Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Posebni artikli ili promovirani artikli

Bok, moze pomoć.. Kod usluge posebni artikl ili promovirani artikl ne prihvaća mi da upišem datum, ne razumijem zašto, novčanik mi je pun i kliknem na njega, ali datum mi neće da prihvati ?
prije 24 dana, 18:00
Meni također, ali primjetila sam da je to samo za kategoriju Žene, pa sam pretpostavila da možda nema slobodnog datuma?!
prije 23 dana, 12:34
mislim da se prodaje samo odreden broj usluga. ja uvijek kupim rano ujutro i uvijek mi nudi samo jedan datum, a nakon kupovine ga pomake za 10 dana unaprijed (kupila za sutra, a pise datum 18.11.). meni je ovo novo bezveze jer se vise ne moze kupiti za odredenu kategoriju artikla, posebno za nakit, posebno za obucu i slicno
prije 23 dana, 13:34
I ja mislim da je rijec o ovom, bas steta da su to tako poslozili :( > jelena693: > mislim da se prodaje samo odreden broj usluga. ja uvijek kupim rano ujutro i uvijek mi nudi samo jedan datum, a nakon kupovine ga pomake za 10 dana unaprijed (kupila za sutra, a pise datum 18.11.). meni je ovo novo bezveze jer se vise ne moze kupiti za odredenu kategoriju artikla, posebno za nakit, posebno za obucu i slicno
prije 23 dana, 17:18