Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nekultura kupovanja

Inače nemam vremena za forum,ali drago mi je da postoji..naime ne kužim ljude koji ne znaju odgovoriti nakon što si im poslao mjere,popust itd..zar im je teško reči ne bih hvala,ili ne odgovara mi...ili ili..ja cijenim iskrenost a ne šutnju sa druge strane. Ne znam,često je ovdje gubitak vremena sa pojedincima.U čemu je fora?
2022 04 04
Ah puno i previse je tema otvoreno vezano za to, no o tome se uvijek da raspravljat. To su jednostavno osnove kulture, a takoder je puno i previse korisnica ovdje koje nisu upoznate s tim pojmom. Nazalost, vi tu ne mozete nista uciniti i ni na koji nacin to promijeniti. Mozete samo odluciti zelite li se zivcirati oko toga ili ne. Ja uvijek biram ne zivcirati se. I u konacnici te mjere i dodatne informacije koje sam poslala korisnici koja je trazila, iskoristim pa ih nadopisem odmah u ssm artikal tako da je svima dostupno.
2022 04 04
Ni ja to ne kuzin, a konstantno mi se desava, nekako san i navikla, rijetko sad i ocekujen odgovor, kad ga dobijen iznenadin se :') :') x-) x-)
2022 04 04
U potpunosti se slazem, ostanem iznenađena na kulturne cure. Tuzno > PetrinOrmarrr: > Ni ja to ne kuzin, a konstantno mi se desava, nekako san i navikla, rijetko sad i ocekujen odgovor, kad ga dobijen iznenadin se :') :') x-) x-)
2022 04 04
Baš čudno.Stavljam sve mjere od sad u oglas pa me neče uzalud davit
2022 04 05
> fashionblues: > Inače nemam vremena za forum,ali drago mi je da postoji..naime ne kužim ljude koji ne znaju odgovoriti nakon što si im poslao mjere,popust itd..zar im je teško reči ne bih hvala,ili ne odgovara mi...ili ili..ja cijenim iskrenost a ne šutnju sa druge strane. Ne znam,često je ovdje gubitak vremena sa pojedincima.U čemu je fora? Ja ne kužim kad već netko prodaje ,pitaš dal' šalje,šalje di god tiskom veli!super može meni poslati pitam,a ona u guzvi pa bude,ja moram molit da pošalje , vec. 2 tjedna smo na ignoru a ima vremena nove artikle stavljati!
2022 04 05
> fashionblues: > Inače nemam vremena za forum,ali drago mi je da postoji..naime ne kužim ljude koji ne znaju odgovoriti nakon što si im poslao mjere,popust itd..zar im je teško reči ne bih hvala,ili ne odgovara mi...ili ili..ja cijenim iskrenost a ne šutnju sa druge strane. Ne znam,često je ovdje gubitak vremena sa pojedincima.U čemu je fora? Ne znam u cemu je fora,ali ima svakakvih ljudi Bezveze upiti,tipa koja je to boja,mjere,koja je velicina Iako sve to bude navedeno u oglasu U vecini slucajeva oni sa jako puno povratnih salju takve upite Pa de izmjeri ovako,pa onako,pa kako stoji,pa jel se rasteze I nakon svega toga ni a ni b Nema vise odgovora No s takvima se ne treba zamarati,bude dosta i toliko ljubaznih,kulturnih,pa zaboravim na ove nekulturne
2022 04 05
Da, nažalost. Obično su to novi ljudi bez povratnih.
2022 04 05
na svu sreću nisam do sad naišla na takve, mislim da to zaista nije u redu i odraz je nekulture
2022 04 05
> fashionblues: > Baš čudno.Stavljam sve mjere od sad u oglas pa me neče uzalud davit Ma neće vraga. Puno njih uopće ne gleda slike,niti čita oglas pa ispituju baš ono što već lijepo piše
2022 04 05
> leptiricaMo: > > fashionblues: > > Baš čudno.Stavljam sve mjere od sad u oglas pa me neče uzalud davit > Ma neće vraga. Puno njih uopće ne gleda slike,niti čita oglas pa ispituju baš ono što već lijepo piše Pa to i je najveci problem, kad pitaju stvari koje su vec jasno navedene u oglasu.. Tim se zapravo vidi da pitaju cisto eto da pitaju, a zapravo ih uopce i ne zanima sam artikal..
2022 04 05
Najsmjesnije mi je kad traze mjere,a mjere su vec u oglasu napisane Ali nemaju s cim usporedit jer nemaju nikakav metar kod kuce Ja svoj metar nosim i kad namjestaj idem kupovat :') :') Onaj krojacki metar mi dobro dođe kad mi slucajno mjere neke u trgovini trebaju,a metar je u torbi,kao da sam baustelac
2022 04 05
> TamsyBamsy: > Iskreno, zgrožena sam nekulturom nekih. > Za primjer, komunikacija od neki dan, od strane kupca: > Lp, koja je širina ramena? > Odgovara, pošaljite podatke > Uplaćeno + njeni podaci za slanje > I to je to. Ni molim vas, ni hvala. Čak ni nakon moje poruke kako je poslano (isti dan) i u kojoj se još jednom zahvaljujem na kupnji. > Naravno, nije se javila kada je stiglo, a o povratnoj mogu samo sanjati. > I nije jedina takva meni bas smeta sto nekolicina njih ne ostavlja povratne, a ono to se ode bas gleda, posebno kad si u pocetku, to mi je uzas da se ne moze izdvojiti 15 sekundi i bar napisat "sve super" :|
2022 04 05
Ja i kad pošaljem i kad dobijem predmet obavijestim i zahvalim se ili što već.Mislim da je odraz nekulture ne javiti se i napisati povratnu
2022 04 06
Kultura kao da je prestala biti u modi...
2022 04 06
1 2 Sljedeći