Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Sinsay - dostupnost artikla, zna li netko?

Pomagajte cure i žene! U nazad mjesec dana sam upiknula super ljetne haljinice u Sinsay online dućanu. E sad, one su se nalazile u rubrici "stiže uskoro" i tako sam ja svaaaaki dan pratila jesu došle u web. Danas idem vidjet šta novog ima u toj rubici i vidim da su te haljine nastale iz rubrike, ali nisu ni dostupne na webu za kupnju. Šta je s tim haljinama,hoće dolaziti u web trgovinu, jeste se kad susretali s takvom situacijom da ste nešto baš poželjele kupiti a one nestanu i iz tog polja da uskoro dolaze a nisu došle 😓 Slala sam mail njihovoj korisničkoj podršci da mi objasne što znači to nestajanje iz te rubrike,hoće li se pojaviti u webu za kupnju ili neće ni biti dostupne (onda mi nebi bilo logično što ih uopće stavljaju u ovo uskoro stiže). Ništa mi efikasno nisu napisali osim da oni ne znaju kad će pojedini artikli biti dostupni (imam osjećaj da nisu razumjeli moje pitanje). Tipkajte ako ste imali sličnu situaciju.
2022 03 17
Jučer sam vidjela njihov link u kojem pozivaju da se određene kupljene stvari mogu vratiti natrag, jer nešto ne odgovara s njima. Ne znam, iz nekog razloga valjda nisu ispravne. Možda je takav slučaj i za neke nove komade pa su odmah poništili njihovu dostupnost. Samo pretpostavljam, jer me i ovo za vraćanje iznenadilo, radilo se većinom o dječjoj robici.
2022 03 17
Ma daj 😱 Ne razumijem šta im je to sad. Baš sam se radovala kupit par haljina, predobro su mi izgledale na slikama, cijena prihvatljiva, i doslovno mjesec dana pikiram i čekam da dođu u web da kupim i ništa. Prvi put se susrećem s tim sad.😓
2022 03 17
Sad sam baš vidjela to za povlačenje artikala, radi se o dječjoj robi gdje je patentni zatvarač pod greškom navodno. Ima i par igračaka. Držim si fige da mi se artikli stvore u prodaji 😅
2022 03 17