Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kradja novca

> Boston: > Strašno je to što ste prevareni i nadam se da budete dobili novce natrag. Jedino mi nije jasno što pišete sama sebi s drugog profila što treba da napravite. Jadranka 55 i jadranka 66,oba nisu bila aktivna od 2015.Vidim da zadnja povratna koju ste imali kao prodavač nije baš bila fer i korektna. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/da24181ee9cd688ea35e17899ea5234a.jpg) :o :o :o :o
2022 03 08
Sad ste 1:1. Ti si krala, sad si pokradena - da malo vidiš kako je to. 🙃
2022 03 08
> Boston: > Strašno je to što ste prevareni i nadam se da budete dobili novce natrag. Jedino mi nije jasno što pišete sama sebi s drugog profila što treba da napravite. Jadranka 55 i jadranka 66,oba nisu bila aktivna od 2015.Vidim da zadnja povratna koju ste imali kao prodavač nije baš bila fer i korektna. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/da24181ee9cd688ea35e17899ea5234a.jpg) Netočno.Ti ljudi su dobili parfem koji su tražili i to original.Nakon toga su otišli u neku parfumeriju i miris im nije bio isti.Tester je uvijek jači ali....maltretirali su me dugoročno.Ponudila sam im 100 kn I da im ostane parfem ali nisu htjeli.Koga sam ja prevarila ako kupuje parfem koji nezna kako mirisi???Žao mi je što ih nisam prijavila adminu radi maltretiranju.Tako da prevarant nisam.Imam jedan profil Jadranka 66
2022 03 08
Boston - Strašno je jedino to što misliš da se dvije osobe ne mogu isto zvati 😂 Koristim fejs prodaju i imam svoju grupu tamo. A i iz istog mjesta sam pa vidim da imam zajednicke prijatelje na fejsu sa Silvijom, zasto ne bih pomogla zeni ako mogu, znam tocno sto se radi u crnoj listi i na koji nacin se vracaju novci. Ja bar svoje vrijeme iskoristim da pomognem za razliku od nekih koje se ubace na svaku temu ko lonac poklopcu, a nikakve koristi, vjerojatno samo privlacenje paznje na profil. 🤷🏻‍♀️ Otkud ti uopce da je profil neaktivan od 2015? Krivi zakljucak. Zato sto ne prodajem ovdje? Evo, al pratim teme pa se ubacim s dobrom namjerom. I znam da si na skoro svakoj temi prisutna, al to su vecinom neke glupe teme gdje ne mozes nista konkretno pomoci, ocito niti ne zelis. Ja ne vjerujem da ste ozbiljno temu s prave prevarantice okrenule protiv mene i gospode koja je otvorila temu. Zato se i desavaju prevare. Mogu ja sad tebe okrivit da si ti silvija pod drugim profilom ako cemo tako. Ajde malo realnosti i fokus na glavni problem, a ne na sve ostalo samo da se skrene s teme, uh sto ne volim takve ljude. Hrvatska realnost 😁
2022 03 08
Dobro si izdržala 16 minuta 😅
2022 03 08
Da, kako si me prokuzila e 😂 mogla sam i prije, al treba se odlogirati pa ulogirat i napisat to sve 😁 mozes za inspektora 🙌🏻 Svakaa cast 😅 > IvanaHercegovac: > Dobro si izdržala 16 minuta 😅
2022 03 08
Ne treba biti previše pametan da se prokuži.
2022 03 08
Ne treba biti previše pametan da ovo zaključite, upravo ste dokazale :) > Boston: > Ne treba biti previše pametan da se prokuži.
2022 03 08
Koliko ste aktivni ovdje vidi se po jednom oglasu koji je jedan jedini na profilu iz 2015 i povratnih 0.Niste ga 7 godina stigli pobrisati ali ste aktivni odjednom na forumu. Svako malo se otvara tema o prevari, čudno da niste bili niti na jednoj da napišete savjet što treba napraviti. Žao mi je kada je netko prevareni i to sam napisala u prvom postu. Isto tako što se tiče parfema ako je bio original kkao prodavačica tvrdi onda je trebala napraviti povrat jer kupac nije zadovoljan. Parfem bi brzo našao novog vlasnika jer original nije problem prodati. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7b53d14c3a900e092c6f6f1b0ac37863.jpg)
2022 03 08
E vidiš baš suprotno, ne želim obrisat oglas jer se po njemu vidi koliko sam ovdje. Da nemam oglas bi netko pomislio da sam otvarala novi profil radi neke teme. Kupila sam par stvari ovdje, prodala nisam ništa, al to mislim da tebe ne treba brinuti. Bitno je samo da uvijek, ali uvijek se skreće s glavne teme na neke nebitne sitnice, a meni ni dan danas nije jasno zašto 🤷🏻‍♀️ Ne brini se ti za mene, meni su ovi zakljucci ionako smijesni. Mozes ti i dalje zakljucivati sto hoces, da imam drugo ime onda nebi to vjerojatno zakljucila pa je ovo sve jako blesavo. Netko zeli pomoci - ja, a netko brani prevaranticu da padne u zaboravi.. e svakome njegovo na dusu 😁 pomislila bih da imas nesto s silvijom pa se skrece s teme. Al ja necu donosit takve glupe zakljuccke na temelju jedne poruke haha. A ovo za parfem nemam pojma sto je jer nisam proucavala, nit je to bila tema. Stalno se vrtite na 100 drugih stvari umjesto na glavnu temu. A ja se ne bih mozda ni osvrnula na temu da mi nije za oko zapelo to sto curu mozda i znam jer mali je ovo grad.
