Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nedostatak opce kulture clanica

> jacica: > > Vikili: > > > bambi_Zg: > > > > Vikili: > > > > Imala sam upit od gospođe koja ima jednu pozitivnu i jednu negativnu... Javila se nakon 10 dana... da me traži da idem ponovno slikati, odnosno još slika da pošaljem. Predmet je u međuvremenu bio prodan. > > > > Ono što sam primijetila da su osobe sa negativnim i jako malo pozitivnih jako problematične. > > > > One koje imaju dosta pozitivnih, nikad nisam imala problem. Dugo sam ovdje, to je moje iskustvo. > > > ali uvijek je netko novi i ima malo pozitivnih, vi koji ste ovdje puno duže možda ste prije puno više prodavale pa se nakupilo toga, ja sam ovdje 5 mjeseci i uspjela sam prodati 12 stvari. nekad mi se čini da do kraja života ne bi skupila 100 pozitivnih, a kamoli više > > Ma budete skupili, tako se i meni činilo na početku. Znam da je teško na početku i surađivala sam sa curama koje imaju 0 ocjena...i bilo je o.k. ali kod više negativnih tre Vikili,sad sam malo pogledala druga suradnja je bila s tobom ,daleke 2014 x-) ,:)
2021 10 17
> jacica: > > jacica: > > > Vikili: > > > > bambi_Zg: > > > > > Vikili: > > > > > Imala sam upit od gospođe koja ima jednu pozitivnu i jednu negativnu... Javila se nakon 10 dana... da me traži da idem ponovno slikati, odnosno još slika da pošaljem. Predmet je u međuvremenu bio prodan. > > > > > Ono što sam primijetila da su osobe sa negativnim i jako malo pozitivnih jako problematične. > > > > > One koje imaju dosta pozitivnih, nikad nisam imala problem. Dugo sam ovdje, to je moje iskustvo. > > > > ali uvijek je netko novi i ima malo pozitivnih, vi koji ste ovdje puno duže možda ste prije puno više prodavale pa se nakupilo toga, ja sam ovdje 5 mjeseci i uspjela sam prodati 12 stvari. nekad mi se čini da do kraja života ne bi skupila 100 pozitivnih, a kamoli više > > > Ma budete skupili, tako se i meni činilo na početku. Znam da je teško na početku i surađivala sam sa curama koje imaju 0 ocjena...i bilo je o.k. ali kod više negativnih tre Vikili,sad sam malo pogledala druga suradnja je bila s tobom ,daleke 2014 x-) ,:)
2021 10 17
Je, nedostaje kulture. Ali takva je situacija i izvan krpica, stoga ne znam trebamo li se više čuditi kada netko ne pozdravi kada šalje poruku ili ne odgovori nakon što dobije informacije koje je tražio... :/ Naravno, mene to stalno kopka, ali ne znam ima li smisla. Neka je članica već ranije napisala: kad ignoriram upite ili odgovore koji već na prvu izgledaju kao potencijalna suradnja u kojoj ću se natezati danima ili tjednima da dođem do informacija i stvari - odustajem. Nedavno je jedna članica odgovorila da nema vremena izmjeriti mi kaput jer nije u stanu gdje živi, pa ako ću ga kupiti, da ga kupim bez te informacije. Hvala, ne hvala. Ili će to biti tako da ću čekati sto gladnih godina da se ta stvar pošalje - jer nema se vremena. Ili je situacija u kojoj se nema vremena za mjeriti, ali ima za prodati i poslati. Bilo kako bilo - neka, hvala.
2021 10 18
Molim pomoc. Jedna zena me non stop maltretira s porukama, znaci bez stajanja. Javila mi se za artikl i nadovezala se. Pari mi se da nije normalna . Mogu li je kako blokirati? Ili da izbrisen svoj profil. Dolazu mi mailovi non stop.
2021 10 18
Ne možete blokat, a vas profil moze obrisati jedino admin
2021 10 18
Evo da se opet nadovezem, zadnja dva dana sam dobila barem 5 upita da netko zeli nesto kupiti/zamjeniti. Sve pase sve super i onda samo prestanu odgovarati. I to ne samo na krpicama, i na marketplaceu ljudi posalju poruke kao ja bih kupila jel slobodno, kazem da, tu i tamo pitaju jos par pitanja u vezi slanja i tu sve prestaje. Na fejsu se barem moze ignorirati/blokirati osobe, ali ovo na krpicama je uzas, i onda jedne te iste osobe 10 puta salju jedno te isto.
