Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bezobrazna korisnica- upozorenje!

> sanjaurban: > > teehee: > > Pokušavam naći neki opravdan razlog zbog kojeg "dvije korisnice dijele profil" i doista ga ne nalazim. > > Daleko od toga da je ta zara06 korektna, niti blizu, ali ovo s dijeljenjem profila je ozbiljna besmislica i najgluplje opravdanje za eventualne pogreške u komunikaciji ili bilo kojem dijelu suradnje. Čemu? > Ja imam kći od 21 godinu i nema mi smisla da imamo 2 profila s tako malo stvari koje prodajemo....eto ti razloga.... Aha, dakle obje pišete po forumu i obje odgovarati na upite u inboxu? Daj mi to malo bolje objasni jer i dalje ne razumijem. Shvaćam dakako da na svoj profil netko stavi artikl koji nije njegovo vlasništvo (oglas iz usluge ili artikli kćeri, sina ili prijateljice). Ovo s dvije osobe koji imaju pristup accountu ne kužim zbilja.
2021 11 24
> Zara06: > Ali ja nisam nikoga prozivala ni napadala, samo sam kulturno napisala da s takvim načinom će teško prodati. 2 sata je bila aktivna i ništa nije odgovarala, čim sam tu drugu poruku poslala odmah je odgovorila. A na forum me je stavila jer joj je krivo što sam na kraju odustala od kupnje To ti nije kulturno ponašanje i da, jesi prozvala. Zamisli, dva sata ti nije odgovoreno!!? Otkuda ti bez povratnih ocjena, dakle nova korisnica, znaš koje je optimalno vrijeme za odgovoriti na poruku? Bez brige, nitko ne misli da si nova i s pravom je korisnica pomislila da je trol profil u pitanju.
2021 11 24
> teehee: > > Zara06: > > Ali ja nisam nikoga prozivala ni napadala, samo sam kulturno napisala da s takvim načinom će teško prodati. 2 sata je bila aktivna i ništa nije odgovarala, čim sam tu drugu poruku poslala odmah je odgovorila. A na forum me je stavila jer joj je krivo što sam na kraju odustala od kupnje > To ti nije kulturno ponašanje i da, jesi prozvala. Zamisli, dva sata ti nije odgovoreno!!? Otkuda ti bez povratnih ocjena, dakle nova korisnica, znaš koje je optimalno vrijeme za odgovoriti na poruku? > Bez brige, nitko ne misli da si nova i s pravom je korisnica pomislila da je trol profil u pitanju. Ovo sam ja odmah promislila, neko novi sa nula povratnih ne bi se sigurno tako ponašao, a kamoli odma zviznio negativnu
2021 11 24
> teehee: > > Zara06: > > Ali ja nisam nikoga prozivala ni napadala, samo sam kulturno napisala da s takvim načinom će teško prodati. 2 sata je bila aktivna i ništa nije odgovarala, čim sam tu drugu poruku poslala odmah je odgovorila. A na forum me je stavila jer joj je krivo što sam na kraju odustala od kupnje > To ti nije kulturno ponašanje i da, jesi prozvala. Zamisli, dva sata ti nije odgovoreno!!? Otkuda ti bez povratnih ocjena, dakle nova korisnica, znaš koje je optimalno vrijeme za odgovoriti na poruku? > Bez brige, nitko ne misli da si nova i s pravom je korisnica pomislila da je trol profil u pitanju. Hahah " Otkuda ti bez povratnih ocjena, dakle nova korisnica, znaš koje je optimalno vrijeme za odgovoriti na poruku? " Vi se šalite? Kakve veze ima dal ja imam povratne ocjene ili ne Vidjela sam da mi ne odgovara na upit a cijelo vrijeme je aktivna i zato sam joj napisala da će tako teško prodati. Samo to. Cim sam tu drugu poruku poslala odmah je odgovorila
2021 11 24
