Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hzzo naknada za izolaciju

Pozdrav, da li je netko od vas slao zahtjev za naknadu place na hzzo poslije izolacije? Jeste li dobili naknadu i oko kojeg datuma? Ja sam predala zahtjev prosli mjesec oko 10.12., koliko sam cula uplata je oko 20. iduci mjesec, ali vidim da jos nista nema.
2022 01 23
nisam upoznata, što je to ?
2022 01 24
> pufnica25: > Pozdrav, da li je netko od vas slao zahtjev za naknadu place na hzzo poslije izolacije? Jeste li dobili naknadu i oko kojeg datuma? Ja sam predala zahtjev prosli mjesec oko 10.12., koliko sam cula uplata je oko 20. iduci mjesec, ali vidim da jos nista nema. Poštovana, ja sam slala, dobila sam naknadu 17. sljedeceg mjeseca, radim u zdravstvu, mozda je i do toga tako ranije. Svakako ako ne sjedne danas, nazovite Hzzo. Lp
2022 01 24
> Vicky1: > nisam upoznata, što je to ? Bila sam na bolovanju 10 dana zbog izolacije, bila sam u kontaktu sa zarazenom osobom, te sam predala zahtjev hzzo-u za naknadu place, tj onog dijela koji mi nije isplacen jer sam bila na bolovanju.
2022 01 24
ajde super...o tome nitko ne priča..prvi glas mi je ovo
2022 01 24
> Vicky1: > ajde super...o tome nitko ne priča..prvi glas mi je ovo Ma kako ne, prosle godine je bila hajka o tome jer su se ljudi ljutili sto ne dobiju nikakvu naknadu kad su u izolaciji pa su uveli tu "mjeru". I dalje nije neka sreca jer se dugo ceka, a ako vas registriraju kao zarazenog izgubi se dosta novca na placi zbog bolovanja. Tako da je koma u svakom slucaju
2022 01 24
Možda zbog gužvi ne isplaćuju ažurno. Koristila sam to u listopadu i sjelo mi je isti mjesec kad i plaća, 18.
2022 01 24
Je li dovoljno poslati zahtjev na mail [email protected]? Ili je potrebno odnijeti fizicki u hzzo?
2022 01 24
Šaljete e mail na [email protected] U mailu napišete: -OIB -IBAN računa za uplatu -Broj telefona U privitku šaljete: -Sliku osobne, obje strane -Potvrdu o plaći (to dobivate od poslodavca/računovođe- potrebno radi prosjeka) -Doznaku od svog dr za dane izolacije. That's it.
2022 01 24
Hvala puno za ovu info. Ako nije npr.iskorišteno od 2,3mj prošle godine tj.nije se predao zahtjev na HZZO moze li se naknadno?
2022 01 25
https://hzzo.hr/obavijest-osiguranicima-koronavirus-covid-19 Evo nasla, moze bit od pomoci
2022 01 27
Meni je sjelo 17.
2022 01 31
Super informacija... Hvala na otvorenoj temi
2022 01 31
Dali to vrijedi za izolaciju tjek ako imam koronu?
2022 02 01
To vrijedi za izolaciju - kontakt zaraženoj osobi. Ako ste pozitivni otvara se obično bolovanje!
2022 02 01
1 2