Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lažni parfem - Karolina Važanić - mybaby

> NinnaLu: > > meowzz: > > Radi se o prevari jer parfem nije original. Jedino je pitanje je li namjerna ili nenamjerna. > > Ako ga je već htjela prodati bez da krši pravila i zakon, mogla je provjeriti je li original ili ne, to je vrlo lako. > > S obzirom da je Luka nabrojao više od jednog razloga zašto sumnja u njegovu autentičnost i s obzirom da su to sve vrlo očite stvari, ne bih rekla da nije znala da se radi o kopiji. > I sad ćete se sve jedna po jedna početi ulizivati Luki? 🤣 a znam da svaka od vas misli isto,a to je da je trebao pitati radi li se o originalu ili ne, tražiti slike ,kod itd Da, pročitala si me. Kontam da će mi možda kupiti neki parfem i poslati ako budem stala na njegovu stranu tu na forumu. :") Samo se nadam da će prije toga pitati je li original, jer eto, to se očito ne bi trebalo pretpostaviti. Pročitaj još jednom svoje upise. Ne kužim kako možeš braniti ovo što je ženska napravila. Osim što je kršenje pravila stranice, kršenje je zakona i kažnjivo je. Nema se tu šta uopće ni raspravljati.
2022 01 11
> NinnaLu: > > teehee: > > Prevara uopće nije diskutabilna niti kupac snosi bilo kakvu odgovornost. > > Koliko vidim, ista osoba prodaje i jaknu oglašenu kao Moncler ne navodeći u oglasu da se radi o fejku iako je to evidentno. > A vi znate da je jakna fejk? 🤣👏👏 Znam. Znalac može pogledom na etikete u oglasu to potvrditi, a meni je ipak trebala i dodatna usporedba etiketa. S obzirom da jakna nije primarni predmet rasprave nisam imala potrebu lijepiti fotke za usporedbu. Iako ti je najsigurnije javiti se prodavačici i pitati ju.
2022 01 11
Prodavačica treba vratiti novac jer je prodala fejk...znala to ili ne ..jer kupac nije zadovoljan! Ovdje je vrlo učestalo da žene ni ne znaju što prodaju , ali svatko bi trebao stajati iza onog što prodaje Kupac je isto trebao biti oprezniji jer se ovdje već po samoj kutiji testera vidi da je lažnjak , a i cijena bi trebala biti neko mjerilo...250 kn je preniska cijena za original Dior Osim toga znam da ju je jedna cura upozorila da su joj parfemi lažnjaci i dalje ih je nastavila prodavati!
2022 01 11
> NinnaLu: > Ako u oglasu nije pisalo da je parfem original onda ovo nije prevara, vaša je greška što niste ni pitali, a kao stručnjak ste za parfeme Niste trebali otvarat novi profil... čemu🤔
2022 01 11
> NinnaLu: > > gitadevi: > > Ako je parfem oglašen kao Dior Home Intense kupac računa da se prodaje - Dior Home intense. Ne mora pisati da je original da bi se mislilo i vjerovalo da je original - to se podrazumijeva, Ako nije original ili prodavac nije siguran je li original ili ne, tako treba i navesti u oglasu. Javite se adminki u inbox, možda neće reagirati istog trena, ali će reagirati. > Ajde ne pametujte ,ako je žena dobila parfem kao poklon kako je mogla i pomisliti da je fejk, isto kao što i kupac nije na to pomislio. I sta bi ona njemu sad trebala vraćati novce? 1. Ako nisi sigurna u to jel' prodaješ original ili ne, ne stavljaš takav proizvod u prodaju ili.. provjeriš jel' se radi o originalu. To je prva stvar. Neznanje nije i nikad neće biti opravdanje! 2. Prodaja fejkova je zabranjena zakonom i pravilima stranice. Dakle, tako nešto se uopće ne bi trebalo nalaziti ovdje, a još manje prodavati. Ali nađe se i nitko to ne ferma, pa je makar najmanje što možeš učiniti napisati realno stanje proizvoda. 3. Fejk parfemi mogu biti iznimno opasni po zdravlje, oštetiti kožui i izazvati teške alergijske reakcije pa mi reci tko bi bio odgovoran u tom slučaju? ;) 4. Prodavačica treba vratiti kompletan iznos + iznos poštarine za povrat.
