Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

EUCERIN?? Iskustva?

Zelim uzet od njih dermopure gel za lice i jos par stvarcica,ali toliko sam novca vec potrosila,od svih sto sam gledala oni nemaju niti jednu negativnu recenziju..
prije 23 dana, 11:18
Koristim Eucerin ali ne ovu liniju koju vi navodite nego Anti pigment i meni je super Eucerin. Uvijek kupujem on line jer bude dobrih akcija ili gratis proizvoda na stranici "tvojaljekarna"- isporuka je jako brza, preporučam.
prije 23 dana, 12:06
Hvala,a za koji je to tip koze?❤️> IrenaAR: > Koristim Eucerin ali ne ovu liniju koju vi navodite nego Anti pigment i meni je super Eucerin. Uvijek kupujem on line jer bude dobrih akcija ili gratis proizvoda na stranici "tvojaljekarna"- isporuka je jako brza, preporučam.
prije 23 dana, 12:55
1+1 dobijes drugi proizvod gratis?> IrenaAR: > Koristim Eucerin ali ne ovu liniju koju vi navodite nego Anti pigment i meni je super Eucerin. Uvijek kupujem on line jer bude dobrih akcija ili gratis proizvoda na stranici "tvojaljekarna"- isporuka je jako brza, preporučam.
prije 23 dana, 13:02
Antipigment mislim da je za svaki tip kože. Ja osobno imam suhu kožu i moram priznati da mi je malo isuši pa s vremenom ubacim i neku drugu kremu ali pigmentacijske mrlje su mi odlično stavljene pod kontrolu. Ja sam zadnje kupila na nekoj akciji prije mjesec dana bilo je ako se kupi serum (koji je bio na 30 % popusta) dobije se uz njega gratis antipigment korektor koji sam dođe 90 kn, u punoj ml ne neki uzorci probni ili tako nešto. Tako da se meni to učinilo povoljno i uvijek gledam takve akcije. Jednom sam uzimala i mlijeko za tijelo Eucerin 500 ml isto bilo 30 % na popustu a uz njega sam dobila još jedno identično (bila je akcija 1+1).
prije 22 dana, 12:46