2021 10 19
Dugo sam ovdje i mogu reci da je tako vec duze vremena. U zadnje vrijeme posalju upit za kupovinu, traze dodatne slike, mjere i sta ja znam sta sve ne i samo ispare. Valjda je tesko napisati ne bi hvala... ili kad traze podatke za uplatu pa nit uplate nit kupe 🤦🏻‍♀️ > rochelle123: > Pozdrav, na krpicama sam vec nekoliko godina, u ulogama i kupca i prodavaca. > Ne znam dijeli li tko moje misljenje, ali u zadnje vrijeme sam zgrozena nedostatkom opce kulture pojedinih clanica, bilo da zelim nesto kupiti ili prodati. > Osobno u svoje oglase stavljam sve moguce bitne informacije o artiklu, fotografiram iz svih uglova, mjerim te na upite bespogovorno saljem dodatne mjere, slike, video snimke, ako dođe do kupnje snizavam ionako snizene cijene (vecina artikala su kao novi), placam postarine, saljem najcesce isti ili sljedeci dan i sl. > Konkretno, nedavno me jedna clanica trazila da rastezem struk i bokove hlaca i posaljem mjere, sto sam ucinila, pa dodatne slike, itd., na sto se nije niti zahvalila, nego kao svrsenu stvar izjavila da ce uplatiti cijenu bez postarine, na sto nisam pristala jer sam se osjecala uvrijeđeno, buduci nije smatrala potrebnim uopce na minimalno kulturan nacin pitati mogu li poslati sa ukljucenom pt. > Da ne spominjem one koje zahtijevaju da im osobno dostavljam artikl na drugi kraj grada jer nisu u mojoj blizini, kao da sam ja dostavna sluzba, ili traze da se slikam u odjeci (vecina odjece koju prodajem mi je premala, tako da fizicki ne mogu niti da zelim, a uostalom i da mogu tko garantira da bi nam isti komad odjece jednako stajao buduci je svatko drugacije građen?), pa i u suncanim naocalama koje sam prodavala. > Velika vecina nazalost ne zna zavrsiti zapoceti razgovor, pa je tako bez odgovora ostalo zadnjih par upita gdje su kupci predlagali novu cijenu na koje sam sve pristala!
2021 10 19
Moram priznati da nisam baš provjeravala tuđu opću kulturu. : )
2021 10 30
> Ivancic12: > nova sam na krpicama, i na 100% poslanih upita u vezi kupnje mi nije odgovoreno, ne znam zasto? Meni se ista stvar dogada zadnjih par mjeseci ja ne znam jesan li luda ili 🤣 Znaci javim se curi da mi izmjeri struk haljine (jer ni velicinu nije navela) koju trazim vec odavno. Nista. A bila je na krpicama. Javim se opet ljubazno za par mjeseci. Nista. Nakon dva tjedna stavi da je haljina prodana 😭 Javim se drugoj da zelim kupit haljinu, online je , nikad odgovora. Jos par situacija di mi nitko ne zeli odgovorit na jednostavno pitanje o artiklu ( je li realna velicina ili mjera struka) dok ja mjerim sve ko luda, odgovaram odmah (osim ako mi sta slucajno promakne)… Ocito me ne dozivljavaju 🤣
2021 11 03
to sam i ja doživljavam u zadnje vrijeme. Jave se i pitaju za više slika. Super, nije uopće problem slikati svaki gumb ako treba.Slikam,pošaljem i onda se više ne jave a vidim da su aktivni. Mislim dovoljno je reći hvala,nisam zainteresiran/a. nije teško.
2021 11 05
Najdraži su mi uleti poput: Može jeftinije? ili .. ovaj artikl je preskup i ja ga mogu kupiti po nižoj cijeni...... Nema pozdrav, dobar dan, možemo li se dogovoriti oko cijene... I ne kužim te komentare kak ona može isti artikl naći jeftinije? Pa kupi ga drugdje, jel te ja silim da od mene kupuješ? Nažalost, imala sam loše isksutvo i s profilom gdje je dotična osoba navaljivala da se što prije nađemo da nešto kupi i onda taj dan, kad je sve dogovoreno više ne odgovara niti se ne javlja. Seljačine. Kratko i jasno! Razumijem da netko odustane, ali je fer javiti se! I ljudi moji, više na te poruke ni ne odgovaram, ako netko nema osnove kulture onda nemam povjerenja ni da će pošteno kupiti i platiti proizvod.
2021 11 06
Moram se nadovezati na temu. Ne zelim sad imenovati članice, ali par njih pita za artikle, trazi posebno slike, sve napravim, nije problem zaista. Od doticnih ni hvala ni marš. Drage moje svaka cast na kulturi. 👎👎👎👎
2021 12 11
1 2 3