> adelinalisa: > > Zara06: > > > sanjaurban: > > > Ajoooj, da mi netko pošalje upit pa da me proziva nakon 3 sata zašto nisam odgovorila na upit???? Pa šta je njoj, pa mi IMAMO ŽIVOT, imamo radno vrijeme, projekte, ili nemamo radno vrijeme, imamo obaveze, poslodavce, ne moramo imati uopće smartphone nego mobitel na tipke i možemo biti u Tunguziji kad nam stigne upit. Pa doletit iz Tunguzije helihopterom da mjerimo haljinu....smišno, baš.. > > Ali ja nisam nikoga prozivala ni napadala, samo sam kulturno napisala da s takvim načinom će teško prodati. 2 sata je bila aktivna i ništa nije odgovarala, čim sam tu drugu poruku poslala odmah je odgovorila. A na forum me je stavila jer joj je krivo što sam na kraju odustala od kupnje > Na forum je stavila zbog toga što voli privuci pažnju Da, odmah me ja objavila na forum kao prevaranticu, i naravno obrisala kasnije
2021 11 24
> teehee: > > sanjaurban: > > > teehee: > > > Pokušavam naći neki opravdan razlog zbog kojeg "dvije korisnice dijele profil" i doista ga ne nalazim. > > > Daleko od toga da je ta zara06 korektna, niti blizu, ali ovo s dijeljenjem profila je ozbiljna besmislica i najgluplje opravdanje za eventualne pogreške u komunikaciji ili bilo kojem dijelu suradnje. Čemu? > > Ja imam kći od 21 godinu i nema mi smisla da imamo 2 profila s tako malo stvari koje prodajemo....eto ti razloga.... > Aha, dakle obje pišete po forumu i obje odgovarati na upite u inboxu? Daj mi to malo bolje objasni jer i dalje ne razumijem. > Shvaćam dakako da na svoj profil netko stavi artikl koji nije njegovo vlasništvo (oglas iz usluge ili artikli kćeri, sina ili prijateljice). Ovo s dvije osobe koji imaju pristup accountu ne kužim zbilja. Ma neeee, naravno da ne, nije gospodična nikad bila na forumu niti čitala rasprave u kokošinjcu, ja sve obavljam i seruckam tu, ona samo pretražuje kad joj nešto treba....ja se isto ne bih gurala s nekim na forum i u inbox, čisto zbog praktičnosti- da se zna tko što misli i tko je što odgovorio, ali ne čini mi se ništa gore imati 2 osobe na istom profilu od imati 2 profila s istom osobom u pozadini..
2021 11 24
> adelinalisa: > > teehee: > > > Zara06: > > > Ali ja nisam nikoga prozivala ni napadala, samo sam kulturno napisala da s takvim načinom će teško prodati. 2 sata je bila aktivna i ništa nije odgovarala, čim sam tu drugu poruku poslala odmah je odgovorila. A na forum me je stavila jer joj je krivo što sam na kraju odustala od kupnje > > To ti nije kulturno ponašanje i da, jesi prozvala. Zamisli, dva sata ti nije odgovoreno!!? Otkuda ti bez povratnih ocjena, dakle nova korisnica, znaš koje je optimalno vrijeme za odgovoriti na poruku? > > Bez brige, nitko ne misli da si nova i s pravom je korisnica pomislila da je trol profil u pitanju. > Osobno ja ne volim Vaše komentare ,što se tiče kulturnog ponašanja ,moje mišljenje niste iskrena osoba i što se tiče kulture, možda ipak s osobom koju ne poznate trebali bi reći "vi" A o meni što mislite? Evo, to mi je sad važno, samo da nešto vidim....jesam dosadna? Čangrizava? Okrećem se kako vjetar puše? Imam neke principe? Uopće se ne primjećujem na forumu? Ili iskačem u svakoj temi? Bi li bolje bilo da nestanem i da me nema ovdje? Ili da ipak tu i tamo nešto upišem?
2021 11 24
> sanjaurban: ... ali ne čini mi se ništa gore imati 2 osobe na istom profilu od imati 2 profila s istom osobom u pozadini.. Apsolutno se slažem s ovim. No, razumjela si poantu. Dakle surfati i tražiti artikle možeš i bez accounta. Ovo s dvije osobe od kojih obje odgovaraju (ili ne) na poruke mi je besmislica, da se ne ponavljam. Mislim, kome dolaze obavijesti na mail? Je li svaka sa svakim logiranjem češlja inbox jer je možda propustila novu poruku? Ma dajte molim vas... A ove biprofilne... To je tek priča kojoj analiza nije potrebna. U narodu bi se reklo da "nemaju muda".
