Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Prevara? Adidas Outlet Hrvatska

Ja sam danas isto nasjela.. Platila sam 100€ skinuli su sa računa i onda se pojavila greška.. Ni para ni patika 😆
2023 01 13
Čudno je što su stavili broj narudžbe - 1000. To mi je prvo upalo u oko.
2023 02 04
Na stranici adidas, originalhrvatska.me kupila tenisice, vraćen mi mail sa potvrdom uplate i obavijesti o kupnji, nikakav službeni račun niti dinamika isporuke. Već je to bilo sumnjivo, kao i način plaćanja sa karticom, koju sam odmah sutradan blokirala. Tenisica nema gotovo mjesec dana, a navedena web stranica je nestala i preusmjerava Vas na bloriashop.me, sa istim original rješenjem stranice kao i predhodna. problem je što to rješenje dobro izgleda, gotovo kao original adidas stranica, pa me čudi da i oni ne nemaju službu da osujete takve, koje im ruše ugled. Dakle, prevara je u pitanju, te zato i pišem da upozorim sve ljude dobre volje da se maknu od ovih stranica, te nastave pisati o njima, kako bi ih skroz raskrinkali. Vjerojatno će nakon nekog vremena promijeniti i ovu web domenu, zato čuvajte se svi i javljajte i nadalje.
2023 02 05
užas, nemogu vjerovati koliko je prevara. Prije dosta godina kupila sam Kyle šminku sa stranice koja je bila iskopirana originalnoj samo u nazivu stranice dodano eu da sam pomislila da je za eu tržište, međutim bio je scam i bio je american express koji je vratio pare. Prevaranti su skloni napraviti identičnu stranicu originalu, platiti reklamu na googlu da se prikazuje prva i bam.. ode lako ako ne paziš
2023 02 14
Baš mi je žao što vam se to dogodilo :-( Ja sam jednom kupila kapi za oči od 50 eura sa fejk stranice i pošto sam platila paypalom vratili su mi novce :-) Možda da zovete banku i pokušate nešto napravit :-) Ja obično za provjeru pogledam stranice na poslu gdje mi je zaštita maksimalna i ako mi piše na ekranu - This site can’t provide a secure connection, onda znam da je fejk stranica...i za ovu vašu isto mi piše This site can’t provide a secure connection...
2023 02 16
Pozdrav, stranica je Fake. Bojim se da nista od proizvoda ni povrata. Cure sa stranice Crna lista + info za sve (Hrvatska) su stavile upozorenje. Ako imate face prikljucite se mozete poslati na provjeru dosta stranica. Azurne su.
2023 02 19
Meni se isto dogodilo na adidashrvatska.com. Ovo pišem jer mi se čini da neki kojima se to dogodilo nisu napisali prigovor kod banke, a svakako bi trebali. Ja sam, dakle, prvo kontaktirala banku telefonski, nisu mi djelovali pretjerano ohrabrujuće (jer je to drugi odjel), ali su mi rekli da odem u banku i popunim prigor. Tako sam i napravila, odgovor sam dobila u roku od 3 sata. Dobila sam povrat od banke i oni su preuzeli komunikaciju sa sellerom. I mene je iznenadilo, stvarno nisam očekivala.
2023 03 13
Večer BunnyLola, jesu tenisice stigle ili ste na koncu ipak bili prevareni? Lovam ove tenisice danima i stalno mi izbacuju ovu stranicu, a baš mi "smrdi" što se kaže 😏 Pozdrav iz Splita 😁
2023 04 10
> Ninabb: > Meni se isto dogodilo na adidashrvatska.com. Ovo pišem jer mi se čini da neki kojima se to dogodilo nisu napisali prigovor kod banke, a svakako bi trebali. Ja sam, dakle, prvo kontaktirala banku telefonski, nisu mi djelovali pretjerano ohrabrujuće (jer je to drugi odjel), ali su mi rekli da odem u banku i popunim prigor. Tako sam i napravila, odgovor sam dobila u roku od 3 sata. Dobila sam povrat od banke i oni su preuzeli komunikaciju sa sellerom. I mene je iznenadilo, stvarno nisam očekivala. Pozdrav Nina Upravo mi se dogodila ista stvar. Posumnjala sam nakon plaćanja, prijavila sam Banci i oni su blokirali karticu zbog preveniranja daljnje zlouporabe. No zanima me trebam li osobno u Banku za prigovor budući da su mi rekli da je predmet i provjera u obradi i da će mi se po pitanju toga netko javiti.
