Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Gljivice na nogama

Cure drage✨ Molim Vas ako koja ima provjerenu metodu rjesavanja gljivica na nogama i noznim prstima. 🙏🏼🙏🏼 Moze prirodnim putem, a moze i na temelju antimikotika iz ljekarne, samo da je efikasno😢
2022 03 14
Exoderil krema i otopina, sretno💕
2022 03 14
Vodica za ispiranje usta,100% pomoglo mom mužu,katastrofa je imao gljivice,mislila sam da nikad neće otići, on je u lavor vode da prekrije prste i dcl vodice(bilo koje) bio je uporan jedno mjesec dana evo više se nejavljaju 2 godine
2022 03 14
Moj tata je imao veliki problem jer je od nokta zaahvatilo cijeli palac, mucili smo se sa svim u ljekarnoj i internetu i ocat i sve, ali njemu je jedino pomogla krema koju je napravila doktorica, bas je otisao u doktorice jer nije znao vise sto napraviti i ona je na recept nesto napravila tj. farmaceuti u ljekarnoj, ona je 3 puta poslala recept i 3 kreme smo iskoristili i tada je proslo, vise mu se nije vracalo, ali tocno se mazalo po njenim uputama i to bas je pazio. On je bas bacio para i para na sve druge kreme i nije mu pomoglo nista do ovog...ne znam kakva je krema jer na kutijici nije ni pisalo, ali eto jedino da pitate svoju doktoricu opce prakse ako Vam nista od ovog ne bude djelovalo, i sretno <3
2022 03 14
Canesten krema. 😉
2022 03 14
Pravi domaći jabučni ocat :D
2022 03 15
Susjed se godinama mucio sa gljivicama, nokat na palcu nikako izrasti. Probao sve i svasta. Otisao kod doktora, poslao ga na vadjenje krvi i nasli mu neku bakteriju. Dobio tablete, nestale gljivice, nokat narastao.
2022 03 18
ulje čajevca, par puta dnevno čisti čajevac nakapati i slobodno u kupku 10-15 kapi
2022 03 25
+1 Nailrox - onlinecheappills.com iskreno PREPORUČAM svakome!
2024 03 21