2022 03 08
> Boston: > Strašno je to što ste prevareni i nadam se da budete donlar tili novce natrag. Jedino mi nije jasno što pišete sama sebi s drugog profila što treba da napravite. Jadranka 55 i jadranka 66,oba nisu bila aktivna od 2015.Vidim da zadnja povratna koju ste imali kao prodavač nije baš bila fer i korektna. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/da24181ee9cd688ea35e17899ea5234a.jpg) Gledaj ja nisam parfumerija da šaljem uzorke.Covjek uopće nije znao koji miris hoće tek poslije kupnje provjerava po parfumerijijama kakav je to miris.Prodala sam mu upotrebljavati parfem za nekih 200 kn.Nakon maltretiranju ponudila sam mu pola novca i da mu parfem ostane.Nije htio.Vratila bih novac da je bio u pravu.
2022 03 08
> Jadranka55: > Ovako, javite joj se na fejs i zaprijetite da cete svim njezinim prijateljima, rodbini pa cak i poslodavcu poslati poruku o njoj kao prevarantici. Ne znam bi li riskirala takvu sramotu za 150 kn. > Njezin fejs je Silvija Pavlekovic, a fejs njene mame Ivana Pavlekovic Ex Cretni. > Lepoglava. > Na profilu njene mame mozete pronaci i sliku te cure s krizme gdje nosi tamno plavu haljinu koju prodaje na profilu, a vidim i za bolero je napisala da je nosen na krizmi prije par godina. > I promjenite naslov ove teme u njeno ime i prezime tako da svatko tko googla njeno ime (pa cak i buduci poslodavac) ce mu ova tema doci u rezultatima pretrage > A ovo podaci za uplatu stara gradiska, to mozete napisati bilo koji grad jer je bitno da je popunjeno, to je lagala. Najbitniji je iban, ostalo je manje bitno da uplata prode. > Ozbiljno vam kazem, napisite obavezno i objavu na fejs grupu CRNA LISTA+ INFO ZA SVE!(HRVATSKA) > Tamo ce vas upititi zene sto treba napraviti dalje. > Sretno i nemojte pustiti 150 kn tek tako! Jer danas ste to vi, sutra netko drugi. Treba takvima stati na kraj odmah!! 😠 Puno hvala na savjetima. Uspjela sam stupiti u kontakt i sa njom i sa njenom mamom.Mama me naziva lazljivicom ( ne bi to njena kćer itd)Žena prijeti susjednom policajcem kao on će mene provjeriti...ha ha.Nek mi vrate novce pa neka istrazuju. Obećala je platit 15.03 naravno prvo mi je počela poslano,kriva adresa itdIpak je na kraju pristala.Javim ako uplati.Puno hvala na pomoći. Lp.
2022 03 08
Pozdrav svima, ja se ispričavam što upadam ovako, ali ne znam gdje drugdje pitati, koga upitati, kome se požaliti. Već sam jučer napisala ovdje jednu poruku, ali nisam još bila sigurna je li ili nije riječ o prijevari. Unatoč tome što ne kupujem često, imala sam ovdje predivne suradnje sa predivnim curama, dogodio mi se sada po prvi put neugodno iskustvo i ne znam što bi bio slijedeći najpametniji korak, pa tražim savjet od iskusnih cura.
2022 03 08
Naime 3.3.2022. sam korisnici uplatila 70kn putem internet bankarstva za artikl. Dopisivale smo se preko Whatsappa, odgovorila je da je uplata vidljiva te da će mi paket poslati sutra tokom dana. Naravno, sutradan ni glasa od dotične. Probala sam saznati je li možda poslala i može li mi samo uslikati tracking broj. Međutim tek u subotu/nedjelju mi je napisala kako nije u mogućnosti poslati listić, ali me pet puta uvjeravala da je majica poslana. Ja sam napisala kako nema problema, ali neka mi ona ipak uslika taj tracking broj kada stigne kući. Naravno, sliku nisam dobila. Jučer navečer, putem njenog MK profila, javlja mi se "netko" u porukama, predstavivši se kao njezina prijateljica, koja se ispričava u njezino i svoje ime zbog neugodnosti, ali da ona sada preuzima suradnju sa mnom i da će mi poslati paket ako ga još uvijek želim ili da mi vrate novac te da joj pošaljem podatke za uplatu(?!) Ja zbunjeno odgovaram, da mi nije jasno kakvo ponovno slanje kada me gospođa prije nje uvjeravala da je paket već poslan (i kako bi svakako trebao stići do kraja ovog tjedna - njezine poruke u whatsappu). Osim toga, zašto me traži ponovno moje podatke, kada ih prijateljica već ima? Sada više ne odgovaraju ni gospođa na whatsappu ni misteriozna prijateljica ovdje na krpicama. Razljutilo me to nepoštovanje i laganje, pa čak i za tih 70 kn, jer sam zaista imala povjerenje prema osobi sa druge strane. Svakako ću ostaviti negativnu ocjenu. Moje pitanje je: Mogu li ovdje prijaviti korisnicu i prikazati ime i prezime i sliku profila - ne znam kako to ide? Može li je netko dodati na listu prevaranata u excel tablici? Koliko je sigurno davati svoje podatke nazad za uplatu? (iako ih već ima - makar sumnjam da bi ikada zaista uplatila i vratila novac). Što preporučujete pošto je već prošlo 6 dana, a osoba me samo zavlačila i izmišljala priče koje se ne poklapaju? Evo, hvala vam na svakoj sugestiji!
2022 03 08
Samo otvorite temu sa njenim punim imenom i prezimenom i objavite njen iban, da ne bi u međuvremenu još netko nasjeo...Pa ovo nije normalno koliko prevara ovdje ima :(
2022 03 08