Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Izbrisani oglasi

Pozdrav, Već 2 puta su mi izbrisani oglasi s lotovima piercing nakita. Sve slike su moje i nisam sigurna iz kojeg razloga se to događa. Zadnji put su objavljeni jučer i danas ih već nema. Zna li netko možda o čemu se radi? Admin? Hvala
2022 05 08
Preprodajete li možda? Ono, kupite lot od 10-50-100 komada za 15 kn, pa prodajete pojedinačno 15 kn/kom?
2022 05 10
Hvala na odgovoru. Ne preprodajem. Prodajem nakit za pirseve koje više nemam. Konkretno za proširene ušne resice koje više nisu proširene. : D Čak sam i naglasila u oglasu da prodajem svoju kolekciju nakita i mislim da je po slikama očito da se radi o nečijoj probranoj kolekciji. Jedini mogući razlog je da sam stavila kao cijenu oglasa 30kn što je neka prosječna cijena po komadu, a ne vrijednost cijelog lota koja je dosta veća. Ali viđam stalno tako oglašene lotove koji ostaju oglašeni, a moji su zbrisani u jedan dan, tako da mi nije logično. :(
2022 05 10
Moguće i to, u pravilima piše da ako se prodaje lot, cijena u oglasu mora biti za cijeli lot, a ne cijena pojedinačno.
2022 05 11