Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Kako funkcionira?

Dakle stisnem kategoriju npr haljine. Odaberem boju - bijela. I nista 😂😂😂 Dakle filteri mi uopce ne filtriraju. 😅 Kako? Jel radim nesto krivo? 🙂
2022 04 05
Hm ne radi očito filter. Ja to napravim na onaj stari način: u tražilicu upišem "bijela haljina" (bez navodnika) i tako mi ih izbaci. Bude tu isto i onih artikala koji nisu bijela haljina ali manje nego ovako kad se baš sve poklika u filteru a filter ne obavi svoj posao.
2022 04 06
Ne radi filter Jer kad ukucam duga crvena haljina Izbaci mi sve boje Jos ako idem po markama Od ovih sto krivo tagiraju ,ne moze se nista naci
2022 04 06
Ja sam skužila da u nekim kategorijama filter radi normalno, a u nekima uopće ne radi. 🤔 Kad se koristi tražilica i meni zna izbaciti svašta, pretpostavljam zbog krivo tagiranih artikala...
2022 04 06
No krasno znaci moramo i dalje starom metodom 😅
2022 04 06
Filter ne radi odavnooo... Ja skidam cijene i ne mogu cijenu skinut..vrati me na pocetak.. Dajem ocjenu prodavaču i traži me da uslikam kupljeno ..bez slike mi nije htjelo uopce prihvatit...a vidim da ostale nemaju slike kod istog prodavaca.. Svasta. Raspašoj,te upiši ovo te ono ...pa u opisu postoji vec sve ..pa uslikaj..treba imat zivce i ma kraju filter kad trazis izbaci i sta si upisao i sta nisi
2022 04 09