Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ulje crnog kima - iskustva

Zanimaju me Vasa iskustva. 🙂 Ja sam ga uzela radi jacanja imuniteta nakon operacija jer slovi kao ulje s najvise "zdravih" elemenata u sebi.
2022 02 17
kupovala sam to ulje sinu zbog alergija pa bi uzimao to na žlicu i tako bi pripremili imunitet na borbu od peludi... jako je bljak okus, gorak pa sad uzimam crni kim i koristim u kuhanju, npr stavim na kiflice i sl i tako mi je mnogo finije
2022 02 17
Ja imam pozitivna iskustva,,,uzimam zbog alergije na ambroziju :-)
2022 02 17
Da to ulje dobro djeluje za ambroziju, ali uzimam sa kruhom ili keksom., i taj savjet mi rekao jedan liječnik. :D
2022 02 17
Ja sam onaj tip kaj brzo odustane tako da ne znam da li pomaze. Uglavnom kad bi ga uzela cijelo vrijeme bi podrigivala taj odvratan okus kao da sam naftu lizala, a pije se 3x dnevno2. Kupovala bi u ljekarnama onaj egipatski u crvenoj kartonskoj ambalazi.
2022 02 17
Ja nemam problem s okusom/mirisom, nekako sve to sto mi potencijalno moze biti korisno - uspijem podnijeti. (Zacepim nos i sva osjetila i lagano)😅 Tek sam pocela s njim pa mi je drago da su iskustva pozitivna. 🙂
2022 02 17
Ja ga pijem već godinama, nekad u kapsulama, a nekad iz boce popijem žlicu i nakon toga odmah malo vode ili čaja baš zbog jakog okusa. Pomoglo mi je u alergijama na pelud i nemam ekceme po tijelu otkad ga pijem, tako da sam jako zadovoljna
2022 02 18