Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Nove tenisice

Imala sam dvije mrljice nakon par puta nošenih bijelih Skecherica.Da ne operem cijele samo zbog toga,pokušala sam ručno sa malo tekućeg deterđenta ,a rezultat je koma.Kako vi to rješavate?
2022 03 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ab3ebcf7b08d448fbcac4bd6d61c04ac.jpg)
2022 03 27
Ja sve tenisice perem u prašku za ves, tekuci ne pere bas naj... U vrucoj vodi rastopim prasak i namocim tene nakratko i operem s onom 'magicnom krpicom'. Ali nemojte mene slusat, u slucaju da tenisice ne prezive pranje ja sam kriva🤭 imam prastare tene koje su se prale nebrojeno puta.
2022 03 27
Meni su super ove spuzvice iz DM-a za takve stvari ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c0de51482aba00c4e93f64cccbba3a24.jpg)
2022 03 27
Probajte lakom za kosu Inače kemijsku olovku skida
2022 03 27
Ja imam na perilici program Delicates, stavim na temperaturu * i centrifuga 800. Pere oko sat vremena, odlično opere i ne uništi tenisice.
2022 03 27
možda nije do tehnike pranja, moguće da ovisi i o kvaliteti tenisica. tenisice perem "ručno" sa deterdžentom, nekako me ih strah u perilicu, pogotovo ako su nove. moja frendica je nove novcate Adidas platnene tako oprala u perilici i pojavile su joj se identične mrlje na povrsini kao i na vašoj slici. mrlje su totalno druge boje od tenisica, pa je malo vjerovatno da su od deterdženta...
2022 03 27
@indica,ako niste uspili oprat probajte sa kalodontom ili smiksajte sodu bikarbonu s bilom kvasinom. Ja moje patike tako peren i izgledaju ka nove 😉
2022 03 29
Imala sam prije takav problem, ali bile su druge tenisice. Ručno je teško oprati, jer svaki deterdžent je tip za sebe i ne možete ga lako isprati pa kad se osuši na tkanini onda mogu ostati mrlje. Tako da sve što bi sada dodatno probali, možda ne bi uspjeli, jer na površini tenisica se nalazi osušeni deterdžent. Ja sve tene operem u perilici, ali na zaista laganom, kraćem pranju, vrlo niska temp. I samo uz prašak za rublje, nikakve obojene kapsule i tekuće deterđente ne koristim. I punooo jeftinije tenisice tako perem, sve budu kao nove, ništa se nije stisnulo ni raspalo. Naravno, ovo je samo kako ja radim za svoje tenisice, ne želim ni ja ispasti kriva ako se vašima nešto dogodi u perlici x-) Sretno
2022 03 30
Moje iskustvo: Adidas tene bez problema mogu i u perilicu rublja na neki adekvatni program, manja centrifuga i kvalitetan deterdžent (tipa Ariel). I ne bude im ništa. Imam jedne, valjda sam ih već šest puta prala i još uvijek super stanje. Skechersice mogu isto, ali ne izlaze van jednake. Nakon samo jednog pranja izgledale su mi pomalo pohabano. Čini mi se kako su sve ove novije lošije kvalitete nego što su Skechersice bile ranije. Možda da ih ostavite malo namočene u vodi s rastopljenim deterdžentom, pa onda operete ručno...
2022 03 30
Hvala svima na odgovorima.Ostavila sam ih sa strane dok ne pokušam nešto od navedenog.Ako nađem tu magičnu spužu,možda bih s njom.U mašinu sigurno neću jer su mi većč jedne ispale ofucane.
2022 04 07