Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Posebni artikli ili promovirani artikli

Bok, moze pomoć.. Kod usluge posebni artikl ili promovirani artikl ne prihvaća mi da upišem datum, ne razumijem zašto, novčanik mi je pun i kliknem na njega, ali datum mi neće da prihvati ?
2021 11 07
Meni također, ali primjetila sam da je to samo za kategoriju Žene, pa sam pretpostavila da možda nema slobodnog datuma?!
2021 11 08
mislim da se prodaje samo odreden broj usluga. ja uvijek kupim rano ujutro i uvijek mi nudi samo jedan datum, a nakon kupovine ga pomake za 10 dana unaprijed (kupila za sutra, a pise datum 18.11.). meni je ovo novo bezveze jer se vise ne moze kupiti za odredenu kategoriju artikla, posebno za nakit, posebno za obucu i slicno
2021 11 08
I ja mislim da je rijec o ovom, bas steta da su to tako poslozili :( > jelena693: > mislim da se prodaje samo odreden broj usluga. ja uvijek kupim rano ujutro i uvijek mi nudi samo jedan datum, a nakon kupovine ga pomake za 10 dana unaprijed (kupila za sutra, a pise datum 18.11.). meni je ovo novo bezveze jer se vise ne moze kupiti za odredenu kategoriju artikla, posebno za nakit, posebno za obucu i slicno
2021 11 08