Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kradja novca

Prije 12 dana sam Silviji Pavlekovic - pavlekovicka uplatila 150 kn za svecani bolero. Nakon uplate žena se više ne javlja.Vise puta je zamoljena da pošalje artikl ili da vrati novac.Ali uzalud.Bolero mi je trebao za svadbu međutim ni novaca ni bolera.Osjecam se užasno ljuto prevareno i pokradeno.Promjenila je odmah sliku na naslovnici ,ali upitno je koliko profila ima i koliko je ljudi pokradeno.Mislim da zaradi na nama naivnim dosta novaca.Ivanec mjesto od kuda je prevarantica je premalo da ju sugrađani nebi poznavali kao takvu.Molim da ako je netko pozna da podijeli svoja iskustva. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1a6c45cdb26d21a9a9aaec25a148f3ff.jpg)
2022 03 07
koliko ima povratnih ?
2022 03 07
Ne znam kako se usudite samo tako uplatiti osobi s 0 povratnih. Njih prvo treba pustiti da kupe nešto, naprave koju primopredaju, da zavrijede koju ocjenu pa tek onda uplaćujte, onda bismo znali neke prave podatke o njoj. Ona može staviti bilo čiju sliku na tu profilnu i reći vam bilo čije ime.
2022 03 07
Znam ali uopće nisam o tome razmišljala.Godinama sam bila neaktivna na MK i eto.Trebao mi baš takav bolero i nasjela sam.Ime i prezime su točni jer sam na to ime vrsila uplatu.
2022 03 07
> Vikili: > koliko ima povratnih ? 0 sada znam.
2022 03 07
A bilo je tu slučajeva sa dosta povratnih i prevare a osobno sam surađivala sa dosta cura žena sa 0 pozitivnih razmišljajući da sam i sama nekad počela od 0 i nisam nikad imala problema sve je stvar na koga čovjek naleti ili na prevaranta ili poštenu osobu, tako da se nebih složila da netreba surađivati sa 0 pozitivnih. :D
2022 03 07
Ma nisu svi lopovi.Dosada imam relativno dobro iskustvo.Ali ovo me je baš razljutiti.Kako da sada vjeruješ ljudima???
2022 03 07
> maremarenda: > A bilo je tu slučajeva sa dosta povratnih i prevare a osobno sam surađivala sa dosta cura žena sa 0 pozitivnih razmišljajući da sam i sama nekad počela od 0 i nisam nikad imala problema sve je stvar na koga čovjek naleti ili na prevaranta ili poštenu osobu, tako da se nebih složila da netreba surađivati sa 0 pozitivnih. :D Ja se isto ne slažem da ne treba surađivati s 0 povratnih, rado bih im prodala nešto... Ali da uplatim, bolje ne. Dogovorila bih eventualno primopredaju ako smo u istom gradu. Svi smo mi počeli s 0 nekako..
2022 03 07
> jadranka66: > Znam ali uopće nisam o tome razmišljala.Godinama sam bila neaktivna na MK i eto.Trebao mi baš takav bolero i nasjela sam.Ime i prezime su točni jer sam na to ime vrsila uplatu. Uplaćivali ste preko internet bankarstva ili?
2022 03 07
Preko internet bankarstva
2022 03 07
Ja mislim da sam isto prevarena od korisnice Fshn123 iliti Marte Kapetanovic, ali eto u tijeku je upravo drama, čekam da mi odgovori sa novim scenarijem, moram priznati da je jako kreativna 👌 Ima 14 pozitivnih, i to od nekih vrlo praćenih krpičarki, naravno da nisam posumnjala. Inače, uplatila sam isti tren novce 3.3., nestala je, nije odgovarala uopće 5 dana, onda mi se napokon javila i napisala da nije stigla, onda da je poslala, samo nema tracking broj, pa kaže da ga ima ali nije u zg i ne može mi ga poslati, istovremeno uvjeravajući me kako je paket poslan još prije vikenda, ali prije toga je napisala da nije stigla poslati 🤣🤣 što neki ljudi imaju bujnu maštu ali ne znaju ju ispravno posložiti i iskoristiti 🤷‍♀️
2022 03 07
Ova moja se samom neće razgovarati. U profilnu navodi da je iz Ivanca pa mi šalje podatke za uplatu Stara Gradiška samo ja glupaca nisam pratila.Taj bolero mi je baš pasao i ja u roku 5min obavim kupnju
2022 03 07
Provjerite taj broj racuna ovdje na Crnoj listi,mozda je neka stara prevarantica sa novim profilom!
2022 03 07
Ovako, javite joj se na fejs i zaprijetite da cete svim njezinim prijateljima, rodbini pa cak i poslodavcu poslati poruku o njoj kao prevarantici. Ne znam bi li riskirala takvu sramotu za 150 kn. Njezin fejs je Silvija Pavlekovic, a fejs njene mame Ivana Pavlekovic Ex Cretni. Lepoglava. Na profilu njene mame mozete pronaci i sliku te cure s krizme gdje nosi tamno plavu haljinu koju prodaje na profilu, a vidim i za bolero je napisala da je nosen na krizmi prije par godina. I promjenite naslov ove teme u njeno ime i prezime tako da svatko tko googla njeno ime (pa cak i buduci poslodavac) ce mu ova tema doci u rezultatima pretrage A ovo podaci za uplatu stara gradiska, to mozete napisati bilo koji grad jer je bitno da je popunjeno, to je lagala. Najbitniji je iban, ostalo je manje bitno da uplata prode. Ozbiljno vam kazem, napisite obavezno i objavu na fejs grupu CRNA LISTA+ INFO ZA SVE!(HRVATSKA) Tamo ce vas upititi zene sto treba napraviti dalje. Sretno i nemojte pustiti 150 kn tek tako! Jer danas ste to vi, sutra netko drugi. Treba takvima stati na kraj odmah!! 😠
2022 03 07
Strašno je to što ste prevareni i nadam se da budete dobili novce natrag. Jedino mi nije jasno što pišete sama sebi s drugog profila što treba da napravite. Jadranka 55 i jadranka 66,oba nisu bila aktivna od 2015.Vidim da zadnja povratna koju ste imali kao prodavač nije baš bila fer i korektna. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/da24181ee9cd688ea35e17899ea5234a.jpg)
2022 03 07
1 2 3