2021 11 24
@adelinalisa, daj se dogovori sa sobom. Maloprije si stavila "like" ispod mog komentara kojeg si brže bolje obrisala, a sad pišeš da "ne voliš moje komentare". Niti ih pišem radi ljubavi, niti sam slova napisala tebi, do sada. Pisala sam Zari. A ovo pomanjkanje osjećaja prema mojim komentarima vjerojatno baš i ima veze s iskrenošću i dosljednosti. Na "ti" sam sa svima. To je forum.
2021 11 24
Nisam na nicijoj strani, ali meni često ostane uključen laptop s otvorenim profilom, piše da sam aktivna, a ja ni blizu, tako da ne mora uvijek biti da netko nekoga ignorira...mislim da je došlo do nesporazuma i ishitrenih reakcija ovdje, te da je nepotrebno se raspravljati i uzrujavati oko gluposti, pored problema koji nas okružuju. Ugodna večer svima :D
2021 11 24
> adelinalisa: > > sanjaurban: > > > adelinalisa: > > > > teehee: > > > > > Zara06: > > > > > Ali ja nisam nikoga prozivala ni napadala, samo sam kulturno napisala da s takvim načinom će teško prodati. 2 sata je bila aktivna i ništa nije odgovarala, čim sam tu drugu poruku poslala odmah je odgovorila. A na forum me je stavila jer joj je krivo što sam na kraju odustala od kupnje > > > > To ti nije kulturno ponašanje i da, jesi prozvala. Zamisli, dva sata ti nije odgovoreno!!? Otkuda ti bez povratnih ocjena, dakle nova korisnica, znaš koje je optimalno vrijeme za odgovoriti na poruku? > > > > Bez brige, nitko ne misli da si nova i s pravom je korisnica pomislila da je trol profil u pitanju. > > > Osobno ja ne volim Vaše komentare ,što se tiče kulturnog ponašanja ,moje mišljenje niste iskrena osoba i što se tiče kulture, možda ipak s osobom koju ne poznate trebali bi reći "vi" > > A o meni što mislite? Evo, to mi je sad važno, samo da nešto vidim....jesam dosadna? Čangrizava? Okrećem se kako vjetar puše? Imam neke principe? Uopće se ne primjećujem na forumu? Ili iskačem u svakoj temi? Bi li bolje bilo da nestanem i da me nema ovdje? Ili da ipak tu i tamo nešto upišem? > odgovor je bio za teeheen , ali i Vam to bi dobro došlo :') Oprostite, ne razumijem, koje bi mi dobro došlo???? Ne znam na što se odnosi vaš komentar....
2021 11 24
Nisam se uopce mislila ukljucivati u ovu temu ali postalo je smjesno pa moram 😂 nazivati druge (nepoznate) ljude bezobrazima jer nisu nekome u najkracem mogucem roku slikali haljinu (ne pise uopce kako tocno slikali, zasto bi uvijek trebali pretpostavljati kakve tocno slike netko zeli) i dodatno vrijedati sve ostale kojima je vas stav besmislen je totalno suludo. No, pretpostavljam da vam nije bezobrazno prodavati po 90kn tenisice koje su bile 10kn u Maxi Novoj u Importaneu 🤔 https://mojekrpice.hr/items/zene/12614998/nove-moderne-trendy-tenisice Ps. korisnica Frogolina je super, pristojna i susretljiva, i ne treba privlaciti paznju pisanjem po forumu. Dok vi privlacite samo negativnu paznju, ali nije ovo show business gdje je svaka vijest dobra vijest 😉 > adelinalisa: > > teehee: > > > Zara06: > > > Ali ja nisam nikoga prozivala ni napadala, samo sam kulturno napisala da s takvim načinom će teško prodati. 2 sata je bila aktivna i ništa nije odgovarala, čim sam tu drugu poruku poslala odmah je odgovorila. A na forum me je stavila jer joj je krivo što sam na kraju odustala od kupnje > > To ti nije kulturno ponašanje i da, jesi prozvala. Zamisli, dva sata ti nije odgovoreno!!? Otkuda ti bez povratnih ocjena, dakle nova korisnica, znaš koje je optimalno vrijeme za odgovoriti na poruku? > > Bez brige, nitko ne misli da si nova i s pravom je korisnica pomislila da je trol profil u pitanju. > Osobno ja ne volim Vaše komentare ,što se tiče kulturnog ponašanja ,moje mišljenje niste iskrena osoba i što se tiče kulture, možda ipak s osobom koju ne poznate trebali bi reći "vi"
