Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Stavljanje na profil

Vec dva dana pokušavam staviti stvari na svoj profil ali mi nikako ne uspjeva. Zna li netko sto se događa
2021 10 09
> Generacijo: > Vec dva dana pokušavam staviti stvari na svoj profil ali mi nikako ne uspjeva. Zna li netko sto se događa Ja nekoliko godina nisam koristila profil i danas sam htjela postaviti nekoliko stvari u "ormar" ali isto ništa ne mogu staviti. Jeste Vi uspjeli možda u međuvremenu?
2021 10 10
Provjerite da ste popunili sva polja i provjerite da niste stavili previše ili premalo tagova. To se meni događa, nekad stavim premalo tagova i ne želi mi objaviti.. nigdje ne piše da bi to trebala editirati.. ali u tome bude problem.
2021 10 11
> ValkyrieBlue: > Provjerite da ste popunili sva polja i provjerite da niste stavili previše ili premalo tagova. > To se meni događa, nekad stavim premalo tagova i ne želi mi objaviti.. nigdje ne piše da bi to trebala editirati.. ali u tome bude problem. Sva polja sam popunila i stavila sam i tagove, koliko ih treba onda biti?
2021 10 12
Evo samo da javim da sam uspjela uploadati artikle. Samo jedan tag, kraći može biti. Hvala na pomoći. 😊
2021 10 12
Meni isto neće, probala sve opcije, al ne ide...
2021 10 12
Ni meni neće postaviti oglase, a sve sm ispunila
2021 10 12
Obripite povijest i kolačiće te provjerite javlja li se neka greška. To obično piše ispod ili pokraj artikala za upload.
2021 10 12
Pozdrav, nova sam, isto mi ne želi staviti oglas, ne piše mi nikakva greška, jedino ako je neka granica u tagovima...
2021 10 25
> LadyLolly: > Pozdrav, nova sam, isto mi ne želi staviti oglas, ne piše mi nikakva greška, jedino ako je neka granica u tagovima... Možda ste stavili više od 5 tagova, provjerite. ;) Kad mi ne javlja grešku prilikom uploadanja uglavnom bude u detaljima proizvoda neki problem
2021 10 25
Hvala na odgovoru :) problem je bio u veličini fotografije. Čak i kad stavim na najlošiju kvalitetu on mi nekad uhvati iznad 2MB
2021 11 07
Ja sam nakon 5 pokusaja uspjela. Nova sam, pa sam mislila da nesto krivo radim. Medutim, problem je bio u kolicini tagova. Ako uploadas iz mobitela onda treba manje tagova. Ja sam smanjila na 3 taga i proslo mi je onda bez problema.
2021 11 09
Pozdrav, nova sam na krpicama, odnosno neko vrijeme kupujem ovdje ali sam se sad odlucila i staviti nesto u prodaju. Stavila sam haljinu dva puta, i dva puta je obrisana, pa mi nije jasno zbog cega se to desava. Pa molim ako bi netko mogao znati razlog. Hvala
2021 11 11
> didi20: > Pozdrav, nova sam na krpicama, odnosno neko vrijeme kupujem ovdje ali sam se sad odlucila i staviti nesto u prodaju. Stavila sam haljinu dva puta, i dva puta je obrisana, pa mi nije jasno zbog cega se to desava. Pa molim ako bi netko mogao znati razlog. Hvala Znaju obrisati artikl ako prva slika nije vaša nego skinuta s interneta...
2021 11 11
> AntonijaP90: > > didi20: > > Pozdrav, nova sam na krpicama, odnosno neko vrijeme kupujem ovdje ali sam se sad odlucila i staviti nesto u prodaju. Stavila sam haljinu dva puta, i dva puta je obrisana, pa mi nije jasno zbog cega se to desava. Pa molim ako bi netko mogao znati razlog. Hvala > Znaju obrisati artikl ako prva slika nije vaša nego skinuta s interneta... Ahaaa, e do toga je onda..puno hvala na odgovoru jer ja bi u nedogled stavljala i dalje a meni se brisalo jer mi nije bilo jasno zbog cega..bilo bi u redu da se onda i javi razlog zbog kojeg je obrisano a ne samo bez objasnjenja maknut, al dobro..uglavnom hvala 😊
2021 11 11