Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Nerazvijena caklina zubi djeca

Pozz. Imam sina od 7 god kojem je prije par dana dijagnosticirana hipoplazija zubi te smo upuceni da se javimo na stomatoloski fakultet u Zg. Svaka preporuka i iskustvo mi je dobro doslo. Ono sto je meni upucivalo da sa zubima nesto nije uredu je kad su nikle trajne jedinice koje su bile neravnomjerno bijele. Isti su takvi i donji zubi. Preporuka je da mazemo zubice mj dana CG tooth mouse ..evo ako je netko imao slicno iskustvo pisite. Hvala
2022 05 04
Pozdrav, i mi smo imali isti problem sa trajnim zubima isto su bili neravnomjerno bijeli i kao da su prozirni nezz kako bi se ja izrazila... Isto smo sa tim mazali zube, svaka 3mjeseca smo isli kod stomatologa i ona bi joj tamo premazala zube sa nečim, vise se ni ne sjecam sa čime, tako 2 godine... Mogu vam reći da je to sad vec djevojčica od 14 godina i da ima zube bijele kao snijeg, svi zubi su joj zdravi i poslje toga vise nikakvih problema sa zubima nismo imali...bit će to sve ok, samo se malo vise treba povesti računa o zubima i češće se ide stomatologu, ali eto prošlo je i to... Eto toliko, ako vas jos nesta zanima, a mogu pomoći vičite😁
2022 05 05
> Petrasonja: > Pozdrav, i mi smo imali isti problem sa trajnim zubima isto su bili neravnomjerno bijeli i kao da su prozirni nezz kako bi se ja izrazila... Isto smo sa tim mazali zube, svaka 3mjeseca smo isli kod stomatologa i ona bi joj tamo premazala zube sa nečim, vise se ni ne sjecam sa čime, tako 2 godine... Mogu vam reći da je to sad vec djevojčica od 14 godina i da ima zube bijele kao snijeg, svi zubi su joj zdravi i poslje toga vise nikakvih problema sa zubima nismo imali...bit će to sve ok, samo se malo vise treba povesti računa o zubima i češće se ide stomatologu, ali eto prošlo je i to... Eto toliko, ako vas jos nesta zanima, a mogu pomoći vičite😁 Hvala vam puno sto ste se javili. Nadam se da cemo i mi dobro proci . Ako gdje zapnem posaljem vam por. Hvala jos jednom
2022 05 08