Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Nagradna igra

Pozdrav! Imala sam dobrih zadnjih par dana pa bih voljela širiti tu sreću bar malo, stoga sam dobila ideju organizirati nagradnu igru u kojoj možete osvojiti 2 ručno izrađene satenske gumice za kosu, a poštarinu plaćam ja, dakle potpuno je besplatno :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/39b737e58aaf5d36f016544bf78dabb4.jpg) Sve što trebate kako biste se prijavili za izvlačenje dobitnika je napisati jednu stvar na kojoj ste zahvalni danas, a prijave primam do kraja ovog petka, dakle do 6.5. u 23:59 Eto, sretno i veselim se vašim komentarima!
2022 05 02
Super ideja, divne su gumice! Ja sam zahvalna na tome sto je zivot nepredvidljiv, mnogi to uzimaju za lose, ali kada se pogleda optimisticnije drago mi je sto svaki dan i dogadaji nisu isti, uvijek ima tu i dobrog i loseg, ali bitno je da nije nista zauvijek i to sto se sve moze naglo promjeniti u sekundi (neovisno na lose ili dobro) te svi losi dani su samo jedno razdoblje zivota koje mora proci.
2022 05 02
Super ideja. Ja sam zahvalna što bebač od mjesec dana danas spava cijeli dan i pustio me jutros da na miru popijem kavu s prijateljicom. Jugo ga zamantalo.... :')
2022 05 02
možda zvuči kao preobičan odgovor, ali iskreno sam zahvalna što sam zdrava i što imam šačicu ljudi u životu na koje doista mogu računati. mislim da ako je to dvoje na mjestu, da se sve ostalo uvijek posloži i da nam te dvije osnove daju mogućnost da budemo kovači vlastite sreće. <3
2022 05 02
:") zahvalna sam na svakom novom jutru dok se mogu ustati iz kreveta i da me nis ne boli.......................
2022 05 02
Ne bih sudjelovala u nagradnoj igri, jer sam zahvalna što imam posebnu osobu u svom životu koja je takve gumice šivala za mene dok sam bila mlađa, a i sad mi je nekoliko sašila. Stoga nemam potrebu sudjelovati. Htjela sam samo napisati, odnosno pohvaliti vas na ovako lijepom planu, a to je da nekoga razveselite bez ikakve obaveze. Sretno svim curkama koje budu sudjelovale, sigurno će se razveseliti, jer su gumice stvarno lijepe ❤❤❤
2022 05 02
Ja sam zahvalna što me nešto ipak sačuvalo od drugih, ali i od mene same. :)
2022 05 03
Zahvalna sam na tome sto mi je cijela obitelj zdrava Zahvalna sam na tome sto imam mali krug ljudi oko sebe na koje mogu racunati u bilo koje doba dana Zahvalna sam na tome sto napokon imam osjecaj da mi je zivot ispunjen Najvise na cemu sam zahvalna je moj sin koji je napunio 7 mjeseci i koji me cini najboljom osobom na svijetu i koji je promijenio sve na bolje Zahvalna sam isto tako sto mi je mama podarila najbolje sestre i najbolju bracu
2022 05 03
Hvala nam na lijepim riječima! 🥰
2022 05 05
Zahvalna i presretna što je sutra petak 😄
2022 05 05
Zahvalna sam na svemu sto imam❤️
2022 05 06
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/db84e791804599adaa145a5566cc70bc.jpg) Pobjednicu imamo, čestitam 🎉 Hvala nam svima na sudjelovanju i drago mi je da smo zajedno prakticirale zahvalnost 💛
2022 05 07