Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Replay reklamacija iskustva

Pozdrav svima! Naime, 10.10. Sam kupila ruksak preko Reverto web shopa, bio je na sniženju i činio se kvalitetan iako je od umjetne kože, a baš mi je trebao novi.. međutim, niti 2 mjeseca poslije počela se guliti umjetna koza na rubovima što mi je iskreno neprihvatljivo, s tim da stvarno pazim na svoje stvari i nisam ga nigdje ogrebala...nekako smatram za ruksak čija je početna cijena preko 1000 kn da kvaliteta treba biti na nivou, što ovdje očito nije slučaj...iskreno sam ljuta i razočarana, uzimajući u obzir da sam i prije imala njihove torbe i da su se ovakva oštećenja pojavila otprilike nakon godinu dana nošenja a ne 2 mjeseca...e sad, mislila sam ga reklamirati ali je caka ako oni utvrde da reklamacija nije vazeca onda ja još moram dodatno plaćati poštarinu za nazad..napominjem još jednom, stvarno pazim na stvari I nisam ga nigdje ogrebala ili zapela za njega, tako da je očito loša izrada u pitanju...da li se isplati reklamirati ga? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/475ba77cebca7a324a9765144385e153.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0204b1b366761a48a10c58b0ee5ee8e7.jpg)
2021 12 04
Obožavam Replay, imam puno njihovih stvari jer mi se dizajn jako sviđa, ali stvarno kvaliteta nije dobra, uvijek se razočaram, u odjeću pogotovo, nikad ne reklamiram pa mi bude žao 😅 Svakako reklamirajte, prošlo je samo 2 mjeseca, 6 mjeseci imate za reklamaciju na kvalitetu, poprilično sam sigurna da će Vam uvažiti.
2021 12 04
Ovo će vam najvjerojatnije uvažiti, neki brandovi drže do sebe i svog imidža, prije par dana vratila planinarske cipele u Intersport, jedna je bila tamnija, druga svjetlija.....naravno da ti kažu- pa vi ste to nosili.....pa naravno da sam nosila, kako bih inače pod kućnim svjetlom vidjela da se razlikuju, ništa, dali mi drugu koja je iste boje....2 mjeseca je u redu rok..
2021 12 04
> BiggieS: > Obožavam Replay, imam puno njihovih stvari jer mi se dizajn jako sviđa, ali stvarno kvaliteta nije dobra, uvijek se razočaram, u odjeću pogotovo, nikad ne reklamiram pa mi bude žao 😅 > Svakako reklamirajte, prošlo je samo 2 mjeseca, 6 mjeseci imate za reklamaciju na kvalitetu, poprilično sam sigurna da će Vam uvažiti. Hvala Vam, budem im se javila onda, nadam se da će proći sve dobro 😁
2021 12 04
> sanjaurban: > Ovo će vam najvjerojatnije uvažiti, neki brandovi drže do sebe i svog imidža, prije par dana vratila planinarske cipele u Intersport, jedna je bila tamnija, druga svjetlija.....naravno da ti kažu- pa vi ste to nosili.....pa naravno da sam nosila, kako bih inače pod kućnim svjetlom vidjela da se razlikuju, ništa, dali mi drugu koja je iste boje....2 mjeseca je u redu rok.. Joj pa to je baš greška, 2 različite nijanse, Al super da ste to uspjeli riješiti 😊
2021 12 04
Pisala sam već na sličnu temu, ali je nažalost nestala. Imate pravo na reklamaciju proizvoda sa nedostatkom u roku šest mjeseci od kupovine. S obzirom da je riječ o kupovini na daljinu, rok počinje teći od trenutka preuzimanja pošiljke. Svakako kontaktirajte navedenu online trgovinu i uložite reklamaciju na proizvod sa nedostatkom. Prvih šest mjeseci nakon kupovine teret dokaza snosi trgovac, odnosno presumira se da je nedostatak na proizvodu postojao u vrijeme sklapanja ugovora o kupoprodaji.
2021 12 05
> @antigona@: > Pisala sam već na sličnu temu, ali je nažalost nestala. Imate pravo na reklamaciju proizvoda sa nedostatkom u roku šest mjeseci od kupovine. S obzirom da je riječ o kupovini na daljinu, rok počinje teći od trenutka preuzimanja pošiljke. Svakako kontaktirajte navedenu online trgovinu i uložite reklamaciju na proizvod sa nedostatkom. Prvih šest mjeseci nakon kupovine teret dokaza snosi trgovac, odnosno presumira se da je nedostatak na proizvodu postojao u vrijeme sklapanja ugovora o kupoprodaji. Hvala na objasnjenju 😊 odgovorili su mi i odobrili reklamaciju 😁 šteta jer mi se stvarno sviđao ruksak Al je kvaliteta baš loša:/
2021 12 08