Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Online shopping stranica NEXT

Hey , molim za provjeru stranice ako ste vec narucivale ☺️📦 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/79d686547b88484e165f5b1e1e91b952.jpg) Nemaju opciju placanja pouzecem pa me malo strah riskirati uplatom prije 🤦
2021 10 15
Narucujem godinama nikad problema Znala sam procitati da nekom zna doći kriva vel i sl ali riješi se to Ono sta je mana ako vam artikl ne pase vasom krivnjom dakle kad je poslano ono sta ste narucili ali vama malo ,veliko ili ne stoji kako zelite ptt za povrat plaćate sami. Oni to nemaju organizirano ko vecina shopova i sami saljete kako vam drago Meni prije par g za dj jaknu HP izracunala 112kn ptt S obzirom da sad zbog Brexita ne salju iz Engl nego Njemačke moguće da je i ptt za povrat manja ali taj dio neznam. Nadam se da sam pomogla
2021 10 15
Super,hvala vam ☺️
2021 10 15
Također naručujem godinama, u zadnje vrijeme skoro svaki mjesec, nikada nekih većih problema. Ako nešto zapne imate link za chet na njihovim stranicama s kojim imam jako dobra iskustva. Dostavlja im najčešće pošta (do naše granice DHL), s njima sam naravno imala većih zavrzlama nego samim nextom i ponekad dpd. Nekad vam 1 narudžbu pošalju u više paketa. Najveći nedostatak im je kao što je gore napisano što vam se najčešće povrat ne isplati. Također, za razliku od ostalih web trgovina ne šalju onaj potvrdni email da je narudžba „prošla“ i nemate na profilu pregled prošlih kupnji. Ali dobi ćete email kada narudžbu pošalju i predaju DHLu.
2021 10 15
Istina , ja doduše u zadnje vrijeme rijetko narucujem jer su djeca velika pa eventualno pakete bokserica za sina i ako mi se nes svidi U doba dok mi je curica bila mala vecinu robe sam tamo narucivala jer je bilo sve predivno mix&match na odjelu do 116 ili 122 , Ugl tad je DHL nosio do nasih vrata narudžba mi je dolazila za 3 dana od kad bi narucila a ponekad i za 2 dana Od kad preuzima HP oboruzajte se strpljenjem Nekad glatko prođe a nekad se malo igraju s našim strpljenjem Ali stigne
2021 10 15
Ja sam isto naručivala za kćer i super je sve prošlo. Nikad nisam vraćala pa neznam kako to izgleda.
2021 10 15
Moram priznati da je u zadnje vrijeme kod nas kćer najlošije prošla kod kupnji, svi smo ostali naručili sve i svašta. Naravno u usporedbi koliko je ona inače zastupljena u kupovanju robe ,:) Meni odgovaraju jer imaju dosta modela odjeće sve do plus size brojeva, mislim da idu čak do 56/58, a brojevi su im stvarno komotni. Muž naručuje boxerice, basic majice u raznim bojama, baka ljetne haljine…nakupi se.
2021 10 15
Ja sam slučajno otkrila kaput kod njih za cca 300-tinjak kn povoljniji nego preko zalandooa . Hvala cure ,narucujem onda ☺️
2021 10 15
I kolika vam bude poštarina?
2021 10 15
Ja u Next-u narucujem vec par godina traperice jer imaju xxlong duzine i hrpe boja...Odi u nas mi je duzina uvijek problem. Uvijek fali tih par cm . Sve uredno uvijek dosad dolazilo u roku od par dana.
2021 10 15
> furMadchen: > I kolika vam bude poštarina? Meni je dosad uvijek bila besplatna, mislim da je minimum 200 kn za besplatnu postarinu. A salju iz skladista u Njemackoj pa nema ni carine ni poreza.
2021 10 15
> Tanja0204: > > furMadchen: > > I kolika vam bude poštarina? > Meni je dosad uvijek bila besplatna, mislim da je minimum 200 kn za besplatnu postarinu. > A salju iz skladista u Njemackoj pa nema ni carine ni poreza. ajme puno hvala!
2021 10 16
Ja isto next naručujem već par godina. Poštarinu nisam nikad platila, a obično naručim samo jedne hlače....mislim i ja da je 200kn minimum za besplatnu poštarinu. NAPOMENA: Nema besplatnog povrata robe, a poštarina je skupa, pa....
2021 10 18