Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Odabir banke

Trazim novu banku, i trebam vasu pomoc Trenutno sam u otp banci, iz koje se zelim maknut jer sam prije 2dana dobila obavjest kako OPET dizu sve naknade :,'( Pa mi trebaju vasa iskustva s drugim bankama. Koliko placate tekuci racun+mobilno i internet bankarstvo? Koliko vam uzimaju za placanje racuna preko mobilnog bankarstva? Uzimaju li vam naknade za uplate na vas racun? Kakva je mobilna aplikacija, imate li na njoj da mozete ugovorit i prekinut stednju bez odlaska u poslovnice? Kartice na rate, clanarine i kamate? Unaprijed hvala svima na pomoci :")
2021 11 07
Ja sam u pbz-u, vođenje računa i mobilno bankarstvo plaćam cca 19kn. Kada plaćam račune preko mobitela provizija je 2,50 kn, a kada drugome uplaćujem na račun 1,25 čini mi se.. Imam manji kredit kod njih i definitivno odlazim u drugu banku kada ga otplatim jer nisam zadovoljna istom bankom.. :) možete ugovoriti ili prekinuti štednju putem aplikacije..
2021 11 07
Nezadovoljni zbog neceg odredjenog ili opcenito ? Eto ja vam ne preporucam otp, imaju poprilicno visoke naknade koje i dalje dizu, ,zaposlenici su vrlo cesto "neuki" i neupuceni u usluge koje bi trebali pruzit.... npr osobna bankarica ne zna informativno izracunat kreditnu sposobnost > Ninica: > Ja sam u pbz-u, vođenje računa i mobilno bankarstvo plaćam cca 19kn. Kada plaćam račune preko mobitela provizija je 2,50 kn, a kada drugome uplaćujem na račun 1,25 čini mi se.. > Imam manji kredit kod njih i definitivno odlazim u drugu banku kada ga otplatim jer nisam zadovoljna istom bankom.. :) možete ugovoriti ili prekinuti štednju putem aplikacije..
2021 11 07
Ja imam sve u PBZ-u, sve moguće usluge aktivirane i plaćam nešto sitno, možda 20ak kn, ali definitivno iznos koji na mjesečnoj bazi ni ne primjećujem. Zadovoljna sam sa svim aplikacijama, u banku ne idem nikad (recimo svake 2 godine kad kupim novi mobitel pa trebam to sve prebaciti 😅). Imaju one fore koje se mogu aktivirati tipa razne sitne štednje i tako, to ne koristim. Tata mi je davno rekao da je svaka banka dobra dok ne dižeš kredit, e onda moraš jako paziti i sad vidim da je u pravu. Za ove svakodnevne usluge, tekući, kreditna, mobilno i net bankarstvo vjerujem da je svaka banka okej. I mislim da oni svi otprilike u isto vrijeme dižu cijene naknada pa nemojte samo zbog toga mijenjati banku, osim ako su baš skupe naknade
2021 11 07
svaka ima nešto dobro i nešto loše, to je isto kao s muškarcima..ili je ćelav ili malo glupast ili umišljen ili neuredan ili previše gleda druge žene ili ništa ne radi po kući.....tako da ne selim iz Zabe, paket najjeftiniji da ima mobilno bankarstvo je 30 kn, 5 besplatnih mjesečnih transakcija...sve obavim preko e-zabe ili m-zabe...
2021 11 07
Ja imam racune u erste, hpb i zabi...najzadovoljnija sam erste bankom...placam mjesecno 12 kn s time da mi je prva godina bila bez naknade i stvarno nikada nisam imala problema sa njima :) Hpb imam tekuci bez naknade (ne znam nude li jos uvijek bez naknade ukoliko se otvori racun preko video poziva - to traje 10ak minuta). Zabu imam jer su me na poslu 'prisilili' na to...mj. naknada je 30 kn za nekakav paket (to je tada bila najjeftinija opcija) a da ne kazem da sam provela sat vremena u banci sa bespotrebnim pitanjima...katastrofa ugl 🙄
2021 11 07
Privatno imam erste i preporučila bi ju Poslovno imamo erste, pbz i zabu te se također erste izdvaja sa najjednostavnijim internet bankarstvom
2021 11 08
> Lina33: > Privatno imam erste i preporučila bi ju > Poslovno imamo erste, pbz i zabu te se također erste izdvaja sa najjednostavnijim internet bankarstvom I ja isto Erste zadovoljna sam,vođenje računa ,internet bankarstvo 12 kn ,plaćanje računa i žiro i tekući ,2 kn,u istu banku naravno ne plaća se.aplikacija dosta sigurna i jednostavna😀
2021 11 08
> EMINNAD: > > Lina33: > > Privatno imam erste i preporučila bi ju > > Poslovno imamo erste, pbz i zabu te se također erste izdvaja sa najjednostavnijim internet bankarstvom > I ja isto Erste zadovoljna sam,vođenje računa ,internet bankarstvo 12 kn ,plaćanje računa i žiro i tekući ,2 kn,u istu banku naravno ne plaća se.aplikacija dosta sigurna i jednostavna😀 Takodjer, zadovoljna sam s Erste, uvijek placam racune prek aplikacije , nije skupo, i vrlo jednostavno.
2021 11 11
U pbz-u sam imala veći iznos ušteđevine, nudili su mi pozajmice svako malo (oko 100000 kn-dogovoris mob.bank), plesali oko mene kako bi se reklo..u tom.periodu gradili smo kucu i dosta se financijski iscrpili. uzela sam kredit od cca 50000 kn kako bi imali za sve što nam treba od namještaja jer nam je ipak određeni iznos falio.. Medutim, plaća mi se u međuvremenu smanjila par mjeseci u koroni te sam htjela refinancirati postojeći kredit i tražila sam ih da mi produže vrijeme otplate istog..odbili su me i rekli da mi na žalost ne mogu ništa ponuditi, eventualno 40 tisuća kuna ali na rok od 10!! godina. Tako da..kada ga otplatim potpuno, samo ću im mahnuti :) cisto zbog bezobrazluka. Da se razumijemo, kredit sam podigla na 2, ne na 20 godina. Stalno sam zaposlena i uopće nije upitno da ću ga otpratiti, no eto..kad više nemaš neke silne love nisi im zanimljiv klijent :) a kredit..više nikad ne planiram uzeti. Nigdje :D
2021 11 11