Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pošta izgubila paket

Meni je nestao paket koji sam slala iz Zg za Sisak, po trackinu je stigao u Sisak, ali nikad nije dostavljen, samo je negdje nestao jer je vjerojatno ukraden. Još mi korisnica kasnije kaže da tamo često nestaju paketi... Ja nisam pisala žalbu jer sam tu robu poklonila. Ali da šaljem nešto vrijedno bolja opcija je gls ili dpd. Jesu skuplji, ali barem sve stigne
2022 01 27
> SanjaMravlek: > Posta je uzgubila vrijedan krsni dar,koji je naravno bio narucen i trebao doci putem poste! Paket nazalost nikad nije pronadjem! Sto misliti i koga tuziti? Odsteta se nikad nije dobila! Da li je moguce da netko ko barata sa paketima,teta na posti/kiosku,isti ukrade? 🤔🤔🤔 Imali su nekog djelatnika koji je krao mobitele u sortirnici. Ali budući da je posiljatelj velika firma onda su pokrenuli postupak protiv tog djelatnika. Za nas obicne smrtnike nitko nista ne napravi
2022 01 27
> jelena693: > > SanjaMravlek: > > Posta je uzgubila vrijedan krsni dar,koji je naravno bio narucen i trebao doci putem poste! Paket nazalost nikad nije pronadjem! Sto misliti i koga tuziti? Odsteta se nikad nije dobila! Da li je moguce da netko ko barata sa paketima,teta na posti/kiosku,isti ukrade? 🤔🤔🤔 > Imali su nekog djelatnika koji je krao mobitele u sortirnici. Ali budući da je posiljatelj velika firma onda su pokrenuli postupak protiv tog djelatnika. Za nas obicne smrtnike nitko nista ne napravi Znači zaposliti se u hp i uz plaču raditi u fušu 😆 Joj ne znam dali bi se smijala ili plakala Meni je nestao artikl na kojemu je još bila cijena 1699 kn.. Dobro ja sam ga srećom prodala za manje
2022 01 27
> EmaEmilly: > > embrace: > > Čekati da pronađu ili vrate odštetu. Koja je u iznosu 5 poštarina, dakle budete dobili oko 100 kn. Na rješenje potražnice se čeka oko mjesec dana. > > Najvjerojatnije je ukradena u poštanskom uredu gdje ste poslali. Nikada ne slati pakete veće vrijednosti na način da nisu osigurani. > Da lako moguće da je paket ukraden u mom poštanskom uredu > Djelatnica koja je tamo radila djelomično je upoznata o kakvoj se robi radi koju šaljem 😐 > Što je još zanimljivije od početka ovoga tjedna na njeno radno mjesto došla druga djelatnica To je već klasika za poštu. Dođe djelatnica na zamjeni, pa nestaju paketi, dok se to skuži nje već nema. Da sam na vašem mjestu otišla bih u poslovnicu i tražila šefa/voditelja. Fino objasnila kako je paket nestao u NJEGOVOJ poslovnici, dakle netko od djelatnika je maznuo. Često se zna desiti da se nakon toga paket "pojavi".
2022 01 27
Sramotno!l,ljigavo,jadnoni podlo! Nek im se naplati kad tad ko god radi takve stvari!
2022 02 04
Prethodni 1 2