Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem sa prodajom

Nisam znala kako da nazovem temu ali ukratko cu vam objasniti sto se dogodilo.... Naime prije 8 dana gospođa i ja smo se dogovorili za prodaju...poslala sam joj svoje podatke...i ona se sad ne javlja uopće niti je uplatila Ne znam što da napravim
2022 05 10
To sam dozivjela par puta rijesila sam na nacin da sam lijepo napisala por jeste li i dalje zainteresirani za kupnju ili ne imam druge kupce koji cekaju ukoliko mi nitko nije uzvratio na to prodala sam stvar nekome drugom a ako se slucajno desi da se gospodja sjeti uplatit mada se to ne dogadja bas ako se vec neko ne javlja jednostavno jos vratis novac i to je to...ili naglasis na profilu da za uzimanje podataka i ne javljanje ostavljas negativnu
2022 05 10
> fashionbarbie55: ili naglasis na profilu da za uzimanje podataka i ne javljanje ostavljas negativnu Ja sam ostavila neutralnu. Prvo pitala sam mogu li poslati podatke i pristala je. Onda je nakon 3 dana odustala ( napisala da mogu prodati dalje). Kad sam stavila neutralnu tek onda se kao ispričala. Kad sam joj objasnila da je ružno s njene strane i mogla se odmah ispričati. Ja sam ostavila neutralnu zbog same komunikacije i neodgovornosti. Dobila sam osvetničku neutralnu. Onda mi se ženska javila na fejs. Tražila da uklonim i to se razvuklo. Onda mi je zaručnik rekao da uklonim jer je očito žena psihopat
2022 05 10
Ako je netko psihić javite se adminu sa skrinovima razgovora I niste trebali micati neutralnu. Zbog cura koje će imati posla s dotičnom nakon vas
2022 05 10
> mjanjic7777: > Nisam znala kako da nazovem temu ali ukratko cu vam objasniti sto se dogodilo.... > Naime prije 8 dana gospođa i ja smo se dogovorili za prodaju...poslala sam joj svoje podatke...i ona se sad ne javlja uopće niti je uplatila > Ne znam što da napravim Ista stvar Pa sam ju pitala dali je odustala Kao zaboravila je javit Par sekundi posla da javi ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/404a33c1bbf2444cea9dc8670abc1618.jpg)
2022 05 10
Dogodilo mi se sa 2 osobe..poslala sam im...i dalje nista od odgovora a vidim da nisu ni aktivne
2022 05 12
pokusavam danima odgovorit ženici na poruke ali mi nece ni s moba a sad ni sa kompa nemogu zeni nikako poslat mejl i 13 dana me cekala da joj mogu poslat poruku strasno ispast ce da uzimam podatke šteka li i vama stranica?
2022 05 15
> mjanjic7777: > Nisam znala kako da nazovem temu ali ukratko cu vam objasniti sto se dogodilo.... > Naime prije 8 dana gospođa i ja smo se dogovorili za prodaju...poslala sam joj svoje podatke...i ona se sad ne javlja uopće niti je uplatila > Ne znam što da napravim U tom slučaju najčešće su odustale od kupnje. Svakako sam za to da se javi u slučaju odustajanja ili ako nije sigurna da će uzeti artikl da kaže da će se javiti dok razmisli. Moj prijedlog vam je da u startu kažete da ako nisu sigurni da će 100% uzeti artikl da vam jave kroz 2,3 dana, ako se ne jave u tom periodu da ćete ga vratiti u prodaju. Sretno s daljnjim suradnjama. 😊
2022 05 15
Jel nepristojno da ostavim negativnu.. zena mi se nakon sto sam joj poslala podatke za uplatu 26 dana nije javljala da bi mi sad javila da je odustala od kupnje
2022 05 27
> mjanjic7777: > Jel nepristojno da ostavim negativnu.. zena mi se nakon sto sam joj poslala podatke za uplatu 26 dana nije javljala da bi mi sad javila da je odustala od kupnje Za uzimanje podataka je nažalost zabranjeno staviti negativnu. Za to ide neutralna. Nekad davno se moglo, no više ne može. Admini brišu neg zbog uzimanja podataka. Svakako stavite neutralnu. Mislim da je vrijeme uplate nakon uzimanja podataka, 7 dana. Nakon 7 dana više niste dužni čekati uplatu i artikl prodajete dalje. Upravo i da uplati 8. dan, novac vratite i ostavite neutralnu. Isto je vrijeme i za slanje jel. Tjedan dana. Neutralna i to je TO
2022 05 30