Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARA/ LAZNA UPLATA

Ne govorim da ste vi krivi, ali zaista nije bilo pametno raditi predaju bez da primite novac. Ne mogu vjerovati da vam je imala obraza uzet uživo kaput i ne dat na licu mjesta novce.
2021 12 25
> VeraM36: > Ne govorim da ste vi krivi, ali zaista nije bilo pametno raditi predaju bez da primite novac. Ne mogu vjerovati da vam je imala obraza uzet uživo kaput i ne dat na licu mjesta novce. Slazem se s vama i zapravo si jesam sama kriva. :( Možda i necu dobiti novce natrag nikada, a niti kaput, alk bar mogu upozoriti druge. Ali da je greska bila tako vjerovati je :(
2021 12 25
Update na korisnicu, od tog dana me ponovno zavlaci i naravno odbila je vratiti kaput. Ja sam odustala od prijave jer ocito nije u stanju platiti 270 kuna a htjela kupit jos jednu jaknu svasta. To je sve samo paravan
2022 01 04
Ovo je strašno...ima li još kakav update na korisnicu? Vraćeni novci kojim slučajem...? Pošaljite joj poruke na Wapp, iako vjerujem da već jeste i da nema smisla, no recite joj da vam vrati kaput ili smjesta uplati novac. Ovo danas nisu ljudi...270kn, ma da je i 100, opet nije mal iznos. Lp i želim Vam svu sreću!
2022 01 12
> TeaKujundžija: > Ovo je strašno...ima li još kakav update na korisnicu? Vraćeni novci kojim slučajem...? Pošaljite joj poruke na Wapp, iako vjerujem da već jeste i da nema smisla, no recite joj da vam vrati kaput ili smjesta uplati novac. Ovo danas nisu ljudi...270kn, ma da je i 100, opet nije mal iznos. > Lp i želim Vam svu sreću! Nazalost nije odgovorila na moje poruke vec o 4.1. I ignorira ih. Ponudila je da se nademo tog 4.1. "jer ce mi tad sto posto sigurno donjeti novac" i taj dan se naravno nije javljala. Ne zeli vratiti kaput. Odvratna suradnja :( Ne znam uopce sto bi rekla na to ponasanje
2022 01 14
ma to sam vas ja sve prevario bjednici
2022 01 14
1 2 3 4