Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bezobrazna korisnica- upozorenje!

> sanjaurban: > > Zara06: > > > Sanja8888: > > > Neće je se blokirati nego obrisati vasa negativna to sam sigurna samo treba obratiti se adminki > > Kako god , ja sam vam samo htjela ukazati na to da je korisnica sama sebi pisala lažne povratne ocjene. > > Ako je to vama ok, neka je. Admin također neka pogleda i procjeni. > Vama je lako- nemate ocjena i nemate suradnji- jednostavno odete s ovog profila i otvorite novi. Ali ne, vi sad istražujete Froglinin profil i tražite možebitne greške, bez ikakvih dokaza je optužujete i uništavate ženu. Eto, ne sviđa mi se takvo ponašanje niti ta crta vašeg karaktera. To mi je zločesto i bezobrazno. I nije mi sad uopće bitno je li žena pisala lažne povratne ili nije. Vama možda nije bitno ali nadam se da ovdje u većini prevladavaju poštene žene kojima je to bitno i koje imaju pravo znati. Na kraju krajeva neka admin pogleda i provjeri jesu li to lažne ocjene
2021 11 26
Zara06- meni je sad jako zanimljivo kako vi iščitavate tuđe postove i odgovarate na njih- samo na dio koji se vama sviđa...ALI cijeli post trebate pročitati s razumijevanjem.......ne samo zadnju rečenicu...KONTEKST je bitan......CJELINA upisa! Brate, moram i vikat......
2021 11 26
Javljam svima samo da je povratna obrisana, i javljeno mi je da je korisnica Zara upozorena, no vidim da je blokirana pa tko zna sto se u meduvremenu dogodilo. Zelim se zahvaliti svima koji su sudjelovali u temi, te mi je zao sto je uopce moralo doci do vrijedanja ostalih korisnica. (Da ne idem dugo i nasiroko, razlog zasto djelimo profil je jer nam je lakse kontrolirati stvari nego da netko prodaje necije ili da imamo 2 profila za jako malo stvari. Imamo dnevnu komunikaciju i znamo se dosta godina, tako da povjerenje ili nesto slicno nije problem.) Nadam se da je s time ova tema u potpunosti zavrsena, i zelim svima ugodan ostatak vikenda i nadolazeceg tjedna <3
2021 11 27
Prethodni 1 2 3 4 5