2021 11 24
> teehee: > > sanjaurban: > ... ali ne čini mi se ništa gore imati 2 osobe na istom profilu od imati 2 profila s istom osobom u pozadini.. > Apsolutno se slažem s ovim. > No, razumjela si poantu. Dakle surfati i tražiti artikle možeš i bez accounta. Ovo s dvije osobe od kojih obje odgovaraju (ili ne) na poruke mi je besmislica, da se ne ponavljam. > Mislim, kome dolaze obavijesti na mail? Je li svaka sa svakim logiranjem češlja inbox jer je možda propustila novu poruku? Ma dajte molim vas... > A ove biprofilne... To je tek priča kojoj analiza nije potrebna. U narodu bi se reklo da "nemaju muda". Je, razlika je, naravno, možeš surfat i bez accounta ali ipak trebaš mamu da nešto i plati..a ako mama proda tvoj artikl još dobiješ i džeparac..tako nekako..
2021 11 24
@Leonchii, nisam se ni ja mislila uključivati u temu, ali kad vidim da korisnicu koja mi se čini u redu napadnu ČAK dvije korisnice bez nekog pretjeranog razloga, prva joj postavi pitanje "Želite li vi prodati haljinu ili ne?" (alo, stani malo, tko si ti da me na takav način pitaš o mojoj haljini?), druga je nazove BEZOBRAZNOM zbog čega? Jer eto, ona je tako zaključila i daje si za pravo da to tako i napiše ovdje.....halooooo, žene, ne ide to tako, dakle kad to vidim, ruka se odmah primi tipkovnice....
2021 11 24
> leonchii: > Nisam se uopce mislila ukljucivati u ovu temu ali postalo je smjesno pa moram 😂 nazivati druge (nepoznate) ljude bezobrazima jer nisu nekome u najkracem mogucem roku slikali haljinu (ne pise uopce kako tocno slikali, zasto bi uvijek trebali pretpostavljati kakve tocno slike netko zeli) i dodatno vrijedati sve ostale kojima je vas stav besmislen je totalno suludo. > No, pretpostavljam da vam nije bezobrazno prodavati po 90kn tenisice koje su bile 10kn u Maxi Novoj u Importaneu 🤔 https://mojekrpice.hr/items/zene/12614998/nove-moderne-trendy-tenisice > Ps. korisnica Frogolina je super, pristojna i susretljiva, i ne treba privlaciti paznju pisanjem po forumu. Dok vi privlacite samo negativnu paznju, ali nije ovo show business gdje je svaka vijest dobra vijest 😉 > > adelinalisa: > > > teehee: > > > > Zara06: > > > > Ali ja nisam nikoga prozivala ni napadala, samo sam kulturno napisala da s takvim načinom će teško prodati. 2 sata je bila aktivna i ništa nije odgovarala, čim sam tu drugu poruku poslala odmah je odgovorila. A na forum me je stavila jer joj je krivo što sam na kraju odustala od kupnje > > > To ti nije kulturno ponašanje i da, jesi prozvala. Zamisli, dva sata ti nije odgovoreno!!? Otkuda ti bez povratnih ocjena, dakle nova korisnica, znaš koje je optimalno vrijeme za odgovoriti na poruku? > > > Bez brige, nitko ne misli da si nova i s pravom je korisnica pomislila da je trol profil u pitanju. > > Osobno ja ne volim Vaše komentare ,što se tiče kulturnog ponašanja ,moje mišljenje niste iskrena osoba i što se tiče kulture, možda ipak s osobom koju ne poznate trebali bi reći "vi" Molim stavite link , gdje ste vidjeli ove tenisice za 10 kn
2021 11 24