Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Crni petak

Crni petak je ove godine po meni totalni promašaj :( Konkretno sam pratila hg spot koji je najavio do 80% i ciljala sam na dobar mobitel i/ili laptop međutim skoro pa sve je 30ak % sniženo, nešto 50% ali ne laptopi i mobiteli. Zalando u koji sam polagala velike nade samo 20% i to ne sve (iz moje liste omiljenih ništa).. Uglavnom razočarana sam popustima. Kako se vama čini? I ako ste negdje snimile kakve dobre popuste slobodno pišite :)
2021 11 26
Također, gledala sam za mobitele popuste, na kraju sam kupila bez ikakvog popusta jer taj model niti jedan srodan nije bio snižen, a čekala sam mjesec dana u nadi da će spustiti barem malo cijenu...Notino isto tako-očekivala sam taj tjedan ili danas već popuste na neke bolje brendove, na kraju kroz tjedan 15, poslije 20%, što i inače često imaju.. Sve skupa razočaravajuće
2021 11 26
Većina je dala slabe popuste, skoro pa nikakve.
2021 11 26
Da budem iskrena nisam ni imala neka očekivanja, ali me isto razočaralo. Jedino što sam si uzela su traperice u Zare, tri para samo različite boje jer sam baš željela to obnoviti u ormaru, a bile su snižene 40%. A prije 3 dana sam si uzela dugo željenu Lumeu BRI957, nisam posebno pratila popuste za nju jer sam si ju svakako željela, ali sam je upecala u Svijetu Medija za 3,299kn, je malo previše novaca, ali za nju sam posebno štedila ovo ljeto i jesen pa bi je uzela svakako neovisno o popustu. Nisam općenito primjetila posebne popuste jer su dosta njih digli cijene pa opet kao spustili onda mi je to bzvz...
2021 11 26
I ja sam razočarana, čekala sam da kupim robotski usisavač i na kraju 23% samo sniženje, a tako je bio snižen i prije već :(
2021 11 26
Evo ja gledam i parne postaje, isto većinom 28-29%, više neće niti zaokružiti na 30
2021 11 26
> Fraagaria: > Evo ja gledam i parne postaje, isto većinom 28-29%, više neće niti zaokružiti na 30 😂
2021 11 26
Nadam se da će popusti za Božić biti veći
2021 11 26
Ma užasno je, ničeg nema. Imala sam popis i ništa na kraju
2021 11 26
ja san najboje prošla u Superkonzumu jer je artikal koji je košta 12,46 sad snižen na 11,99. Žali bože utroška vrimena oko promjene ceduljica, no crni petak je opravda svrhu. Imala san popis, a kupila ništa tako da je ušteda znatna.
2021 11 26
> dobrojutro: > ja san najboje prošla u Superkonzumu jer je artikal koji je košta 12,46 sad snižen na 11,99. Žali bože utroška vrimena oko promjene ceduljica, no crni petak je opravda svrhu. Imala san popis, a kupila ništa tako da je ušteda znatna. ,:)
2021 11 26
Odustala sam skroz od toga. Nema popusta većeg od 50%? Onda ništa, hvala i doviđenja. Ne želim da me itko pravi budalom, pronjuškam 2-3 puta mjesečno po dućanima i uvijek si nađem nešto povoljno. Usput hodam-tj. šećem pa imam 2 dobra razloga..
2021 11 26
Kupila sam robot usisavač po super popustu u Elipsu, i to je to. Što se tiče odjeće, dosta slabi popusti.
2021 11 29
> Mikimaus1213: > Zalando u koji sam polagala velike nade samo 20% i to ne sve (iz moje liste omiljenih ništa).. :) I to samo ako se potroši preko 260kn, bezveze.
2021 11 29
> Fraagaria: > .Notino isto tako-očekivala sam taj tjedan ili danas već popuste na neke bolje brendove, na kraju kroz tjedan 15, poslije 20%, što i inače često imaju.. > Sve skupa razočaravajuće Da, slabo. Još k tome neke stvari na Notinu su čak i skuplje nego li u trgovinama. Bolji popust sam ulovila prije koji tjedan. Sve su to trgovine navlakuše, evo primjer, bilo je da se uz neki dječji kozmetički proizvod dobije Memory slagalica. To mi je izgledalo fora, a ono došlo na nekom malom kartončiću, skroz izgleda jadno. Na slikama kozmetički proizvodi, a izgledalo je kao da je primjereno za djecu, i mušku i žensku. Ako već kupujem, onda ne želim takve mamce kao da ću dobiti ne znam šta, bolje da onda ništa ne daju gratis. Što se tiče ostalog, eventualno se možda negdje nešto našlo, a svi uglavnom navode "popust do", što znači da realno no nema 50% popusta na većinu artikla, samo određeno, ako i to. Ostali, manji popusti su dostupni i tijekom godine.
2021 11 29
1 2