Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - promjena cijena promocija

Promjene su tu, ubrali smo nekoliko problema koji se na testnoj stranici nisu pojavljivali pa sad, naravno, slijede popravci. Javite nam se ako ste imali uplaćenu dvodnevnu promociju.
2022 04 15
Ajme meni koje cijene 🙈😂
2022 04 15
6x skuplja cijena VIP usluge? :,'( No comment
2022 04 15
Danima nece da se učita novi artikal 🤷‍♀️
2022 04 15
> ShoppyKid: > 6x skuplja cijena VIP usluge? :,'( > No comment Strašno! I ja se šokirala!
2022 04 16
Cijena jednodnevne promocije (i ostalih promocija) nije prilagodena ostalim stranicama, vec najskuplja od svih. Npr njuskalo ima opciju: skok na vrh za 0,76 kn. Da ne pricam i besplatnom Facebook Marketplaceu na kojem na kraju tako i onako sve prodam. Cijene su stvarno previsoke.
2022 04 16
> M1rt1ca: > Cijena jednodnevne promocije (i ostalih promocija) nije prilagodena ostalim stranicama, vec najskuplja od svih. Npr njuskalo ima opciju: skok na vrh za 0,76 kn. Da ne pricam i besplatnom Facebook Marketplaceu na kojem na kraju tako i onako sve prodam. Cijene su stvarno previsoke. I da se razumijemo, znam da ne mogu usporedivati platforme Facebook i Moje krpice, ali sve u svemu smatram da nove cijene promocija daleko premasuju cijene na ostalim platformama za prodaju. Vjerujem da cete i dalje imati korisnika promocija, sigurno, ali eto ovo je samo moje skromno osobno misljenje i osvrt na cijene.
2022 04 16
ovo je stvarno? promovirani artikli poskupili s kunu i pol na 10 kn? x-)
2022 04 16
Radije obnovim artikl i stavim 5-10 kn nižu cijenu, nego da te novce uplaćujem za stranicu koja iz dana u dan samo razočarava. Skroz ste se pogubili, ima toliko manje korisnika da je već postalo kritično, nitko neće bezveze plaćati promoviranje po suludim cijenama ako se neće ni prodavati.
2022 04 17
> M1rt1ca: > I da se razumijemo, znam da ne mogu usporedivati platforme Facebook i Moje krpice, ali sve u svemu smatram da nove cijene promocija daleko premasuju cijene na ostalim platformama za prodaju. Vjerujem da cete i dalje imati korisnika promocija, sigurno, ali eto ovo je samo moje skromno osobno misljenje i osvrt na cijene. Točno tako, a argument je bio da se prilagođavamo ostalim stranicama. Ja sumnjam da će i dalje biti korisnika promocija s obzirom na to da je cijela stranica nefunkcionalna i toliko plaćanje nema svrhe. Ne znam tko od administracije donosi ovakve odluke, ali veze nemaju s realnošću i čini mi se da će krpice do kraja propasti, ako već nisu.
2022 04 17
Ostale stranice nemaju veze sa krpicama, ali ako ćemo već uspoređivati, Etsy je podignuo naknadu za 1.5% (sa 5% na 6.5%), dok je eBay podignuo za 2% (sa 13% na 15%). I onda imamo krpice koje dignu za cca 500%.
2022 04 17
> schmetterling: > > M1rt1ca: > > I da se razumijemo, znam da ne mogu usporedivati platforme Facebook i Moje krpice, ali sve u svemu smatram da nove cijene promocija daleko premasuju cijene na ostalim platformama za prodaju. Vjerujem da cete i dalje imati korisnika promocija, sigurno, ali eto ovo je samo moje skromno osobno misljenje i osvrt na cijene. > Točno tako, a argument je bio da se prilagođavamo ostalim stranicama. Ja sumnjam da će i dalje biti korisnika promocija s obzirom na to da je cijela stranica nefunkcionalna i toliko plaćanje nema svrhe. Ne znam tko od administracije donosi ovakve odluke, ali veze nemaju s realnošću i čini mi se da će krpice do kraja propasti, ako već nisu. Meni je zao, jer koncept stranice nije los. Ali ja u zadnje vrijeme ne mogu nista prodati preko krpica, tako da mi se ne isplati placanje promocija po novim cijenama. Svi upiti i sva prodaja odvija mi se preko Marketplacea 🤷‍♀️
2022 04 17
> bambi_Zg: > ovo je stvarno? promovirani artikli poskupili s kunu i pol na 10 kn? x-) Suludo! Koje cijene ljudi moji! Ovo poskupljenje nema veze s realnošću! Stvarno su pretjerali.🤦‍♀️
2022 04 17
Ja nez koji ce pametnik kupovat vip clanstvo za 30kn koje niti pomaze u prodaji nit icem, stranica samo izgleda organiziranije i to je to. Ja imam artikle koji kostaju 30kn kamoli da 30kn placam fiktivnu uslugu 😂😅
2022 04 17
Stvarno pretjerano s cijenama usluga...
2022 04 18