Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Molim pomoć-uništene čizme!

Pozdrav cure, Možda će mi neka od vas znati dati savjet i pomoći. Baš sam tužna i srce me boli zbog ovih čizmica. Kupila sam nove Tommy Hilfiger kožne (100% koža) gležnjače preko Amazon.de. Danas sam ih išla posprejati sa impregnacijskim sprejom i ostala u šoku nakon 10 minuta izgledale su totalno uništeno! Ima li načina kako ovo spasiti? Dakle, nisam ih još ni nosila Da li znate neku firmu koja se bavi ovakvim popravcima da ih možda prefarba? (idealno bi bilo Ri i okolica) ali mogu ih poslati bilo gdje u Hr. Poslala sam preko Amazona selleru poruku da se to na pravoj kožu nije smjelo dogoditi, čekam odgovor ali ne očekujem baš previše ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e10e854246d51b1150f6db2a29898c9b.jpg)
2021 11 19
ovo je strašno...mislim da se ne radi o pravoj koži...imete li neki serijski broj čizmica sa kojim bi mogli provjeriti radi li se o originalu iz Tommy H...evo neznam ali ovo se ne bi smjelo dogoditi sa pravom kožom...
2021 11 19
Ukoliko na deklaraciji nigdje ne piše da se ne smije impregnirati, tada je greška proizvođača odnosno prodavača koji mora napraviti povrat.
2021 11 19
Ako vam neće htjeti napraviti povrat, a što bi morali, pofarbajte ih. U Zg ima takvih radnji. Sjećam se da je jedna bila u Berislavićevoj ulici, neznam jel još postoje. Možete ih pofarbati u tamnosmeđu, crnu....❤ Sretno !
2021 11 19
Ima li sprej neku deklaraciju? Je li i za kožu? Možda je kriv sprej, a ne čizme?
2021 11 19
Pozdrav, Ovo nije do kvalitete kože - sprej za impregnaciju nije preporučljivo koristiti na ovom tipu kože (čak i kad ne stvori ovakve tragove, svejedno koža prestaje disati i gubite sve benefite nošenja prave kože, ona više ne diše). Dakle pravu kožu koja ima bilo kakvu vrstu premaza ili je lakirana nikad nemojte špricati tim sprejevima jer zbog činjenice da na sebi imaju zaštitni premaz ništa u kožu ne može 'ući' i ostaju ovakve mrlje. Običnu i brušenu kožu možete špricati s tim kao i tekstil i ostale materijale Mrlje koje vidite su sprej za impregnaciju koji stoji na gornjem dijelu kože, nisam sigurna da bi one mogle primiti boju Za početak, predlažem da cipele ulaštite. Naravno, ako nije bilo vidljivo da imaju neki premaz (ali iskreno, ja na slici vidim da je koza premazana) niti je to pisalo u opisu (materijal patent leather ili nesto u tom smislu), mozete kontaktirati sellera s reklamacijom. Joj baš šteta 😭
2021 11 19
Da, to je do spreja... I meni se to dogodilo kada sam bezbojnim špricala crne čizme, baš je ovako isto ostalo, kao kapljice... Na kraju sam kupila crnu kremu za kožnu obuću i više puta mazala sve dok ta crna boja nije prekrila te flekice... Eto možda da tako probate, nekom tamnijom smeđom više puta proći. Sretno!
2021 11 19
Cure hvala vam! @biggies pa da one jesu tu na vrhovima imale tamniju boju valjda je to taj neki premaz bio, ali piše na oglasu 100% koža... Ufff biti će da da je do spreja iako i na njemu piše da je za pravu kožu.. Sutra ću kupiti smeđi premaz za početak i nadati se čudu.. Evo link, možda vi vidite bolje nego ja ako se negdje nešto drugo spominje https://www.amazon.de/gp/aw/d/B08TC11Q39/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d6c0ff83117a52556ab309945081d44b.jpg)
2021 11 19
> Lina33: > Cure hvala vam! > @biggies pa da one jesu tu na vrhovima imale tamniju boju valjda je to taj neki premaz bio, ali piše na oglasu 100% koža... > Ufff biti će da da je do spreja iako i na njemu piše da je za pravu kožu.. > Sutra ću kupiti smeđi premaz za početak i nadati se čudu.. > Evo link, možda vi vidite bolje nego ja ako se negdje nešto drugo spominje > https://www.amazon.de/gp/aw/d/B08TC11Q39/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1 > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d6c0ff83117a52556ab309945081d44b.jpg) One jesu sto posto koža, koža se obrađuje na različite načine. Baš mi je žao, lijepe su i vjerujem da smo svi jednom tako s nečime kiksali :( ukoliko ne uspijete izvršiti povrat, premažite ih nekoliko puta. Vjerujem da će biti nosive, samo treba ublažiti efekt tih kapljica. Bit ce lijepe, nakon nekog vremena, javite rezultat ☺️
2021 11 19
Meni se dogodilo jučer da sam dvoje čizmice od prave brušene kože išla maltretirati sredstvima na svoj rizik, jer su bile nekako nejednake u boji (imam ih već par godina) i to se s brušenom kožom zna dogodit, premazala sam ih nekim losionom za obuću i kompletno su promijenile boju, potamnile obje za 3-4 nijanse, ali na moju sreću ujednačeno, sad čak izgledaju bolje nego ranije, imaju i sjaj jer sam na to dodala vosak xD
2021 11 20
Dogodila mi se slicna stvar- samo moje cizme nisu bile kožne! Kad sam odustala od pokusaja da " popravim", netko mi je rekao da uzmem vazelin ili plavu Niveu i istrljam to. Uspjela sam s Vazelinom i niceg vise nije bilo 😊 kazem, jedina je razlika sto moje nisu bile kožne...
2021 11 22
> Vikili: > Ako vam neće htjeti napraviti povrat, a što bi morali, pofarbajte ih. > U Zg ima takvih radnji. > Sjećam se da je jedna bila u Berislavićevoj ulici, neznam jel još postoje. > Možete ih pofarbati u tamnosmeđu, crnu....❤ > Sretno ! Da ima i farbaju sve kozno. moze im se i postom poslat, samo su po meni bili skupi pa mi se tad nije isplatilo.
2021 11 22
Evo da javim ishod, seller se javio i prihvatiti će mi besplatan povrat i naravno povrat novaca. Iako su napisali da nisu odgovorni za takve situacije ali da će prihvatiti :-) Ja ih u međuvremenu nisam tretirala više sa ničim jer sam čekala odgovor od sellera
2021 11 23
> BiggieS: > Pozdrav, > Ovo nije do kvalitete kože - sprej za impregnaciju nije preporučljivo koristiti na ovom tipu kože (čak i kad ne stvori ovakve tragove, svejedno koža prestaje disati i gubite sve benefite nošenja prave kože, ona više ne diše). Dakle pravu kožu koja ima bilo kakvu vrstu premaza ili je lakirana nikad nemojte špricati tim sprejevima jer zbog činjenice da na sebi imaju zaštitni premaz ništa u kožu ne može 'ući' i ostaju ovakve mrlje. Običnu i brušenu kožu možete špricati s tim kao i tekstil i ostale materijale > Mrlje koje vidite su sprej za impregnaciju koji stoji na gornjem dijelu kože, nisam sigurna da bi one mogle primiti boju > Za početak, predlažem da cipele ulaštite. > Naravno, ako nije bilo vidljivo da imaju neki premaz (ali iskreno, ja na slici vidim da je koza premazana) niti je to pisalo u opisu (materijal patent leather ili nesto u tom smislu), mozete kontaktirati sellera s reklamacijom. > Joj baš šteta 😭 BAš hvala za info. Ovo nisam ni znala... :")
2021 12 01
Sreća da ima poštenih sellera, barem vani. Kod nas sigurno to nebi prihvatili :s
2021 12 01