2022 01 11
Pa ne prodajes artikle koje nisi provjerila i za koje nisi sigurna. Sta tu nije jasno? > NinnaLu: > > meowzz: > > > NinnaLu: > > > Ako u oglasu nije pisalo da je parfem original onda ovo nije prevara, vaša je greška što niste ni pitali, a kao stručnjak ste za parfeme > > Ajme meni... prodaja fejkova je zabranjena zakonom, pa tako i na ovoj stranici🤦🏼‍♀️ > > Znači.. ne bi trebalo ništa pitati, ali eto... 🙄 > Pa ni žena nije znala je li original ili nije, da je pitao tako bi mu i odgovorila, možda je parfem dobila na poklon i ne sviđa joj se i htjela ga je prodati dalje, ovdje se o nikakvoj prevari ne radi
2022 01 12
> kroice&dodaci: > Pa ne prodajes artikle koje nisi provjerila i za koje nisi sigurna. Sta tu nije jasno? > NinnaLu: > > > meowzz: > > > > NinnaLu: > > > > Ako u oglasu nije pisalo da je parfem original onda ovo nije prevara, vaša je greška što niste ni pitali, a kao stručnjak ste za parfeme > > > Ajme meni... prodaja fejkova je zabranjena zakonom, pa tako i na ovoj stranici🤦🏼‍♀️ > > > Znači.. ne bi trebalo ništa pitati, ali eto... 🙄 > > Pa ni žena nije znala je li original ili nije, da je pitao tako bi mu i odgovorila, možda je parfem dobila na poklon i ne sviđa joj se i htjela ga je prodati dalje, ovdje se o nikakvoj prevari ne radi Isto tako ne kupuješ artikle koje nisi provjerila i za koje nisi sigurna! Šta tu nije jasno??
2022 01 12
> LukaZanic: > Htio bi upozoriti članove na članicu mybaby koja mi je prodala lažni Dior Homme Intense. Naručio sam bez suviše pitanja osiguran sa njenih 33 pozitivna reviewa, međutim kada je došao parfem shvatio sam da je fejk što se vidi po sprejeru, poklopcu, cijevčici sprejera i na kraju samom mirisu kojeg dobro poznam jer ga imam otprije, a imao sam i druge Dior Homme flankere. Dotičnu sam zamolio da mi vrati novac i da ću joj vratiti parfem, ali naravno to nije bila opcija jer je gospodična znala da prodaje fejk. Naravno i da su joj podaci adrese i kontakta na tisak najavi lažni, što samo dokazuje namjernu prevaru. Moja je krivnja što previše vjerujem, ali eto, da se netko drugi ne opeče. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/291d648763380cab4ea8ce2501a3ebd9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a33c440c9ccffc807a363016120ef647.jpg) Zasto odmah niste pitali?I zar niste vidjeli po slikama da je fejk ako se toliko dobro razumijete?I tko njoj garantira da necete vratiti praznu ili potrosenu bocu na pola?
2022 01 12
> meowzz: > Radi se o prevari jer parfem nije original. Jedino je pitanje je li namjerna ili nenamjerna. > Ako ga je već htjela prodati bez da krši pravila i zakon, mogla je provjeriti je li original ili ne, to je vrlo lako. > S obzirom da je Luka nabrojao više od jednog razloga zašto sumnja u njegovu autentičnost i s obzirom da su to sve vrlo očite stvari, ne bih rekla da nije znala da se radi o kopiji. Pazi krsi zakon a vi svi ovdje imate prijavljeni obrt za prodaju?Pa mi sve ovdje krsimo zakon ako cemo se drzati toga.To mi je najjace.Luka je admin najvece grupe za parfeme i IMA iskusne ljude pa sto ih onda nije odmah pitao i poslao slike proizvoda ili nedaj boze pitao zenu.Ona ima 30 povratnih on 2 pa sad neka ona njemu vrati novce a on joj posalje praznu bocu.Malo cudna spika od tako iskusnog covjeka.Ja ako nosim Adidas i iskljucivo Adidas npr cu prvo pogledati slike dobro,etikete i pitati jel fejk ako mi je toliko stalo da je ta marka original a ako je veca svota u pitanju imam ducan njihov pa cu bolje tamo kupiti i biti sigurna.Adidas je za primjer samo a ne jer sam fan.Isto kao i zene koje traze original torbe i naocale ce znati prepoznati razliku i traziti dodatne slike.On da se toliko kuzi znao bi odmah da je fejk.Ne kazem da je zena ok,moguce da nije znala ali isto tako on nju moze zeznuti potrositi parfem pa poslati praznu bocu ili uopce ne poslati a ona vrati novce ..sto ima takvih puno slucajeva.Cudna mi je skroz prica a ako je istinita najbolji dogovor bi bio da mu uplati pola novca on njoj parfem i onda ostatak kada joj stigne parfem.Ubuduce neka se raspitaju malo bolje.
