Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cijepljenje - nastavak

> sanjaurban: > > jackrussel: > > > sanjaurban: > > > Dosta nam je te teme! > > A u čije ime, molim Vas, govorite? > > Tema je itekako aktualna. > > Bar kod mene u Hrvatskoj. > > Na kraju krajeva, kad me nešto ne dira i ne zanima, ja zaobiđem. > > Očigledno je samo to da je prekjučer većini bila veća vijest sniženje u Zari nego odobrenje EU za cijepljenje djece od 5 do 11 godina. > > Hvala. > > Molim da mi se točno navede gdje sam se ja to dotakla teorije koju spominjete. > > Sve više ljudi znam koji imaju reakciju na cjepivo. > > Nađite izvještaj o Amišima i koroni. > > Ili slušajte što vam govore i pišu besramno pristrani DNOvinari. > > Vidimo se u 20:00 na Pjaci. > > Ugodan dan Vam želim. > U svoje, naravno, i u ime svih onih koji posljednjih mjeseci čitaju, proučavaju, uspoređuju, traže između redova. Razmišljali bismo mi glavom, ali imamo problem s činjenicama koje nam se serviraju, a ne znamo kako ih provjeriti. To je osnovni problem i u jednoj i u drugoj strani. Poslodavac me pritisnuo uza zid. Testiranja mi se plaćaju do 4.01. a onda iz svog džepa. Volim svoj posao i želim ga raditi necijepljena i bez potvrde. Ali postoji netko jači tko tlači. Hoće li sve pjace postići išta? Ne znamo. Trenutno zazirem od masovnih skupova i parola. Želim lijep i miran život. Da imam 20 godina vjerojatno bih bila na pjaci. Ta energija koju imaš kao mlad....izgubiš je negdje po putu. Znam, zvučat će vam ovo užasno, ja bih bila na vašoj strani, ali trenutno to ne mogu biti zbog okolnosti u kojima jesam. Sretno u borbi! Jer kad te ujutro u 7.20 dočeka fino uređen gospodin, ti njemu Dobrojutro, a on tebi: Molim covid potvrdu- čovjek bi vrištao iz svega glasa. niste dobro razumjeli ovo od 4.1...jer od tog datuma svi građani hrvatske bez kovid potvrde neće moći nikuda, a testiranja onda više nema jer se ukida tj. testiranjem ne možete do kovid potvrde.
2021 11 27
...toliko o razumijevanju i empatiji onih koji se busaju da su se cijepili radi drugih, a treće bi hapsili i prisilno bockali.
2021 11 27
Ljudi, pazite što govorite o nuspojavama. Na javnoj TV osobno nisam čula liječnika koji jasno i glasno kaže da su cjepiva sigurna i da nema ozbiljnih nuspojava. Samo da je cijepljenje najbolji način suzbijanja virusa što je Totalno pogrešno na ovaj način. To je površna mantra koju ljudi piju nekritički i bez propitivanja. A ako vas zanima što sadrži pismo koje je SZO uputio vrsni virolog, svjetski stručnjak, vakser u svojoj srži dr. Vanden Bossche, guglajte. Tko god kaže da nema ozbiljnijih nuspojava, laže i pazite što govorite, nemojte imati grijeh na duši. I ne izazivajte me da stavim link. Niste vidjeli što "cjepivo" radi mladim ljudima. Čovjek to ne bi poželio ni neprijatelju.
2021 11 27
> jackrussel: > Ljudi, pazite što govorite o nuspojavama. > Na javnoj TV osobno nisam čula liječnika koji jasno i glasno kaže da su cjepiva sigurna i da nema ozbiljnih nuspojava. > Samo da je cijepljenje najbolji način suzbijanja virusa što je Totalno pogrešno na ovaj način. > To je površna mantra koju ljudi piju nekritički i bez propitivanja. > A ako vas zanima što sadrži pismo koje je SZO uputio vrsni virolog, svjetski stručnjak, vakser u svojoj srži dr. Vanden Bossche, guglajte. > Tko god kaže da nema ozbiljnijih nuspojava, laže i pazite što govorite, nemojte imati grijeh na duši. > I ne izazivajte me da stavim link. > Niste vidjeli što "cjepivo" radi mladim ljudima. > Čovjek to ne bi poželio ni neprijatelju. Ali ljudi umiru i od covida, masovno, a cjepivo stiti od tezih oblika bolesti. Koliko sam shvatila nisu lijecnici rekli da nema nuspojava nego da je manji rizik cjepivo nego covid. Takodjer mi se cini da stvarno vlada kaos u informacijama, ljudi su prevec nabrijani opcenito, i prestraseni i zbunjeni, i svasta. Najcesca pojava je da ne znas sto bi mislio.
