Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pošta izgubila paket

Pozdrav, Dali se nekome desilo da nestane paket slan hp Radi se o preporučenoj pošiljci Mnogi znaju da su na takvim pošiljkama ne navodi vrijednost Dakle pošiljka je poslana 11.1 još stoji status zaprimljeno Prošli petak napravljena potražnica do sada ništa nije javljeno Radi se o 400 kn Stvarčica koja je unutra teži 500 i nešto g tako da je od strane pošte ponuđeno preporučeno slanje Svaki savjet dobrodošao Čekati, vratiti iznos mada nije moja greška, poslati drugi zamjenski artikl sličan u istoj vrijednosti Ne znam više što da mislim Dali će se paket pronaći ili ga je netko ukrao Sto mi je upitnika nad glavom
2022 01 26
Meni se desilo prije par godina... Posta mi je platila neku cifru al ne sjecam se tocno koliko... Nekih 100kn mozda otprilike! Mislim da im je racunica da vracaju iznos u vrijednosti 3 postarine il nesto tako slicno. Ugl, tu sam odstetu uplatila korisnici koja je kupila od mene cipele mislim da su bile u pitanju
2022 01 26
Čekati da pronađu ili vrate odštetu. Koja je u iznosu 5 poštarina, dakle budete dobili oko 100 kn. Na rješenje potražnice se čeka oko mjesec dana. Najvjerojatnije je ukradena u poštanskom uredu gdje ste poslali. Nikada ne slati pakete veće vrijednosti na način da nisu osigurani.
2022 01 26
Ništa slati ni novce ni zamjenski artikl dok se definitivno ne riješi i budete sigurni da paketa stvarno nema Meni se dogodilo da sam uplatila iznos i paket nakon tjedan dana došao na adresu primatelja Prošlo je sve ukupno oko 3 tjedna Paket nisam dobila niti novce Ee sada sve ovisi od osobe do osobe
2022 01 26
> embrace: > Čekati da pronađu ili vrate odštetu. Koja je u iznosu 5 poštarina, dakle budete dobili oko 100 kn. Na rješenje potražnice se čeka oko mjesec dana. > Najvjerojatnije je ukradena u poštanskom uredu gdje ste poslali. Nikada ne slati pakete veće vrijednosti na način da nisu osigurani. Da lako moguće da je paket ukraden u mom poštanskom uredu Djelatnica koja je tamo radila djelomično je upoznata o kakvoj se robi radi koju šaljem 😐 Što je još zanimljivije od početka ovoga tjedna na njeno radno mjesto došla druga djelatnica
2022 01 26
Pa ipak preporuka ima kod za praćenje, moraju znati di je paket. Što kaže na praćenju paketa. Otiđite voditelju podružnice i tražite da prekontrolira skladište, ako piše da je za primljeno, ali ne da je u distribuciji.
2022 01 26
Meni se prosle godine desilo na malom preporucenom paketicu,Nakon dvadesetak dana da paket proglase nestalim, podnesete zahtijev za nadoknadu stete,Oni vam imaju fiksni cijenik tj 3x postarinu koju ste platili plus jos jednu, Nakon odredenog vremena novac vam legne na racun, To je bilo pred godinu dana.
2022 01 26
> EmaEmilly: > Pozdrav, > Dali se nekome desilo da nestane paket slan hp > Radi se o preporučenoj pošiljci > Mnogi znaju da su na takvim pošiljkama ne navodi vrijednost > Dakle pošiljka je poslana 11.1 još stoji status zaprimljeno > Prošli petak napravljena potražnica do sada ništa nije javljeno > Radi se o 400 kn > Stvarčica koja je unutra teži 500 i nešto g tako da je od strane pošte ponuđeno preporučeno slanje > Svaki savjet dobrodošao > Čekati, vratiti iznos mada nije moja greška, poslati drugi zamjenski artikl sličan u istoj vrijednosti > Ne znam više što da mislim > Dali će se paket pronaći ili ga je netko ukrao > Sto mi je upitnika nad glavom Meni je jednom paket nestao na 15ak dana i onda su ga pronasli(putovao je iz Zg u Zg). Kupilica je pricekala, ali u svakom slucaju Vi ste odgovorni za paket izgubila ga posta ili ne tako da ukoliko ga ne pronadu morate vratit kupcu novce. Tisak mi je izgubio paket, ali oni to plate na koliko ste naveli vrijednost i onda nema problema s njima. Nazalost postu kad saljete, a nesto skuplje je u pitanju trebalo bi ipak navest vrijednost. Do 100kn mozete navest bez promjene cijene bar je tako na paketu. Joj bas nikako ne volim tu postu. Nadam se da ce Vam nac paket.
