Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bezobrazna korisnica- upozorenje!

> Zara06: > > zenskiormar: > > zara06 i ostavili ste joj negativnu...sad ne znam jel to bilo nakon razgovora ili nakon teme na forumu? > Negativnu sam joj ostavila nakon blaćenja na forumu gdje je upozorila na moj profil, to je obrisala nakon sto sam joj ostavila negativnu ok
2021 11 25
> zenskiormar: > > Zara06: > > > zenskiormar: > > > zara06 i ostavili ste joj negativnu...sad ne znam jel to bilo nakon razgovora ili nakon teme na forumu? > > Negativnu sam joj ostavila nakon blaćenja na forumu gdje je upozorila na moj profil, to je obrisala nakon sto sam joj ostavila negativnu > ok Ali ona svoju negativnu ocjenu nije obrisala. Još stoji.
2021 11 25
I ja imam sa prijateljicama iz razloga što one nemaju smisla za takav "sport" :D
2021 11 25
Zelena kvačica ostaje ako profil ostane otvoren na porukama. Što ne znači da je osoba on line. Nakon samo 2 sata poslati poruku - Da li vi mislite prodati haljinu ili ne? Iskreno ja bi odgovorila ne. :) Jer kako se kaže nije sve u novcu već u ovom slučaju i u malo ljubaznosti :)
2021 11 26
> vintage.red.cat: > Zelena kvačica ostaje ako profil ostane otvoren na porukama. Što ne znači da je osoba on line. Nakon samo 2 sata poslati poruku - Da li vi mislite prodati haljinu ili ne? Iskreno ja bi odgovorila ne. :) > Jer kako se kaže nije sve u novcu već u ovom slučaju i u malo ljubaznosti :) Nije problem i da mi je napisala ne, problem je što me je objavila na forum kao prevaranticu nakon što sam odustala od kupnje. A pogledajte joj prvih 5 povratnih ocjena, vi koje ste dugo na krpicama pa procjenite jesu li to prave ocjene
2021 11 26
> Zara06: > > vintage.red.cat: > > Zelena kvačica ostaje ako profil ostane otvoren na porukama. Što ne znači da je osoba on line. Nakon samo 2 sata poslati poruku - Da li vi mislite prodati haljinu ili ne? Iskreno ja bi odgovorila ne. :) > > Jer kako se kaže nije sve u novcu već u ovom slučaju i u malo ljubaznosti :) > Nije problem i da mi je napisala ne, problem je što me je objavila na forum kao prevaranticu nakon što sam odustala od kupnje. > A pogledajte joj prvih 5 povratnih ocjena, vi koje ste dugo na krpicama pa procjenite jesu li to prave ocjene Ja na poruke poput tvojih uopce ne odgovaram.
2021 11 26
prije bi nožican izrizala veštu pa brisala njome prašinu negoli prodala dotičnoj nakon onakvog upita...Jel to tribalo iznit na forum, drugo je pitanje. Treće pitanje je triba li Zari otvarat novu temu di se bavimo Frogicon-ko da nan nije dovoljna i ova tema za vas dvi...
2021 11 26
Tak je, dobrojutro. Osim kaj nisu njih *dvi* nego tri. Najmanje.
2021 11 26
> teehee: > Tak je, dobrojutro. Osim kaj nisu njih *dvi* nego tri. Najmanje. i kaže se da iza Mire sto đavala vire...prekaljene su to ratnice, znaju sve a tek došle na stranicu. Prvu godinu nisan ni znala za forum niti čemu služi...Doduše, sad ne znan čemu mi služi naslovnica s oglasima... ae!
2021 11 26
> dobrojutro: > > teehee: > > Tak je, dobrojutro. Osim kaj nisu njih *dvi* nego tri. Najmanje. > i kaže se da iza Mire sto đavala vire...prekaljene su to ratnice, znaju sve a tek došle na stranicu. Prvu godinu nisan ni znala za forum niti čemu služi...Doduše, sad ne znan čemu mi služi naslovnica s oglasima... ae! Vi ste vidim ovdje dugo pa vas molim da pogledate prvih 5 povratnih ocjena i kažete mi svoje mišljenje koje jako poštujem posto imate iskustva ovdje, recite mi da li su to lažne ocjene? Ako su to lažne povratne ocjene svi imaju pravo znati i biti upozoreni
2021 11 26
> Vi ste vidim ovdje dugo pa vas molim da pogledate prvih 5 povratnih ocjena i kažete mi svoje mišljenje koje jako poštujem posto imate iskustva ovdje, recite mi da li su to lažne ocjene? > Ako su to lažne povratne ocjene svi imaju pravo znati i biti upozoreni A ako nisu?? Froglina nema negativnu osin vaše, a ni tu vas nije zaj...nego iznervirala..ko što ste i vi nju. I šta ćemo s vama koji ste na negativnoj nuli po pitanju ocjena?
2021 11 26
> dobrojutro: > > Vi ste vidim ovdje dugo pa vas molim da pogledate prvih 5 povratnih ocjena i kažete mi svoje mišljenje koje jako poštujem posto imate iskustva ovdje, recite mi da li su to lažne ocjene? > > Ako su to lažne povratne ocjene svi imaju pravo znati i biti upozoreni > A ako nisu?? Froglina nema negativnu osin vaše, a ni tu vas nije zaj...nego iznervirala..ko što ste i vi nju. I šta ćemo s vama koji ste na negativnoj nuli po pitanju ocjena? Ja mislim da vi kao netko tko je dugo ovdje jako dobro znate da su te ocjene lažne, i to je dovoljan razlog da je se blokira a ne samo ostavi negativna ocjena
2021 11 26
Neće je se blokirati nego obrisati vasa negativna to sam sigurna samo treba obratiti se adminki
2021 11 26
> Sanja8888: > Neće je se blokirati nego obrisati vasa negativna to sam sigurna samo treba obratiti se adminki Kako god , ja sam vam samo htjela ukazati na to da je korisnica sama sebi pisala lažne povratne ocjene. Ako je to vama ok, neka je. Admin također neka pogleda i procjeni.
2021 11 26
> Zara06: > > Sanja8888: > > Neće je se blokirati nego obrisati vasa negativna to sam sigurna samo treba obratiti se adminki > Kako god , ja sam vam samo htjela ukazati na to da je korisnica sama sebi pisala lažne povratne ocjene. > Ako je to vama ok, neka je. Admin također neka pogleda i procjeni. Vama je lako- nemate ocjena i nemate suradnji- jednostavno odete s ovog profila i otvorite novi. Ali ne, vi sad istražujete Froglinin profil i tražite možebitne greške, bez ikakvih dokaza je optužujete i uništavate ženu. Eto, ne sviđa mi se takvo ponašanje niti ta crta vašeg karaktera. To mi je zločesto i bezobrazno. I nije mi sad uopće bitno je li žena pisala lažne povratne ili nije.
2021 11 26