Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Stavljanje na profil

Vec dva dana pokušavam staviti stvari na svoj profil ali mi nikako ne uspjeva. Zna li netko sto se događa
prije 7 dana, 15:47
> Generacijo: > Vec dva dana pokušavam staviti stvari na svoj profil ali mi nikako ne uspjeva. Zna li netko sto se događa Ja nekoliko godina nisam koristila profil i danas sam htjela postaviti nekoliko stvari u "ormar" ali isto ništa ne mogu staviti. Jeste Vi uspjeli možda u međuvremenu?
prije 6 dana, 13:09
Provjerite da ste popunili sva polja i provjerite da niste stavili previše ili premalo tagova. To se meni događa, nekad stavim premalo tagova i ne želi mi objaviti.. nigdje ne piše da bi to trebala editirati.. ali u tome bude problem.
prije 5 dana, 11:21
> ValkyrieBlue: > Provjerite da ste popunili sva polja i provjerite da niste stavili previše ili premalo tagova. > To se meni događa, nekad stavim premalo tagova i ne želi mi objaviti.. nigdje ne piše da bi to trebala editirati.. ali u tome bude problem. Sva polja sam popunila i stavila sam i tagove, koliko ih treba onda biti?
prije 5 dana, 08:33
Evo samo da javim da sam uspjela uploadati artikle. Samo jedan tag, kraći može biti. Hvala na pomoći. 😊
prije 5 dana, 09:50
Meni isto neće, probala sve opcije, al ne ide...
prije 4 dana, 11:30
Ni meni neće postaviti oglase, a sve sm ispunila
prije 4 dana, 11:49
Obripite povijest i kolačiće te provjerite javlja li se neka greška. To obično piše ispod ili pokraj artikala za upload.
prije 4 dana, 13:34