Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nadopuna novčanika

Poz. Prije par dana sam htjela nadopuniti novcanik s obzirom da sam imala na njemu 2,50kn,pa nisam imala dovoljno za Vip clanstvo. Sve sam napravila kak treba,dosla mi je i poruka da je usluga placena. Medjutim,ja i dalje imam 2,50 kn u novcaniku,nisu mi stavila jos tih dodatnih 6kn. Poslala sam i email,ali odgovora nema. Ne kuzim gdje su ti novci otisli. Dosad sam bez problema nadopunjavala novcanik,i sad je nastao problem a nitko se ne javlja. Ne znam sta da sad radim 😫 jel itko imao istih problema s tim?
prije 4 dana, 14:31
Jeste javili adminu?
prije 4 dana, 05:51
> Vikili: > Jeste javili adminu? Poslala sam im na email poruku 🤷‍♀️ rekli su da uslikam vrijeme slanja te poruke,i napisem svoj broj
prije 3 dana, 13:44
Cure, jel možete kupovati usluge promoviranih i posebnih artikala? Ja jedino mogu kupiti VIP članstvo.
prije 3 dana, 16:11
> Lolita44: > Cure, jel možete kupovati usluge promoviranih i posebnih artikala? Ja jedino mogu kupiti VIP članstvo. Ja ocito mogu platiti ali ne i dobiti placenu uslugu 🤣🙄
prije 3 dana, 16:21
> Lolita44: > Cure, jel možete kupovati usluge promoviranih i posebnih artikala? Ja jedino mogu kupiti VIP članstvo. Ista stvar i kod mene. 😫
prije 2 dana, 22:00
Eto,uz duze ocekivan odgovor,isti glasi da uz sve probleme moj nije prioritetni. Da,ima vaznijih problema za rijesiti,ali meni je moj trenutno prioritetniji jer sam platila nesto sto dosad nisam jos dobila,a skoro 10 dana je proslo. Necu propasti za 6kn,ali uz sve poslane dokaze da sam ucinila sve kak treba,problem nije rijesen. Uostalom,bilo bi u redu da onda stave obavijest da odredjena usluga ne radi kako treba da i drugi na ovoj stranici to znaju! Lako ovako,das novac da platis nesto,a dobijes macka u vreci.Pa eto,pripazite.
prije 1 dan, 12:50