Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - promjena cijena promocija

Pozdrav. Stavila sam četiri artikla u promociju na 1 dan. Danas bi trebali biti vidljivi na prvoj stranici za žene, no nema ih.. u čemu bi bio problem?
2022 04 19
> Lucijazg16: > Pozdrav. > Stavila sam četiri artikla u promociju na 1 dan. Danas bi trebali biti vidljivi na prvoj stranici za žene, no nema ih.. u čemu bi bio problem? Ja ih normalno vidim na prvoj stranici svaki put kad odaberem kategoriju žene, tako da sve štima (:
2022 04 19
Opet šteka stranica, kategorija "modni dodaci" se ne može otvoriti ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/61b956f0acc864d55920a08ebd9cac40.jpg)
2022 04 19
Danas sam krenula obnoviti razvrstavanje artikala po kategorijama (VIP STATUS) , kada ono šok! Sa 5kn na 30kn.To je doista pretjerano poskupljenje. Većina korisnica nije niti prije koristila ovu opciju, a sada pogotovo. Hajde da je poskupjelo duplo, ali što je previše je previše. Meni osobno se ne da niti pogledati ponudu profila sa više od 50 artikala ako nisu sortirani, no ja sam očito stara i grintava (kako se kaže u Riječkom primorju). Mislim da će ovo svakako negativno utjecati na prodaju (i kupovinu) . U svakom slučaju izražavam ogromno nezadovoljstvo ovim načinom postupanja prema korisnicima MK.
2022 04 20
Valjalo bi onda uvest i više mogućnosti punjenja novčanika. Npr. sad imam 7kn, i mogu uplatit 6 najmanje, a trebam samo 3kn. Da bude opcija po manje kuna.
2022 04 21
Iskreno nikad se nisam nadala tolikim pretjeranim cijenama usluga od Vas, od ove stranice... Nove cijene su čak 6x skuplje od prvobitnih 👎👎👎 Uistinu sam mislila kako ćete ostati vjerni sebi i kako Vam publicitet neće udariti u glavu, tj. na bankovne račune. Čitala sam Vaše intervjue i mislila sam kako Vam je stalo do nas ''malih ljudi", koji pokušavaju zaraditi koju kunu prodajom second hand, krivo kupljenom odjećom ili jednostavno nekim samostalnim DIY projektom... S ovim postupkom osjećam veliko nezadovoljstvo, nepoštovanje i stvarno ne razumijem zbog čega ste to napravili. Mislim kako ste i bez tog poskupljenja zarađivali lijepe iznose... Ovim potezom ste izgubili jednog korisnika!
2022 04 23
Pozdrav Stavila sam 1 artikl naušnice na Posebne artikle na dan 23. i 24.04.2022 Nisu se pojavile u rubrici Žene ni na 23.04. ni danas na 24.04. Zašto? 🤔
2022 04 24
Cijeli dan nisam u mogućnosti odgovoriti na poruku, kliknem odgovori i ništa se ne događa ?
2022 04 24
Promovirani artikli u kategoriji - žene - njega i ljepota - šminka, nisu vidljivi. Tj nisu stavljeni tamo gdje sam platila da budu. Također ni artikl odjeća jednodnevne promocije nije tamo gdje treba biti. Znači platila sam 30ak kn za apsolutno ništa. Želim povrat novca! Ovo je za tužbu HAKOMU majkemi
2022 04 25
Ja već tjedan dana pišem mailove korisničkoj i uredno me ignoriraju.Ne prikazuju mi se posebni artikli već od 17.04.sve do danas(a još imam uplaceno do kraja mjeseca) a samo ovaj mjesec imam 320kn uplacenih usluga. To je jako puno novaca a oni me unatoč svim poslanim potvrdama,uplatama slikanja stranica svih propušteni usluga,linka svog profila...ma svega samo ignoriraju. Zahtjevala sam i povrat novca ili bar odgovor kada i kako će mi nadoknaditi sve prepuštene a uredno placene usluge.Nista,tišina. Bit ću pristojna pa reci samo da je to krajnji bezobrazluka iako mi puno toga pada na pamet što bi s apsolutnom pravom mogla reći. Vjerujem da nas ima više pa eto bar ovdje da se sve javimo sa sličnim iskustvom pa možda počnu reagirati. Ovo je strašno!😡🤬
2022 04 25
Auuuu vidi novih cijena 🤔😡😤 Bome od mene neće dobiti 30 kn za mjesec dana
2022 04 25
Kad se izborim za svojih 320kn (8 ×40kn)ovaj mjesec uplaćenim za usluge koje se uopće nisu prikazivale,bez obavijesti ,odgovora isprike...kad mi vrate novac ili mi sve usluge nadoknade drugim datumi ma od mene više neće nikad dobit niti kune.I sve bi se trebale tako udruzit pa nek vide... Zakonski su dužni vratiti nam novac ako nismo dobile što smo platile ili nam ih omogućiti naknadno u istoj vrijednosti Sutimo za non stop neka "štekanja"stranice ali za uzeti novac bez objašnjenja zašto plaćeno nije realizirano ne smijemo šutjeti
2022 04 25
Dobila sam odgovor kako neke usluge ne rade i kako se informatičari tude otkloniti kvar. Nažalost općepoznato je kako ova stranica ima katastrofa održavanje i da su "informatičari" osobe koje pojma nemaju što rade. Stranica ovog obima mora imati odličnu podršku, no međutim, vlasnici str to očigledno nije prioritet. Jer isto se dešava sa svim Krpicama u regiji. Uopće da ne govorim kako je trećina ekrana zatrpana dobro plaćenim reklamama. Znači novci se uzimaju, al ništa se ne ulaže. Str se nije pomaknula unaprijed otkad je napravljena. Zastarilo i neodržavano.
2022 04 25
Prestrasno! Nitko vise nece ni kupovati uslugu. Ovo nije normalno. > mirela1956: > Danas sam krenula obnoviti razvrstavanje artikala po kategorijama (VIP STATUS) , kada ono šok! Sa 5kn na 30kn.To je doista pretjerano poskupljenje. Većina korisnica nije niti prije koristila ovu opciju, a sada pogotovo. Hajde da je poskupjelo duplo, ali što je previše je previše. Meni osobno se ne da niti pogledati ponudu profila sa više od 50 artikala ako nisu sortirani, no ja sam očito stara i grintava (kako se kaže u Riječkom primorju). Mislim da će ovo svakako negativno utjecati na prodaju (i kupovinu) . U svakom slučaju izražavam ogromno nezadovoljstvo ovim načinom postupanja prema korisnicima MK.
2022 04 26
> mirela1956: > Danas sam krenula obnoviti razvrstavanje artikala po kategorijama (VIP STATUS) , kada ono šok! Sa 5kn na 30kn.To je doista pretjerano poskupljenje. Većina korisnica nije niti prije koristila ovu opciju, a sada pogotovo. Hajde da je poskupjelo duplo, ali što je previše je previše. Meni osobno se ne da niti pogledati ponudu profila sa više od 50 artikala ako nisu sortirani, no ja sam očito stara i grintava (kako se kaže u Riječkom primorju). Mislim da će ovo svakako negativno utjecati na prodaju (i kupovinu) . U svakom slučaju izražavam ogromno nezadovoljstvo ovim načinom postupanja prema korisnicima MK. Upravo i ja išla obnoviti članstvo i mislila da je to neka greška, cijena otišla 6X u odnosu na onu prije neki dan... No way, pa toliko plaćam m i e-banking s uključenim transakcijama i održavanjem računa banci... ovo je puno preskupo, to nitko neće više koristiti.
2022 04 26