2022 01 26
Meni razbili jako skupocjenu vazu prije 3 godine... Nisam dobila nikakvu odštetu.. Izvlačili su se na sve moguće... Sada više ne garantiraju ako se nešto razbije ili ošteti... Tada još jesu....
2022 01 26
Meni su izgubili isto preporucenu posiljku Hodala svako malo u postu,tamo su mi stalno govorili,stici ce Nije jos proslo mjesec dana od gubitka,strpite se Bilo mi neugodno zbog zene kojoj sam poslala Ispricala se,iako nije moja greska,vratila novce A od poste sam dobila povrat u iznosu 5 postarina i tjt
2022 01 26
> kozmetika88: > Meni su izgubili isto preporucenu posiljku > Hodala svako malo u postu,tamo su mi stalno govorili,stici ce > Nije jos proslo mjesec dana od gubitka,strpite se > Bilo mi neugodno zbog zene kojoj sam poslala > Ispricala se,iako nije moja greska,vratila novce > A od poste sam dobila povrat u iznosu 5 postarina i tjt Da da tako otprilike i meni su vratili .
2022 01 26
Posta je uzgubila vrijedan krsni dar,koji je naravno bio narucen i trebao doci putem poste! Paket nazalost nikad nije pronadjem! Sto misliti i koga tuziti? Odsteta se nikad nije dobila! Da li je moguce da netko ko barata sa paketima,teta na posti/kiosku,isti ukrade? 🤔🤔🤔
2022 01 26
> SanjaMravlek: > Posta je uzgubila vrijedan krsni dar,koji je naravno bio narucen i trebao doci putem poste! Paket nazalost nikad nije pronadjem! Sto misliti i koga tuziti? Odsteta se nikad nije dobila! Da li je moguce da netko ko barata sa paketima,teta na posti/kiosku,isti ukrade? 🤔🤔🤔 Ja sam uvjerena 80% da je netko od njih ukrao Nema tu dokaza tko je ukrao i sve da znamo koja je osoba ukrala ne možemo dokazati Ovo je žalosno i jadno što se dešava
2022 01 27
Ja sam prije dvije godine imala užasno iskustvo sa poštom. Slala sam jako veliki paket preporučeno iz Zagreba u Metković. Kako danima nije stizao na odredište pokrenula sam potragu i svu potrebnu proceduru. Ne pamtim koliko sam puta zvala, razgovarala, slušala kojekakva nebulozna objašnjenja i opravdanja, nažalost bez uspjeha. Nakon mjesec dana izgubila sam svaku nadu, a o neugodnosti koju sam proživljavala pred kupcem (srećom već smo prije surađivale pa sumnja nije pala na mene) ne moram niti govoriti. I onda, kada smo taj paket počele i zaboravljati, odjednom se pojavio niotkud, nazvala su me iz poštanskog ureda u Bjelovaru!!!! da je kod njih stigao neki paket.... nikada nisam shvatila zašto, kako i kojim čudom uopće je taj paket završio tamo gdje je, no odmah sam tražila da ga vrate na moju adresu. Stigao je nakon par dana sav prelijepljen, kao da je proživio poplavu i nikada nisam uspjela dokučiti što se tu događalo. Od tada, apsolutno odbijam bilo kakvu suradnju sa poštom. Za mene Tisak je zakon!
2022 01 27
> SanjaMravlek: > Posta je uzgubila vrijedan krsni dar,koji je naravno bio narucen i trebao doci putem poste! Paket nazalost nikad nije pronadjem! Sto misliti i koga tuziti? Odsteta se nikad nije dobila! Da li je moguce da netko ko barata sa paketima,teta na posti/kiosku,isti ukrade? 🤔🤔🤔 Da. Moja je svekrva slala svojoj kćeri u Šibenik s otoka paket s malo limuna, kupus, ulje i slane srdele. Ono što sa sela šalješ u grad.... Došao paket otvoren, samo limuni i kupus, bez ulja i srdela. Više nikad nisu slali poštom, čekali da netko ide do Splita pa ovi iz Šibenika dolazili u Split po to.
2022 01 27
1 2 Sljedeći