Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako šaljete pakete?

Pozdrav, kako šaljete pakete? Evo ja danas slala, cca 500g, 37kn poštarina na pošti?! DpD mi super za slike, ali ovo mi je puno za slanje ovih bombica... Mislim, a jesu poludili...
prije 16 dana, 11:44
Poštom do 500g preporuka je 18,50kn , a 501-1000g iznosi 22,50kn. Preporuka može biti max 2kg. Rijetko poštom, no kada šaljem, isključivo šaljem preporučeno od kada su digli na tu bezobraznu cijenu.
prije 16 dana, 12:43
Ma samo tiskom, ako izlazi iz zadanih dimenzija kutija onda neka kurirska sluzba koja mi za iste novce za kojoj u posti cekam u redu dođe po paket doma i 10x je pouzdanija
prije 16 dana, 12:52
> NomadOrganic: > Poštom do 500g preporuka je 18,50kn , a 501-1000g iznosi 22,50kn. > Preporuka može biti max 2kg. > Rijetko šaljem poštom, no kada šaljem, isključivo šaljem preporučeno od kada su digli na tu bezobraznu cijenu. Koji K je onda ona meni zaračunala 37kn😵
prije 16 dana, 13:05
Poštom što manje...cijene su previsoke. Tiskom najviše šaljem.
prije 16 dana, 13:05
> angelwings: > > NomadOrganic: > > Poštom do 500g preporuka je 18,50kn , a 501-1000g iznosi 22,50kn. > > Preporuka može biti max 2kg. > > Rijetko šaljem poštom, no kada šaljem, isključivo šaljem preporučeno od kada su digli na tu bezobraznu cijenu. > Koji K je onda ona meni zaračunala 37kn😵 Jer ste slali kao paket, a ne kao preporučenu pošiljku (koja može imati do 2 kg). Ako ćete i dalje slati poštom radije šaljite preporučeno (imate i izračun na njihovim stranicama).
prije 16 dana, 13:10
> BiggieS: > > angelwings: > > > NomadOrganic: > > > Poštom do 500g preporuka je 18,50kn , a 501-1000g iznosi 22,50kn. > > > Preporuka može biti max 2kg. > > > Rijetko šaljem poštom, no kada šaljem, isključivo šaljem preporučeno od kada su digli na tu bezobraznu cijenu. > > Koji K je onda ona meni zaračunala 37kn😵 > Jer ste slali kao paket, a ne kao preporučenu pošiljku (koja može imati do 2 kg). Ako ćete i dalje slati poštom radije šaljite preporučeno (imate i izračun na njihovim stranicama). Moram kao paket... Znam za izračun al nisam mislila da će me tolko baš oderat
prije 16 dana, 17:27
imate li račun i što vam piše gore?
prije 16 dana, 18:53
Ako je paket malo veći...a ima do 2 kg...mora ići kao paket ?
prije 16 dana, 20:32
Postoji u pošti trenutno i akcija za slanje paketa bilo kojih veličina iz pošte na paketomate i cijena je snižena do kraja godine i iznosi 20 kn!
prije 16 dana, 23:20
Dosad postom jer mi blizu, jucer poslala paket neznam tezinu, platila 29kn preporuceno, ali zbog covid prisile odsad cu upalit auto i ici do grada slati tiskom.
prije 15 dana, 09:14
Zašto bi morala slati kao paket? Točno su propisane dimenzije i kilaža pod koju i kutija prolazi pod preporuku...
prije 15 dana, 09:19
> ComeStai: > Zašto bi morala slati kao paket? Točno su propisane dimenzije i kilaža pod koju i kutija prolazi pod preporuku... Tak je. Drugi par rukava je što svaka pt poslovnica provodi samovolju pa izmišljaju neka svoja pravila, koja veze nemaju sa propisima i pravilnikom pošte.
prije 15 dana, 10:01
> angelwings: > Moram kao paket... Znam za izračun al nisam mislila da će me tolko baš oderat Zašto MORAŠ kao paket?
prije 15 dana, 10:02
Šaljem samo Tiskom već duže vrijeme.Pouzdanije i jeftinije od pošte.
prije 15 dana, 11:50
1 2 Sljedeći