Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Nagradna igra

Pozdrav! Imala sam dobrih zadnjih par dana pa bih voljela širiti tu sreću bar malo, stoga sam dobila ideju organizirati nagradnu igru u kojoj možete osvojiti 2 ručno izrađene satenske gumice za kosu, a poštarinu plaćam ja, dakle potpuno je besplatno :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/39b737e58aaf5d36f016544bf78dabb4.jpg) Sve što trebate kako biste se prijavili za izvlačenje dobitnika je napisati jednu stvar na kojoj ste zahvalni danas, a prijave primam do kraja ovog petka, dakle do 6.5. u 23:59 Eto, sretno i veselim se vašim komentarima!
prije 23 dana, 12:30
Super ideja, divne su gumice! Ja sam zahvalna na tome sto je zivot nepredvidljiv, mnogi to uzimaju za lose, ali kada se pogleda optimisticnije drago mi je sto svaki dan i dogadaji nisu isti, uvijek ima tu i dobrog i loseg, ali bitno je da nije nista zauvijek i to sto se sve moze naglo promjeniti u sekundi (neovisno na lose ili dobro) te svi losi dani su samo jedno razdoblje zivota koje mora proci.
prije 23 dana, 13:33
Super ideja. Ja sam zahvalna što bebač od mjesec dana danas spava cijeli dan i pustio me jutros da na miru popijem kavu s prijateljicom. Jugo ga zamantalo.... :')
prije 23 dana, 13:44
možda zvuči kao preobičan odgovor, ali iskreno sam zahvalna što sam zdrava i što imam šačicu ljudi u životu na koje doista mogu računati. mislim da ako je to dvoje na mjestu, da se sve ostalo uvijek posloži i da nam te dvije osnove daju mogućnost da budemo kovači vlastite sreće. <3
prije 23 dana, 13:56
:") zahvalna sam na svakom novom jutru dok se mogu ustati iz kreveta i da me nis ne boli.......................
prije 23 dana, 14:21
Ne bih sudjelovala u nagradnoj igri, jer sam zahvalna što imam posebnu osobu u svom životu koja je takve gumice šivala za mene dok sam bila mlađa, a i sad mi je nekoliko sašila. Stoga nemam potrebu sudjelovati. Htjela sam samo napisati, odnosno pohvaliti vas na ovako lijepom planu, a to je da nekoga razveselite bez ikakve obaveze. Sretno svim curkama koje budu sudjelovale, sigurno će se razveseliti, jer su gumice stvarno lijepe ❤❤❤
prije 23 dana, 14:57
na neon žutom šuškavcu 😍
prije 23 dana, 15:20
Ja sam zahvalna što me nešto ipak sačuvalo od drugih, ali i od mene same. :)
prije 23 dana, 00:01
Zahvalna sam na tome sto mi je cijela obitelj zdrava Zahvalna sam na tome sto imam mali krug ljudi oko sebe na koje mogu racunati u bilo koje doba dana Zahvalna sam na tome sto napokon imam osjecaj da mi je zivot ispunjen Najvise na cemu sam zahvalna je moj sin koji je napunio 7 mjeseci i koji me cini najboljom osobom na svijetu i koji je promijenio sve na bolje Zahvalna sam isto tako sto mi je mama podarila najbolje sestre i najbolju bracu
prije 23 dana, 08:02
Hvala nam na lijepim riječima! 🥰
prije 20 dana, 13:54
Zahvalna i presretna što je sutra petak 😄
prije 20 dana, 19:39
Zahvalna sam na svemu sto imam❤️
prije 19 dana, 15:57
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/db84e791804599adaa145a5566cc70bc.jpg) Pobjednicu imamo, čestitam 🎉 Hvala nam svima na sudjelovanju i drago mi je da smo zajedno prakticirale zahvalnost 💛
prije 19 dana, 08:58