2022 01 12
Tocno, ALI kupnjom ne krsis zakon koji je u ovom slucaju prekrsen jer je netko prodao nesto sto je zabranjeno. Uvjerena sam da ni vi ne provjerite svaku stvarcicu koju kupite dok prodavaci(opcenito) itekako provjeravaju, a kad se desi sranje vrate ti pare za proizvod 😜> NinnaLu: > > kroice&dodaci: > > Pa ne prodajes artikle koje nisi provjerila i za koje nisi sigurna. Sta tu nije jasno? > NinnaLu: > > > > meowzz: > > > > > NinnaLu: > > > > > Ako u oglasu nije pisalo da je parfem original onda ovo nije prevara, vaša je greška što niste ni pitali, a kao stručnjak ste za parfeme > > > > Ajme meni... prodaja fejkova je zabranjena zakonom, pa tako i na ovoj stranici🤦🏼‍♀️ > > > > Znači.. ne bi trebalo ništa pitati, ali eto... 🙄 > > > Pa ni žena nije znala je li original ili nije, da je pitao tako bi mu i odgovorila, možda je parfem dobila na poklon i ne sviđa joj se i htjela ga je prodati dalje, ovdje se o nikakvoj prevari ne radi > Isto tako ne kupuješ artikle koje nisi provjerila i za koje nisi sigurna! Šta tu nije jasno??
2022 01 12
> Lela277: > > LukaZanic: > > Htio bi upozoriti članove na članicu mybaby koja mi je prodala lažni Dior Homme Intense. Naručio sam bez suviše pitanja osiguran sa njenih 33 pozitivna reviewa, međutim kada je došao parfem shvatio sam da je fejk što se vidi po sprejeru, poklopcu, cijevčici sprejera i na kraju samom mirisu kojeg dobro poznam jer ga imam otprije, a imao sam i druge Dior Homme flankere. Dotičnu sam zamolio da mi vrati novac i da ću joj vratiti parfem, ali naravno to nije bila opcija jer je gospodična znala da prodaje fejk. Naravno i da su joj podaci adrese i kontakta na tisak najavi lažni, što samo dokazuje namjernu prevaru. Moja je krivnja što previše vjerujem, ali eto, da se netko drugi ne opeče. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/291d648763380cab4ea8ce2501a3ebd9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a33c440c9ccffc807a363016120ef647.jpg) > Zasto odmah niste pitali?I zar niste vidjeli po slikama da je fejk ako se toliko dobro razumijete?I tko njoj garantira da necete vratiti praznu ili potrosenu bocu na pola? Slike nisu bile previše detaljne, a ja sam priznajem pogriješio što nisam zatražio detaljnije slike, odlučio sam vjerovati, to je greška. Ove slike iz posta su moje slike objavljene u svojoj grupi. Što se tiče da bi ja potrošio pola boce, ne pada mi na pamet stavljati na svoju kožu tko zna kakvu tekućinu koju je smućkao netko u podrumu. A gospodičnoj bi poslao bocu natrag pa neka mi plati kada ju dobije , meni svakako to fejk smeće ne treba.
2022 01 12
> Frani127: > Prodavačica treba vratiti novac jer je prodala fejk...znala to ili ne ..jer kupac nije zadovoljan! > Ovdje je vrlo učestalo da žene ni ne znaju što prodaju , ali svatko bi trebao stajati iza onog što prodaje > Kupac je isto trebao biti oprezniji jer se ovdje već po samoj kutiji testera vidi da je lažnjak , a i cijena bi trebala biti neko mjerilo...250 kn je preniska cijena za original Dior > Osim toga znam da ju je jedna cura upozorila da su joj parfemi lažnjaci i dalje ih je nastavila prodavati! Cijena je bila niska, ali nije neuobičajeno da netko prodaje jeftino original parfem. Ja sam osobno jedan od onih kojima se ne da zafrkavati sa prodajom dugo vremena pa stavim nisku cijenu da se proda brzo. Isto tako sam i kupio tu na krpicama Kouros i Opium za siću od poštenih članica.
