Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kradja novca

Pročitajte upute jadranka 55.Meni je puno pomogla i nadam se da ću novac dobiti.U protivnom ću obavijestiti njene prijatelje tko je ona zapravo.
2022 03 08
> Boston: > Strašno je to što ste prevareni i nadam se da budete dobili novce natrag. Jedino mi nije jasno što pišete sama sebi s drugog profila što treba da napravite. Jadranka 55 i jadranka 66,oba nisu bila aktivna od 2015.Vidim da zadnja povratna koju ste imali kao prodavač nije baš bila fer i korektna. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/da24181ee9cd688ea35e17899ea5234a.jpg) 🤭🤭🤭Ne razumijem razocaranje u ljude kad i sama nije postena??
2022 03 09
Ko o čemu lopov o postenju.Neda mi se 100 puta opravdavat za nešto za što nisam kriva.
2022 03 09
Drage dame, ja bi to odmah na crnu listu i to bi i javila, pa bi im rekla neka vrate novce ili neka uživaju u sramoti. Takve što zavlače danima i ne odgovaraju treba po kratkom postupku. Meni se dogodilo da jedan dan nisam mogla ali sam zato sljedeći, svima se dogodi, ali onda se javi i ispuni obećanje.
2022 03 09
> jadranka66: > Ko o čemu lopov o postenju.Neda mi se 100 puta opravdavat za nešto za što nisam kriva. Pa, ja nebih prodala Allure za 100 kuna, jer znam koliko košta...
2022 03 10
Bilo je pola bočice.. Kad već vodis brigu i prodan je za 200 kn.To što ti nebi to je tvoja stvar.Dali si pronašla negdje da nisam nešto platila???To je tema ovog foruma
2022 03 10
Ja se nisam zalila da je bolero oštećen ili nešto slično NEGO NISAM DOBILA NOVAC NI ROBU .Sjedni malo razmisli i vidjet ces da jedno nema veze sa drugim ,i da nemam 5 profila pa kad na jednom zeznem obrišem ga i otvorim novi.
2022 03 10
Pa, 100 kuna ste mu vratili, ili ste mu htjeli vratiti...nemojte se uzrujavati, mi se samo svi cudimo vasim duplim mjerilima, jer ako je covjek bio tako nezadovoljan mogli ste iz postenja vratiti sav novac, a ne nuditi 100 kuna, valjda nas to bode u oko...
2022 03 11
Pa nakon 20 poruka dnevno htjela sam napraviti kompromis.Medjutim kao što sam rekla iz principa mu nisam htjela vratiti novac obzirom da je dobio original.Neznam zbog čega se stalno lovite toga.Zar je to tema foruma ili pokušavate nešto nametnuti kao temu???A očito ste povezani sa Silvijom pa glumite odvjetnika.Zalosno! Obzirom da ste tako aktivni zašto ne pomognete drugim gospođama koje su zatražili Savjet?Pozdrav Silviji i reci joj da 15.03 ocu svoje novce na računu ili ću napraviti sve što sam joj obećala
2022 03 11
Ovde, često, kad se otvori tema počmu se brkat kruške i jabuke. Žena je prevarena, a onda se pokušava prišit u temu nešto drugo. Tema je prevara otvaračice teme, a onda pojedini umjesto da pomognu, kopaju njene "grijehe". Ako sam dobro shvatila, ženin "grijeh" je prodaja parfema... ako kupujemo parfem onda ne kupujemo nešto što ćemo bit nezadovoljni kako nam stoji, jesmo li u njemu debeli ili mršavi..... Kupujemo parfem i valjda znamo kako miriši ili ne znamo !? ma ako ga čak i kupujemo tako, onda bi bilo korektno, ako nam se ipak ne sviđa, da više ne "mučimo" prodavača, pa mogli smo ga prije kupnje pronjuškati bilo di.. Osobno bi vratila novce i parfem uzela nazad da se što manje nerviram ( u tom slučaju s njegovim troškom poštarine), al zaista mislim da u ovom slučaju svak ima potpuno pravo ne vratit novac. I, pojedine, dajte fokus na prevaranticu, a ne na prevarenu
2022 03 11
Joj bolje da to niste napisali, cim se osvrnete na glavnu temu tj. problem ce vam rec da pisete sama sebi s više profila. tako su meni jer sam htjela pomoc, ovdje tko pomaže ne vrijedi ništa eto. Ove koje su na svakoj temi ko loncu poklopac 😂 a ispale glupe. > Thera44: > Ovde, često, kad se otvori tema počmu se brkat kruške i jabuke. Žena je prevarena, a onda se pokušava prišit u temu nešto drugo. > Tema je prevara otvaračice teme, a onda pojedini umjesto da pomognu, kopaju njene "grijehe". Ako sam dobro shvatila, ženin "grijeh" je prodaja parfema... ako kupujemo parfem onda ne kupujemo nešto što ćemo bit nezadovoljni kako nam stoji, jesmo li u njemu debeli ili mršavi..... Kupujemo parfem i valjda znamo kako miriši ili ne znamo !? ma ako ga čak i kupujemo tako, onda bi bilo korektno, ako nam se ipak ne sviđa, da više ne "mučimo" prodavača, pa mogli smo ga prije kupnje pronjuškati bilo di.. > Osobno bi vratila novce i parfem uzela nazad da se što manje nerviram ( u tom slučaju s njegovim troškom poštarine), al zaista mislim da u ovom slučaju svak ima potpuno pravo ne vratit novac. > I, pojedine, dajte fokus na prevaranticu, a ne na prevarenu
2022 03 16
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/96c1fdae50156b7dbedddca287393dec.jpg) Ne nasjedajte na ovaj profil,zena mi odnjela novce a tenisica i paketa ni na vidiku... Hvala svakako,dabogda vam svima za ljeka trebalo
2024 01 16
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija