Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zamjene,zamjene

Zašto se javljati za zamjene a teško odgovorit na upit?
2022 01 19
A kad nude zamjenu, pristanes i onda nestanu, a izabrala si nesto priblizno iste vrijednosti? Ili cak i manje u nadi da ces dobiti nesto.sto ti moze koristit, pa makar bila sitnica.
2022 01 19
Ma ima ih što sve dogovore i onda muk. Još su mi najjači kad upitaš za zamjenu jer je tvoj artikl u njihovim omiljenima, a one ništa.
2022 01 19
Da,da...ja sve pregledam pa javim hocu ili necu...a vidim da malo malo stavljaju zamjena moze,moze...ne kuzim jel tesko napisat necu nista i bok.
2022 01 21
Jedno od najljepših iskustva sam imala u zamjenama. Upoznala sam super ženu i dobila divne stvari. Ali i jedno od najgorih gdje sam se ježila od žene i njenih poruka, a stvari su bile koma. Tako ima svačega. Sretno i živce na tregere jer zamjene su puno kompliciranije od prodaje i kupnje.
2022 01 21
Jedno od najljepših iskustva sam imala u zamjenama. Upoznala sam super ženu i dobila divne stvari. Ali i jedno od najgorih gdje sam se ježila od žene i njenih poruka, a stvari su bile koma. Tako ima svačega. Sretno i živce na tregere jer zamjene su puno kompliciranije od prodaje i kupnje.
2022 01 21
Ja sam imala stvarno ok iskustva. Sada čak i više zamjena radim nego prodaja. Što mi je skroz ok, jer nisam ovdje da zaradom nego smanjim nered po ormarima. Cure u čas prerastu robicu, a braci koji stiže na proljeće ne mogu baš rozo oblačiti. Tako da i ovom prilikom nudim sve s profila na zamjenu, cijene su okvire stvarno.
2022 01 22
Mi smo recimo za zamjene,samo često se jave cure koje imaju onak 2 artikla od kojih niti jedan nije za ni pokloniti,a kamoli kupnju ili zamjenu.. ne kužim niti takve.. Ili realno ili nikako,nažalost češće bude nikako..
2022 01 22
Ako je tko za zamjene slobodno se mi moze javit,prodajem odjecu jako jeftino i stalno cu dodavati nove artikle tako da zavirite,u zamjenu vecinom trazim torbice
2022 01 23
Također, ja sam isto za zamjene! Slobodno se javite! :)
2022 01 24
Od jedno 10 poruka mozda su se 4 cure javile...ostale ni trc ni mrc a vidim da stalno pisu zamjene,zamjene...A da ne govorim ono sto je dogovoreno i onda ni traga ni glasa a sve nadjes,operes i spakujes i onda muk...Najradije bi im spicila negativnu.
2022 01 31
> Jasna2709: > Mi smo recimo za zamjene,samo često se jave cure koje imaju onak 2 artikla od kojih niti jedan nije za ni pokloniti,a kamoli kupnju ili zamjenu.. ne kužim niti takve.. > Ili realno ili nikako,nažalost češće bude nikako.. Da...ima jedna koja je isto stalno za zamjene a ima 2 oznacena artikla za mijenjati...ne kuzim...
2022 01 31
Svaki profil cu pogledati; a osim onoga sto je navedeno u opisu profila da bas trebam trazim i sve kucanske potrepstine (vrece za smece, praskove za robu, sudje, omeksivace, osvjezivace za wc i sl) te bezglutenske proizvode - pastu, njoke i zobene pahuljice bez glutena.
2022 05 08