Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Parni cistac za podove

Pozdrav, gledam da kupim parni cistac za podove pa se nikako odlucit Ako tko ima svaka informacija je dobrodosla Hvalaa🤗
2022 03 23
Ja sam kupila Viledin i ispočetka je gušt čistiti. Kasnije ga tlaka izvlačiti, nalijevati vodu, pa nije dobro često s njime parket brisati... S običnim mopom začas. Parni čistač mi sad stoji bezveze. Tako sam uzela i čistač prozora na baterije pa na kraju opet čistim mokrom krpom od mikrofibre jer je brže.
2022 03 24
I ja imam Viledin XXL. Jednostavan je za korištenje, super očisti i jako sam zadovoljna s njim. Mana mu je kabel s kojim ti treba malo da se uhodaš.
2022 03 24
Bitno mi je bas da dobro ocisti.. Pa ako dosadi dosadi haha najvjerovatnije i hocu taj viledin jer su im cijene ok Cure hvala na info😊
2022 03 24
Ja imam Karcherov SC 1 easy fix i više mi uopće ne pada na pamet uzeti krpu, mop, kantu...nema šanse. Ručni je i lako je baratati njime, ne zauzima puno mjesta, a očisti podove odlično. Pošto je malen, ne može u jednom punjenju očistiti velik prostor. I ima kabel koji nije jako dugačak.
2022 03 24
> Pegasus: > Ja imam Karcherov SC 1 easy fix i više mi uopće ne pada na pamet uzeti krpu, mop, kantu...nema šanse. Ručni je i lako je baratati njime, ne zauzima puno mjesta, a očisti podove odlično. Pošto je malen, ne može u jednom punjenju očistiti velik prostor. I ima kabel koji nije jako dugačak. Hvala, bas cu pogledat detaljnije al super mi je jer ima vise nastavaka Kako krpe traju? Vidim da dode po jedna pa jel ih uvijek ima za kupit
2022 03 24
Meni traju još originalne krpe (perete ih kako hoćete, ručno ili u perilici). Ne vidim da bi se mogle lako poderati. Dobro je što se na čistač mogu staviti bilo koje krpe, ne moraju biti originalne tako da tu ne bi trebalo biti problema.
2022 03 25
Super, bas Vam hvala na info🤗
2022 03 25