2023 04 11
> Maremi: I još nešto, o kojoj se banci radi kod Vas-PBZ ili koja druga? Hvala
2023 04 11
> Maremi: > > Maremi: > I još nešto, o kojoj se banci radi kod Vas-PBZ ili koja druga? Hvala RBA
2023 04 13
> Maremi: > > Ninabb: > > Meni se isto dogodilo na adidashrvatska.com. Ovo pišem jer mi se čini da neki kojima se to dogodilo nisu napisali prigovor kod banke, a svakako bi trebali. Ja sam, dakle, prvo kontaktirala banku telefonski, nisu mi djelovali pretjerano ohrabrujuće (jer je to drugi odjel), ali su mi rekli da odem u banku i popunim prigor. Tako sam i napravila, odgovor sam dobila u roku od 3 sata. Dobila sam povrat od banke i oni su preuzeli komunikaciju sa sellerom. I mene je iznenadilo, stvarno nisam očekivala. > Pozdrav Nina > Upravo mi se dogodila ista stvar. Posumnjala sam nakon plaćanja, prijavila sam > Banci i oni su blokirali karticu zbog preveniranja daljnje zlouporabe. No zanima me trebam li osobno u Banku za prigovor budući da su mi rekli da je predmet i provjera u obradi i da će mi se po pitanju toga netko javiti. Ja sam išla u banku zato što su mi u mojoj banci telefonski rekli da dođem do njih. Tamo me nitko nije pitao detalje već kad sam rekla zbog čega sam došla samo su mi na šalteru gurnuli obrazac za prigovor i rekli da ga šalju čim ga popunim. Očito svaka banka ima neki svoj postupak 🤷
2023 04 13
Ja dans nasjela Adldasyezzyhrvatska, Platila Paypalom. Ako netko ima slično iskustvo kako vratiti novce? Hvala unaprijed
2023 04 21
> marbil: > Baš mi je žao što vam se to dogodilo :-( Ja sam jednom kupila kapi za oči od 50 eura sa fejk stranice i pošto sam platila paypalom vratili su mi novce :-) Možda da zovete banku i pokušate nešto napravit :-) > Ja obično za provjeru pogledam stranice na poslu gdje mi je zaštita maksimalna i ako mi piše na ekranu - > This site can’t provide a secure connection, onda znam da je fejk stranica...i za ovu vašu isto mi piše This site can’t provide a secure connection... Ja sam isto platila Paypalom izgleda fake stranica adldasyezzyhrvatska. Kako je sa povratom preko Paypala Pisala sam ali upućuju na komunikaciju s prodavačem. Kako ste dokazali da je prijevara?
2023 04 21
> KseniaK: > > marbil: > > Baš mi je žao što vam se to dogodilo :-( Ja sam jednom kupila kapi za oči od 50 eura sa fejk stranice i pošto sam platila paypalom vratili su mi novce :-) Možda da zovete banku i pokušate nešto napravit :-) > > Ja obično za provjeru pogledam stranice na poslu gdje mi je zaštita maksimalna i ako mi piše na ekranu - > > This site can’t provide a secure connection, onda znam da je fejk stranica...i za ovu vašu isto mi piše This site can’t provide a secure connection... > Ja sam isto platila Paypalom izgleda fake stranica adldasyezzyhrvatska. Kako je sa povratom preko Paypala > Pisala sam ali upućuju na komunikaciju s prodavačem. > Kako ste dokazali da je prijevara? Da biste zatražili povrat, idite na “ Moje kupnje ” na vašem PayPal računu. Zatim pronađite transakciju za ovu narudžbu i kliknite na nju. Odvest će vas na izbornik razlog zahtjeva za povrat i tu izaberite prevaranstaka stranica ili tako nekako je označeno... Nakon dan ili dva biste trebali od paypala dobiti potvrdu da vam je odobren povrat i onda će vam paypal vratit novce. Rok za paypal povrate je 180 dana ... Ja sam imala slučaj sa kapima za oči i nisam posumnjala na prevaru i čekala sam više od mjesec dana paket, ali kad je prošlo skoro 2 mjeseca onda mi je bilo jasno da sam prevarena...tada sam napravila povrat novca preko paypala i sve mi je vraćeno čak i poštarina... Meni nisu radili problem jer sam navela da nisam dobila paket niti nakon skoro 2 mjeseca. A u međuvremenu sam 2 puta kontaktirala prodavača i ništa se nisu javili.... Možda da pričekate neko vrijeme pa opet kontaktirate paypal i napišete da nema paketa i da je rok isporuke već prošao.
2023 04 22