Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevaren od korisnika karlomaric47

Dobio sam odgovor od Aircasha, kazu da su privremeno blokirali taj broj. Sumnjam da ce nesto vise od toga oni napravit..
2021 12 09
Sve sam ja dobro procitala i spomenula sam rizik isto kao i vi, vise sam se osrnula na ostatak vaseg komentara a sad ko sta voli ne ulazim. Dala sam primjer za koji ja licno smatram da je pametnija opcija.> vintage.red.cat: > > kroice&dodaci: > > Ma malo glupo pravilo iskreno. Sta netko bi trebao kupovati od drugih ili mjenjati svoje stvari da bi skupio par povratnih da ljudi nebi mislili da je lopov😂? Mozda bi bio bolji savjet da ljudi ne kupuju rabljenu robu preko 100kn ako ne mogu prihvatit rizik da ce biti prevareni. Moja preporuka bi bila da sportske stvari kupujete preko about youa ili zalanda gdje su cesto akcije i bar znate da ce vam stici stvar koju zelite a ako vam se ne svidja povrat je besplatan. Nikad nemojte osudivati vecinu jer ste vi naletili na varalicu(ovo se odnosi na sve ne na decka koji je prevaren).Svi vi veliki profili ste nekada imali jednu ili nula ocjena/povratnih 😉 lp> vintage.red.cat: > > > Osnovno pravilo-ne kupovati sa profila sa 0 ocjena. Jedino ako se svjesno odlučite na rizik. Kad je netko novi ako se ne potrudi skupiti par ocjena bar u zamjenama već je znak za uzbunu. Oko 20 ocjena za manje svote. Tek poslje 50 za veće. Nažalost sve je više prevara, > Da slažem se, ali niste pažljivo pročitali. Napisala sam ako se svijesno ne želi ulaziti u rizik. I ja kupim od profila sa 0 ocjena, ali znam da riskiram. I do sada sam imala sreću. Svi smo imali 0 ocjena. Moj savjet je za nove članove. > Za kupovinu preko about you i slične stranice nisu za svakoga. Meni nove stvari brze mode nisu gušt,, rađe ću kupiti vintage adidas trenirku. Novo kupujem isključivo naše odjevne predmete jer tako podržavam lokalnu ekonomiju i curke koje stvarno stvaraju čudesa :)
2021 12 09
> shawnz: > Dobio sam odgovor od Aircasha, kazu da su privremeno blokirali taj broj. > Sumnjam da ce nesto vise od toga oni napravit.. Mislim da ne postoji način da dođete do novca. Tužno!
2021 12 09
> shawnz: > Dobio sam odgovor od Aircasha, kazu da su privremeno blokirali taj broj. > Sumnjam da ce nesto vise od toga oni napravit.. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0356e0de6816affbe1e0c7cc1a7dd0c9.jpg) Jeste li se probali javit ovoj curi sta mu je u negativnoj na drugom profilu napisala da ima njegove podatke? Kad je jedna osoba u pitanju znam da je teze to rjesit, al ako se udruzi vise vas kolektivno mozda se nesto pokrene (jer vidim da na ovom drugom profilu na kojem operira ima cak 7 negativnih, medu njima i osoba koja je takoder napisala da ga je prevarilo za hudicu od 150kn kao i vas).
2021 12 10
> anamaria1710: > > shawnz: > > Dobio sam odgovor od Aircasha, kazu da su privremeno blokirali taj broj. > > Sumnjam da ce nesto vise od toga oni napravit.. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0356e0de6816affbe1e0c7cc1a7dd0c9.jpg) > Jeste li se probali javit ovoj curi sta mu je u negativnoj na drugom profilu napisala da ima njegove podatke? > Kad je jedna osoba u pitanju znam da je teze to rjesit, al ako se udruzi vise vas kolektivno mozda se nesto pokrene (jer vidim da na ovom drugom profilu na kojem operira ima cak 7 negativnih, medu njima i osoba koja je takoder napisala da ga je prevarilo za hudicu od 150kn kao i vas). Jesam, poslao sam joj poruku jucer. Samo ako moze adminka jos da blokira i ovaj profil karlomaric47
2021 12 10
https://mojekrpice.hr/items/muskarci/13028042/diesel-hudica . Ova hudica je bila, nemogu se tocno sjetiti na kojem profilu. Na karlomaric profilu ili marinkrizic, jedan od ova dva. Tako da.. paznja sa ovime. Edit: Cini mi se da su vecina slika ukradene jer sam ih vidio prije (nisam 100% siguran)
2021 12 24
https://mojekrpice.hr/stipomaric44-393132 Prevarant napravio novi profil.. nema kraja :s
2022 01 02
> lucija95biebss: > Uvijek pogledajte koliko osoba ima pozitvnih recenzija,ako nema ni jednu ne kupujte nikako,ako je negdje u blizini vašeg stanovanja dogovorite primopredaju,barem ja tak radim 😆 I ja isto
2022 01 03
Ja se slažem s vama kada se radi o velikim, svotama, ali opet svi moramo negdje početi i imati 0 recenzija. Ja sam prezahvalna curama koje su mi dale svoje povjerenje kad sam imala 0 ocjena i eto sad se polako dižem. Tako da mislim da nije sve prevara, samo treba ostvariti neku osobnu komunikaciju, tražiti više slika, primopredaju itd.. > vintage.red.cat: > Osnovno pravilo-ne kupovati sa profila sa 0 ocjena. Jedino ako se svjesno odlučite na rizik. Kad je netko novi ako se ne potrudi skupiti par ocjena bar u zamjenama već je znak za uzbunu. Oko 20 ocjena za manje svote. Tek poslje 50 za veće. Nažalost sve je više prevara,
2022 01 21
JA sam isto otvorena za suradnje s profilima s 0 pozitivnih. Ali to je do 50ak kn. I zamjene gdje oni prvi pošalju. Imala sam suradnju s ženom od 0 povratnih za 200 kn. Žena je bez problema pristala na plaćanje pouzećem. To neće baš oni što varaju. Platila sam 30ak kn više ali sam bila sigurna da neću dati novce za ništa.
2022 01 21
1 2 3