Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Božić- razmjena poklona na krpicama

Bok!! E ovako, znam da svake godine bude jedna curka koja otvara temu za razmjenjivanje poklona medu krpicarkama, pa me zanima hoce li to biti i ove godine, i kako se to regulira? (znam da je bilo nekih komplikacija, jer neke korisnice ne posalju?) U uskrsnjoj razmjeni nisam mogla sudjelovati ali sada za bozic mogu, pa se zelim pripremiti na vrijeme sa paketicima :D Ukoliko toga ne bude razmisljala sam da u 11 mj uz svaku kupnju/zamjenu stavim bozicni pokloncic u paket, sto mislite o tome? Svima koji mi odgovore unaprijed zahvaljujem <3 <3
prije 10 dana, 14:57
Sada je malo rano za Božić. Ja ću se u svakom slučaju uključiti..a što se tiče poklona uz kupovinu, uvijek pitam da li netko želi poklon. Ima ih koji ne žele. Imam i rubriku poklanjam, koju mislim povećati...🥰❤👋
prije 10 dana, 16:21
Samo jedna digresija, ja sam lani svom paru poslala vrlo zgodan božićni poklon, ali nikada nisam dobila svoj :'(
prije 10 dana, 17:19
> FlyGirl5: > Samo jedna digresija, ja sam lani svom paru poslala vrlo zgodan božićni poklon, ali nikada nisam dobila svoj :'( To je rizik poslovanja :') Ja sam poslala kutiju punu kave, keksa, koječega, a dobila sam krpu za brisanje prašine ako se dobro sjećam :D
prije 10 dana, 17:25
Ma sve ok, uopće se ne žalim, nije bit u "težini" poklona, već u ideji i radosti iščekivanja.
prije 10 dana, 17:37
> FlyGirl5: > Ma sve ok, uopće se ne žalim, nije bit u "težini" poklona, već u ideji i radosti iščekivanja. Pa malo je i u znaku pažnje. Ne mora biti mnogo, ali ono, simbolično. Krpa za prašinu zbilja nije znak pažnje.
prije 10 dana, 18:58
> Tamara5485: > > FlyGirl5: > > Ma sve ok, uopće se ne žalim, nije bit u "težini" poklona, već u ideji i radosti iščekivanja. > Pa malo je i u znaku pažnje. Ne mora biti mnogo, ali ono, simbolično. Krpa za prašinu zbilja nije znak pažnje. Jednom sam dobila magičnu krpu za prašinu i kremu od 400 kn. Od kreme mi izbacila alergija, neko crvenilo, stavila ju sa strane, zaboravila na nju i na kraju joj prošao rok. Krpu sam koristila godinama, nikako ju poderat. Eto, da se malo nasmijemo....
prije 10 dana, 19:19
Da, netko to treba pokrenut, spajat parove, primat pritužbe, nikom se valjda to neće dat....a možda nas netko iznenadi....
prije 10 dana, 19:21
Razumijem i slazem se sa svima, ali eto ako bude ove godine nadam se da ce biti sve u redu. Nije do poklona ali opet ja ne bih osobno volila slati krpe kao bozicni poklon osobi koju ni ne znam. Ako ne bude i ako bude mislim da cu svakako nesto ja napraviti u sklopu profila :) p.s. nemojte me molim vas osudivati, ja uvijek prerano pocnem sa bozicnim glupostima :')
prije 10 dana, 20:04
Kako to funkcionira? Sto si saljete? Nesto sa profila ili tipa ispunjavate mali upitnik ( tako sam vidjela na jednom forumu) po kojem saznajete sto vam parica voli?
prije 10 dana, 00:32
> Nina667: > Kako to funkcionira? Sto si saljete? Nesto sa profila ili tipa ispunjavate mali upitnik ( tako sam vidjela na jednom forumu) po kojem saznajete sto vam parica voli? Ma ideja je da pošaljete paket nečega što će nekoga razveseliti. Može biti bilo što - mirisna svijeća, ukrasne lampice, kava, kapučino, čajevi, slatkiši... Bar se danas može kupiti svašta za znak pažnje.
prije 9 dana, 18:31
> Tamara5485: > > Nina667: > > Kako to funkcionira? Sto si saljete? Nesto sa profila ili tipa ispunjavate mali upitnik ( tako sam vidjela na jednom forumu) po kojem saznajete sto vam parica voli? > Ma ideja je da pošaljete paket nečega što će nekoga razveseliti. Može biti bilo što - mirisna svijeća, ukrasne lampice, kava, kapučino, čajevi, slatkiši... Bar se danas može kupiti svašta za znak pažnje. Na jednom forumu sam citala da si razmjene kao neke upitnike pa po tome saznaju sto se parici svidja i tako salju pokloncic
prije 8 dana, 14:08
> FlyGirl5: > Samo jedna digresija, ja sam lani svom paru poslala vrlo zgodan božićni poklon, ali nikada nisam dobila svoj :'( Trebali ste napisati o kome se radi.
prije 8 dana, 17:20
Iskreno - više se i ne sjećam, bilo pa prošlo ,:) Sve je to na dobrovoljnoj bazi, pa ako ne ide milom - definitivno neću istjerivati pravdu silom ili otvaranjem teme :P
prije 6 dana, 19:59