Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kontracepcijske pilule-pomoć

Pozdrav cure! Da li koja koristi Trisequense pilule? Počela sam ih piti prije mjesec dana (zbog problema sa ciklusom ih baš moram piti nažalost) i gladna sam svaka dva sata, nije da imam želju za hranom nego sam baš gladna i moram jesti jer mi nije dobro od gladi... I kao da sam puna vode, stomak mi je napuhnut u donjem djelu. Dobila sam 3kg u mjesec dana, da sam bar sita nego gladna stalno i debljam se :(
2022 04 24
Izgleda da vam ne odgovaraju jer vase nuspojave nisu bas normalne. Ja uzimam Yaz i nisam imala problema sa debljanjem. Zovite ginekologa da vam da neke druge
2022 04 24
Generalno vecina kontracepcijskih pilula deblja, no ne udebljaju se svi jednako. Ima puno vrsta i ove Vam ocito ne odgovaraju ako ste stalno gladna i trbuh Vam je napuhnut. Najbolje da probate neke druge. Ja pijem Dayllu vec 4 godine i nemam nikakve nuspojave, jedino sam se udebljala na pocetku mrvicu al to je to
2022 04 24
> Kaori123: > Generalno vecina kontracepcijskih pilula deblja, no ne udebljaju se svi jednako. Ima puno vrsta i ove Vam ocito ne odgovaraju ako ste stalno gladna i trbuh Vam je napuhnut. Najbolje da probate neke druge. Ja pijem Dayllu vec 4 godine i nemam nikakve nuspojave, jedino sam se udebljala na pocetku mrvicu al to je to Ne debljaju pilule nego hrana, treba se kontrolirati. Ja sam s jednima imala nenormalnu želju za slatkim, igrom slučaja sam ih promijenila i sad nemam nikakvih takvih problema. Tražite druge
2022 04 25
Ja sam takoder koristila yaz tablete i nikakvih nuspojava nisam imala. A i par prijateljica takoder, tako da mozda da pitate ginekologa da vam izda recept za njih?
2022 04 25