2021 11 27
> jackrussel: > Ljudi, pazite što govorite o nuspojavama. > Na javnoj TV osobno nisam čula liječnika koji jasno i glasno kaže da su cjepiva sigurna i da nema ozbiljnih nuspojava. > Samo da je cijepljenje najbolji način suzbijanja virusa što je Totalno pogrešno na ovaj način. > To je površna mantra koju ljudi piju nekritički i bez propitivanja. > A ako vas zanima što sadrži pismo koje je SZO uputio vrsni virolog, svjetski stručnjak, vakser u svojoj srži dr. Vanden Bossche, guglajte. > Tko god kaže da nema ozbiljnijih nuspojava, laže i pazite što govorite, nemojte imati grijeh na duši. > I ne izazivajte me da stavim link. > Niste vidjeli što "cjepivo" radi mladim ljudima. > Čovjek to ne bi poželio ni neprijatelju. Ja bih samo napomenula, da sve postedim nepotrebnih istrazivanja, da je Bossche veterinar, a titulu vrsnog virologa si je nadjenuo sam. Nema niti jedan jedini objavljeni znanstveni članak. :) Držimo se saznanja doktora medicine, farmaceuta I biologa s užim speckama vezanim uz razvoj I učinke cjepiva. :)
2021 11 27
> tratinchica123: > niste dobro razumjeli ovo od 4.1...jer od tog datuma svi građani hrvatske bez kovid potvrde neće moći nikuda, a testiranja onda više nema jer se ukida tj. testiranjem ne možete do kovid potvrde. za to mislim još vrijedi da će možda biti ??....mislim da će se od toga odustati....kad se ovi cijepljeni svi porazbolijevaju nakon čestitanja i ljubljenja u prosincu, u siječnju neće imati tko dolaziti na posao, a već će i potvrde o preboljenju dijelu ljudi isteći.. :")
2021 11 27
> kokaboka92: > > jackrussel: > > Ljudi, pazite što govorite o nuspojavama. > > Na javnoj TV osobno nisam čula liječnika koji jasno i glasno kaže da su cjepiva sigurna i da nema ozbiljnih nuspojava. > > Samo da je cijepljenje najbolji način suzbijanja virusa što je Totalno pogrešno na ovaj način. > > To je površna mantra koju ljudi piju nekritički i bez propitivanja. > > A ako vas zanima što sadrži pismo koje je SZO uputio vrsni virolog, svjetski stručnjak, vakser u svojoj srži dr. Vanden Bossche, guglajte. > > Tko god kaže da nema ozbiljnijih nuspojava, laže i pazite što govorite, nemojte imati grijeh na duši. > > I ne izazivajte me da stavim link. > > Niste vidjeli što "cjepivo" radi mladim ljudima. > > Čovjek to ne bi poželio ni neprijatelju. > Ja bih samo napomenula, da sve postedim nepotrebnih istrazivanja, da je Bossche veterinar, a titulu vrsnog virologa si je nadjenuo sam. Nema niti jedan jedini objavljeni znanstveni članak. :) Držimo se saznanja doktora medicine, farmaceuta I biologa s užim speckama vezanim uz razvoj I učinke cjepiva. :) Po struci veterinar, ali ima doktorat iz virologije, mada nije objavio niti jedan znanstveni rad koji bi bio makar rubno povezan sa virologijom ili imunologijom. Koliko shvaćam, a tako gore i piše, načelno nije protiv cjepiva, već samo protiv ovih cjepiva protiv covida-19.... jer, čudnog li čuda, upravo on je izumio univerzalnu vakcinu utemeljenu na NK stanicama (nisam proučavala koje su to) koja se obračunava sa svim bolestima.... ne znam jel' sad ide ova trenutno popularna 'pametnom dosta'.
2021 11 28
> sanjaurban: > > tratinchica123: > > niste dobro razumjeli ovo od 4.1...jer od tog datuma svi građani hrvatske bez kovid potvrde neće moći nikuda, a testiranja onda više nema jer se ukida tj. testiranjem ne možete do kovid potvrde. > za to mislim još vrijedi da će možda biti ??....mislim da će se od toga odustati....kad se ovi cijepljeni svi porazbolijevaju nakon čestitanja i ljubljenja u prosincu, u siječnju neće imati tko dolaziti na posao, a već će i potvrde o preboljenju dijelu ljudi isteći.. > :") ne da neće odustati, nego tek tada kad bude još više zaraženih(nebitnog statusa cijepljenja) će još više pritiskati, pa austrija je dobar primjer toga u kojem smjeru sve ide
2021 11 28
bit će važno sačuvati zdrav razum od toga svega
2021 11 28
> tratinchica123: > bit će važno sačuvati zdrav razum od toga svega ako se to sve čita i prati teško je sačuvat zdrav razum, ako se čovjek okrene sebi i svojoj obitelji i zanemari sve ovo što se događa, osjeća se neupućeno i neodgovorno, tako da ne znam uopće postaviti pravu granicu, 6 dana ništa ne čitam i ne gledam, onda sjednem jednu večer pa proučavam, ti predugi videi me umaraju..osjećam se poslije kao da sam prekopala cijeli vrt..
