Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako vam ide prodaja?

osobno se ne sjećam kada je zadnji puta bilo ovako zatišje. Mislim da sam najviše prodala na ljeto 2020...imam njuškalo isto, ali najviše je išlo ovdje. odjednom ništa :D
2022 01 08
Inače sam tu kao kupac, kroz par godina kupila par stvarčica. Sad sam i ja stavila jednu stvar na prodaju za 400kn, začudilo me što je u malo vrijeme dobila 613 pregleda. Možda je nekima skupo toliko,al kupljena je za 700kn, nošena, ali očuvana, kakva je kupljena, takva je i ostala pa bilo bih mi žao prodat baš za nisku cijenu, svejedno sam napisala da mi kupac može predložiti cijenu. Vidjet ćemo, oglas je stavljen prošli mjesec, ako se netko ne javi sada, možda će kasnije.☺️
2022 01 08
Jako loše,pamtim i bolje dane. Baš ništa nejde.Sada su sezonska sniženja pa možda i zato🤔 Vidim nisam jedina hehe😁😁
2022 01 08
Ja sam zadovoljna kako ide prodaja, svako malo prodam nešto. Uglavnom isti kupac kupi više artikala jer su cijene pristupačne, a često i poklanjam neovisno o kupovini ostalih artikala. 😊
2022 01 12
Ja sam tek sada krenula prodavati nešto svoje, nadam se da ce se netko nać, inače uvijek gledam po Facebooku grupe, tamo cure brzo prodaju svoje stvari.
2022 01 24
Drage moje, zavirite u moj profil, a za cijene se uvijek možemo dogovoriti❤️
2022 01 26
Ide pa stane, opet krene, malo stane, pa opet ide :')
2022 04 24
0 bodova ,:(
2022 05 09
Ovaj tjedan sam prodala 1 dječji lot... Brzo sam ga prodala nakon objave jer sam stavila izuzetno nisku cijenu za brand koji je kvalitetan :-)
2022 05 19
Jučer sam prodala lot 2 haljine tunike isti dan objave...cijenu sam smanjila maksimalno, ali brza prodaja se dogodila zbog toga jer su tunike kvalitetne i klasični komadi od zare i hm.
2022 05 20
Loše :(
2022 05 24
Na krpicama nisam ništa prodala već 6 dana, ali sam prodala 2 stvari na facebooku.
2022 05 31
Ja imam puno vise upita na Facebooku nego na Krpicama opcenito. Cijene mi mozda nisu najnize, ali trudim se biti realna jer ne mogu niti stavit 20 kn za neku stvar koja je placena par stotina kn, nosena mozda niti jednom, jednom ili max 2 puta i jako dobro uscuvana. Ne znam da li je do premalo povratnih ili je nesto drugo u pitanju, ali ne mogu nekoga natjerat da mi ostavi povratnu, ako je tu osobu briga. Nedavno sam imala uspijesnu suradnju preko Krpica, ali eto curka nije imala potrebu javit da je preuzela stvar, a kamoli da napise povratnu. I ne mogu je krivit, nismo svi isti.
2022 05 31
> M1rt1ca: > Ja imam puno vise upita na Facebooku nego na Krpicama opcenito. Cijene mi mozda nisu najnize, ali trudim se biti realna jer ne mogu niti stavit 20 kn za neku stvar koja je placena par stotina kn, nosena mozda niti jednom, jednom ili max 2 puta i jako dobro uscuvana. Ne znam da li je do premalo povratnih ili je nesto drugo u pitanju, ali ne mogu nekoga natjerat da mi ostavi povratnu, ako je tu osobu briga. Nedavno sam imala uspijesnu suradnju preko Krpica, ali eto curka nije imala potrebu javit da je preuzela stvar, a kamoli da napise povratnu. I ne mogu je krivit, nismo svi isti. Ponekad cure u žurni zaborave ostavit povratnu...pošalji poruku sa provjerom dal je stigao paket...možeš svima koji ti nisu ostavili i zamoli da ti ostave povratnu... ili ostavi ti prva pa javi da si ostavila i da želiš istu...
2022 05 31
> M1rt1ca: > Ja imam puno vise upita na Facebooku nego na Krpicama opcenito. Cijene mi mozda nisu najnize, ali trudim se biti realna jer ne mogu niti stavit 20 kn za neku stvar koja je placena par stotina kn, nosena mozda niti jednom, jednom ili max 2 puta i jako dobro uscuvana. Ne znam da li je do premalo povratnih ili je nesto drugo u pitanju, ali ne mogu nekoga natjerat da mi ostavi povratnu, ako je tu osobu briga. Nedavno sam imala uspijesnu suradnju preko Krpica, ali eto curka nije imala potrebu javit da je preuzela stvar, a kamoli da napise povratnu. I ne mogu je krivit, nismo svi isti. ja sam dosta povratnih nakupila jer sam darivala stvari koje nisam mogla prodat ili nisam mogla formirat cijenu... ovo ti ne pišem zbog ideje da daruješ stvari nego da ti objasnim kako se mogu lako nakupit povratne...ljudi koima sam darovala baš su voljno pisali povratne :-)
2022 05 31
1 2 3 4 5 6 7