Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prirodno izbjeljivanje zubi

Pozdrav! Zanima me izbjeljujete li zube nekim prirodnim sastojcima? Tipa nesto sto imamo doma. Isprobala sam svasta iz dma i takvih slicnih drogerija, ali minuuuuus. A ovi ipak skuplji proizvodi su mi ipak skupi.. Na netu sam pronasla svasta, od sode bikarbone, limuna.. ali me strah isprobati da ne bih napravila neku glupost. Pa evo, neki savjet, ideja, preporuka? Hvala!
prije 12 dana, 11:20
Meni nije nista pomoglo. Skine mrlje od kave i slicno, ali boja se vrati cim popijete sljedecu
prije 12 dana, 11:35
Sve je to kratkog vijeka nazalost... probajte dodat malo soli u pastu za zube, to ih malo bolje oriba, iako neznam je li to jako stetno za zube al eto :)
prije 11 dana, 19:14
Ja vec godinama koristim limun, iako vele da steti caklini, ali meni ne smeta. Jednom, dvaput tjedno uzmem krisku limuna i zagrizem i onda na cetkicu malo sode i tak operem zube. Pusim, volim kavu, caj i super izbjeljuje. Ali i inace perem cesto zube, obavezno nakon kave i slatkisa... Sad ako imate prirodno tamnije zube, neznam dali to djeluje.
prije 11 dana, 22:03
Za limun i sodu znam da malo pomaže, ali se ne smije često koristiti jer oštećuje caklinu.
prije 11 dana, 09:42
Koristim limun i sodu već godinama jednom tjedno i zadovoljna. :)
prije 10 dana, 14:24
Vrlo lako s ovim agresivnim prirodnim receptima napravite više štete nego koristi, imamo samo jedne zube pa bi bilo dobro sačuvati caklinu 😁 Možete kupiti ovu pastu u Mulleru, nije neki wooow efekt, ali pomaže i povoljna je ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0258eeb71ab067978fe457c3bc8acf6e.jpg)
prije 10 dana, 17:30
Pozdrav, ja sam prije znala izbjeljivati zube jednom mjesecno, nekad i svaka dva mjeseca, po receptu od jednog svecenika, navodno ne ostecuje caklinu, meni nije, i stvarno djeluje, rezultati su vidljivi odmah. Potrebno je: soda bikarbona, kokosovo brasno, malo vode i limuna. Sve pomjesati. Smjesu napravite gustom poput paste za zube. Ja sam s tim cetkala zube i znala cca 5 min ostaviti da djeluje na prednjim zubima. Dobro ste me sjetili mogla bi opet tako, a za sastojke vjerujem da svi imamo doma. Vrijedi pokusati. Sretno!😊
prije 6 dana, 19:12
Soda bikarbona se koristi za ribanje u kucanstvu, najbolje da ne ostecuje zube. Inace sam cula za kurkumu da pomaze.
prije 6 dana, 20:25
Kora od banane. Unutrasnjom stranom,naravno 😁 Malo gadan okus,bar meni ali djeluje. Provjereno 👍
prije 6 dana, 06:54