Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Editiranje!?!?!????

Pozdrav, nemogu promijeniti ništa na artiklima. Znači na "Editiranje artikla" mi otvori prazan ekran kao da artikl nepostoji. Ima li još tko takav problem??? Admini pomoć molim vas!
prije 10 dana, 08:01
Imam isti problem od kad su se kategorije mijenjale. Neke mogu, a neke ne pa sam morala ponovno staviti oglas
prije 10 dana, 08:03
I ja imam isti problem....
prije 10 dana, 08:20
Sigurno ste imale objavljene oglase prije izmjena, jer sad i na tim starim oglasima morate napisati info za nove kategorije (tipa novo bez etikete i sl) i kad to nadodate možete editirati i ponovno objaviti
prije 10 dana, 08:41
> Sandra1812: > Sigurno ste imale objavljene oglase prije izmjena, jer sad i na tim starim oglasima morate napisati info za nove kategorije (tipa novo bez etikete i sl) i kad to nadodate možete editirati i ponovno objaviti Kužim ali kako išta napisati kada nemogu editirati artikl. Znači ništa nemogu samo mi otvori prazan prostor za dodavanje novog artikla?
prije 10 dana, 08:46
Moramo li sada sve artikle ponovno unijeti i izmijeniti ? Sada postoje i nove kategorije prodaje, nisam ih primjetila..ili nisu još dodane ? Na forumu vidim sve više reklamiranja i vidim da zbog toga nema blokiranja. Već sam postavila to pitanje, ali nisam dibila odgovor. ❤ Hvala!
prije 9 dana, 10:54
Hm,meni je sve okej. 🤔 Barem mislim 🤣
prije 9 dana, 13:26
> IdejomDoLjepote: > Pozdrav, nemogu promijeniti ništa na artiklima. Znači na "Editiranje artikla" mi otvori prazan ekran kao da artikl nepostoji. Ima li još tko takav problem??? Admini pomoć molim vas! I meni tako
prije 9 dana, 16:19
Ni ja ne mogu editirati.
prije 9 dana, 17:46
Ja neke artikle mogu, a na nekima mi isto tako otvori prazna polja, kao da se nanovo stavlja artikl 🙄
prije 8 dana, 22:18
Da li je netko dobio odgovor za ovaj problem???
prije 23 sata