2022 01 12
> Pazi krsi zakon a vi svi ovdje imate prijavljeni obrt za prodaju?Pa mi sve ovdje krsimo zakon ako cemo se drzati toga.To mi je najjace.Luka je admin najvece grupe za parfeme i IMA iskusne ljude pa sto ih onda nije odmah pitao i poslao slike proizvoda ili nedaj boze pitao zenu.Ona ima 30 povratnih on 2 pa sad neka ona njemu vrati novce a on joj posalje praznu bocu.Malo cudna spika od tako iskusnog covjeka.Ja ako nosim Adidas i iskljucivo Adidas npr cu prvo pogledati slike dobro,etikete i pitati jel fejk ako mi je toliko stalo da je ta marka original a ako je veca svota u pitanju imam ducan njihov pa cu bolje tamo kupiti i biti sigurna.Adidas je za primjer samo a ne jer sam fan.Isto kao i zene koje traze original torbe i naocale ce znati prepoznati razliku i traziti dodatne slike.On da se toliko kuzi znao bi odmah da je fejk.Ne kazem da je zena ok,moguce da nije znala ali isto tako on nju moze zeznuti potrositi parfem pa poslati praznu bocu ili uopce ne poslati a ona vrati novce ..sto ima takvih puno slucajeva.Cudna mi je skroz prica a ako je istinita najbolji dogovor bi bio da mu uplati pola novca on njoj parfem i onda ostatak kada joj stigne parfem.Ubuduce neka se raspitaju malo bolje. Ponavljam, poslao bih joj parfem pa neka uplati kada ga dobije i provjeri. Dakle opet na povjerenje. Isto kao što sam joj uplatio puni iznos prije nego sam dobio parfem. Čak sam joj ponudio da mi vrati novac od parfema, a trošak Tiska plaćam ja. Ona ne želi dati pravu adresu i broj telefona, upravo zbog toga što je svjesna da prodaje fejkove. Ja nemam problema imati svoje pravo ime i prezime ovdje kao nick.
2022 01 12
> LukaZanic: > > Pazi krsi zakon a vi svi ovdje imate prijavljeni obrt za prodaju?Pa mi sve ovdje krsimo zakon ako cemo se drzati toga.To mi je najjace.Luka je admin najvece grupe za parfeme i IMA iskusne ljude pa sto ih onda nije odmah pitao i poslao slike proizvoda ili nedaj boze pitao zenu.Ona ima 30 povratnih on 2 pa sad neka ona njemu vrati novce a on joj posalje praznu bocu.Malo cudna spika od tako iskusnog covjeka.Ja ako nosim Adidas i iskljucivo Adidas npr cu prvo pogledati slike dobro,etikete i pitati jel fejk ako mi je toliko stalo da je ta marka original a ako je veca svota u pitanju imam ducan njihov pa cu bolje tamo kupiti i biti sigurna.Adidas je za primjer samo a ne jer sam fan.Isto kao i zene koje traze original torbe i naocale ce znati prepoznati razliku i traziti dodatne slike.On da se toliko kuzi znao bi odmah da je fejk.Ne kazem da je zena ok,moguce da nije znala ali isto tako on nju moze zeznuti potrositi parfem pa poslati praznu bocu ili uopce ne poslati a ona vrati novce ..sto ima takvih puno slucajeva.Cudna mi je skroz prica a ako je istinita najbolji dogovor bi bio da mu uplati pola novca on njoj parfem i onda ostatak kada joj stigne parfem.Ubuduce neka se raspitaju malo bolje. > Ponavljam, poslao bih joj parfem pa neka uplati kada ga dobije i provjeri. Dakle opet na povjerenje. Isto kao što sam joj uplatio puni iznos prije nego sam dobio parfem. Čak sam joj ponudio da mi vrati novac od parfema, a trošak Tiska plaćam ja. Ona ne želi dati pravu adresu i broj telefona, upravo zbog toga što je svjesna da prodaje fejkove. Ja nemam problema imati svoje pravo ime i prezime ovdje kao nick. Sve ste napravili kako treba, školski ispravno i nema na vama nimalo krivice. Linkajte u negativnu koju ste odtavili ovu temu , također pozovite prodavalicu da joj se priključi.
2022 01 12
Uopće ne razumijem ovu raspravu, fejk parfemi mogu biti opasni po zdravlje i zabranjeno ih je prodavati. Točka. Povrat novaca bez ikakve daljnje rasprave.
2022 01 12