2021 11 28
> kokaboka92: > > jackrussel: > > Ljudi, pazite što govorite o nuspojavama. > > Na javnoj TV osobno nisam čula liječnika koji jasno i glasno kaže da su cjepiva sigurna i da nema ozbiljnih nuspojava. > > Samo da je cijepljenje najbolji način suzbijanja virusa što je Totalno pogrešno na ovaj način. > > To je površna mantra koju ljudi piju nekritički i bez propitivanja. > > A ako vas zanima što sadrži pismo koje je SZO uputio vrsni virolog, svjetski stručnjak, vakser u svojoj srži dr. Vanden Bossche, guglajte. > > Tko god kaže da nema ozbiljnijih nuspojava, laže i pazite što govorite, nemojte imati grijeh na duši. > > I ne izazivajte me da stavim link. > > Niste vidjeli što "cjepivo" radi mladim ljudima. > > Čovjek to ne bi poželio ni neprijatelju. > Ja bih samo napomenula, da sve postedim nepotrebnih istrazivanja, da je Bossche veterinar, a titulu vrsnog virologa si je nadjenuo sam. Nema niti jedan jedini objavljeni znanstveni članak. :) Držimo se saznanja doktora medicine, farmaceuta I biologa s užim speckama vezanim uz razvoj I učinke cjepiva. :) CV i LinkedIn profil su mu dostupni na Internetu pa neka se svatko za sebe uvjeri. A takvima kao što ste Vi ni Lancetove objave ne važe. Na kraju krajeva, ni ne trebaju mi stručnjaci objašnjavati išta ako za već previše slučajeva nuspojava znam kod svojih poznanika. Samo neki... Prijateljica je prošli tjedan sahranila svoju majku. Cijepila se. Nakon 7 dana, dobije koronu. Nije bila dobro i morala je na kisik. Nakon 2 dana na respirator i tu joj je bio kraj. Osoba koju sam upoznala na okupljanju je skoro umrla istog dana. Tlak joj se krenuo izjednačavati. Hitnom prebačena u Split. Izvukla se za dlaku. Suprugovog prijatelja brat. Cijepio se, stao je to neko vrijeme. Izašao van iz DZ, sjeo u auto. Na putu do doma osjetio da mu je zlo. Nije se ni snašao da se makne brzo s ceste, već mu je klonula noga pala po gasu i ravno u zid. Srećom se nije ozbiljnije ozlijedio ili ne daj bože gore.
2021 11 28
Nitko je se nije dotaknuo, a izjava je za strpat ju u zatvor. Slušajte vi našu Alemku jer "moramo" slušati naše "provjerene" znanstvenike. Pa, kome je promaklo, a promaklo je i Plenkiju...bar je tako u Saboru odgovorio da nije vidio video, izvolite: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DiWBUVojpeyg&ved=2ahUKEwjvwO-63Lr0AhWnSvEDHcwtAWIQo7QBegQICBAF&usg=AOvVaw3cOG-tGFd76KCQXeF8eEfa
2021 11 28
Predzadnji post mi je nekako nestao. Usput, pogledajte Markotićkin CV, također je dostupan. U dva navrata doškolovanje u američkoj vojsci na Marylandu. Tema: biološko ratovanje. Sretno svima s ignoriranjem i ugodan dan Vam želim.
2021 11 28
Podrška za temu i hvala svima koji se bore da nam ostane i ovo malo slobode koju imamo. Netko još uvijek ignorira, neki ne shvaćaju što se događa, ali valjda hoće, u prolazu, dok budu svraćali po 5. dozu kako bi im država omogućila raditi i obavljati svakodnevne aktivnosti. Od pisanja na forumu i okupljanja teško da će išta biti, ali mi koji se protivimo odlukama smo i dalje tu, i nećemo nestati. Pa da vidimo tko će prvi popustiti. Završetak represije će se dogoditi, samo je pitanje vremena i načina.
2021 11 28
> embrace: > Podrška za temu i hvala svima koji se bore da nam ostane i ovo malo slobode koju imamo. Netko još uvijek ignorira, neki ne shvaćaju što se događa, ali valjda hoće, u prolazu, dok budu svraćali po 5. dozu kako bi im država omogućila raditi i obavljati svakodnevne aktivnosti. > Od pisanja na forumu i okupljanja teško da će išta biti, ali mi koji se protivimo odlukama smo i dalje tu, i nećemo nestati. Pa da vidimo tko će prvi popustiti. > Završetak represije će se dogoditi, samo je pitanje vremena i načina. Kako se vi borite? Mogu se borit: 1. slanjem poruka ukrug po društvenim mrežama 2. izlaskom na prosvjed 3. buntom prema poslodavcu, dolaskom na posao bez potvrde, svađom na ulazu, pozivom policije, odbijanjem testiranja jer nemam slobodu jer mi netko svako drugi dan gura štap u sluznicu, pazite, moju sluznicu, kako se usudi?? 4.odlaskom na slobodne dane, bolovanje (koji mi je razlog?) ili neplaćenu godinu. Evo, vi dopišite kako da se borimo i konkretno odgovorite, a nemojte prozivati uopćeno da se netko ne bori i da ignorira. Ja moram platiti svoj kredit i ne treba mi još banka na glavi. Što ne znači da sam slaba i da ignoriram i da ne razumijem što se događa.
2021 11 28
1 2 3 4 5 6 ... 7