Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Molim pomoć

Zainteresirana sam za oglašeni artikl, poslah vise poruka prodavatelju no nitko se ne javlja. Na koji nacin mogu kontaktirati prodavatelja ?
2022 04 18
To je jedini način, ako prodavač ne odgovara na poruke (nije zainteresiran za prodaju), ne možete baš puno napraviti po tom pitanju. Pričekajte još malo, možda netko odgovori...
2022 04 18
> Babažaba88: > Zainteresirana sam za oglašeni artikl, poslah vise poruka prodavatelju no nitko se ne javlja. Na koji nacin mogu kontaktirati prodavatelja ? Da li ste sto napisali osim ono sto se automatski ispise kad kliknete da zelite artikl, znam da dosta krpicarki ne odgovara na "prazne poruke"...
2022 04 18
Jesam. Poslala sam poruku i prije nego sto sam kliknula na ‘želim’ i nakon što sam kliknula da želim. > dora.290599: > > Babažaba88: > > Zainteresirana sam za oglašeni artikl, poslah vise poruka prodavatelju no nitko se ne javlja. Na koji nacin mogu kontaktirati prodavatelja ? > Da li ste sto napisali osim ono sto se automatski ispise kad kliknete da zelite artikl, znam da dosta krpicarki ne odgovara na "prazne poruke"...
2022 04 18
Vjerujem da taj artikl vise nije dostupan jer gospođa vise od 20 dana nije bila na platformi. Samo ne kuzim zasto me makne oglas 🤷‍♀️> embrace: > To je jedini način, ako prodavač ne odgovara na poruke (nije zainteresiran za prodaju), ne možete baš puno napraviti po tom pitanju. Pričekajte još malo, možda netko odgovori...
2022 04 18
> Babažaba88: > Vjerujem da taj artikl vise nije dostupan jer gospođa vise od 20 dana nije bila na platformi. Samo ne kuzim zasto me makne oglas 🤷‍♀️> embrace: > > To je jedini način, ako prodavač ne odgovara na poruke (nije zainteresiran za prodaju), ne možete baš puno napraviti po tom pitanju. Pričekajte još malo, možda netko odgovori... Možda jednostavno gospođa ima neku situaciju u životu i krpice joj trenutno nisu ni na kraj pameti, budući je nema 20 dana 😁
prije 26 dana, 19:52