Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem sa prodajom

Nisam znala kako da nazovem temu ali ukratko cu vam objasniti sto se dogodilo.... Naime prije 8 dana gospođa i ja smo se dogovorili za prodaju...poslala sam joj svoje podatke...i ona se sad ne javlja uopće niti je uplatila Ne znam što da napravim
prije 9 dana, 05:41
To sam dozivjela par puta rijesila sam na nacin da sam lijepo napisala por jeste li i dalje zainteresirani za kupnju ili ne imam druge kupce koji cekaju ukoliko mi nitko nije uzvratio na to prodala sam stvar nekome drugom a ako se slucajno desi da se gospodja sjeti uplatit mada se to ne dogadja bas ako se vec neko ne javlja jednostavno jos vratis novac i to je to...ili naglasis na profilu da za uzimanje podataka i ne javljanje ostavljas negativnu
prije 9 dana, 06:12
Nije mi jasno,želiš nešto kupiti i zaboraviš na to? Vrati nazad u prodaju a što drugo.
prije 9 dana, 07:07
> fashionbarbie55: ili naglasis na profilu da za uzimanje podataka i ne javljanje ostavljas negativnu Ja sam ostavila neutralnu. Prvo pitala sam mogu li poslati podatke i pristala je. Onda je nakon 3 dana odustala ( napisala da mogu prodati dalje). Kad sam stavila neutralnu tek onda se kao ispričala. Kad sam joj objasnila da je ružno s njene strane i mogla se odmah ispričati. Ja sam ostavila neutralnu zbog same komunikacije i neodgovornosti. Dobila sam osvetničku neutralnu. Onda mi se ženska javila na fejs. Tražila da uklonim i to se razvuklo. Onda mi je zaručnik rekao da uklonim jer je očito žena psihopat
prije 9 dana, 09:01
Ako je netko psihić javite se adminu sa skrinovima razgovora I niste trebali micati neutralnu. Zbog cura koje će imati posla s dotičnom nakon vas
prije 9 dana, 11:09
> mjanjic7777: > Nisam znala kako da nazovem temu ali ukratko cu vam objasniti sto se dogodilo.... > Naime prije 8 dana gospođa i ja smo se dogovorili za prodaju...poslala sam joj svoje podatke...i ona se sad ne javlja uopće niti je uplatila > Ne znam što da napravim Ista stvar Pa sam ju pitala dali je odustala Kao zaboravila je javit Par sekundi posla da javi ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/404a33c1bbf2444cea9dc8670abc1618.jpg)
prije 8 dana, 17:52
Dogodilo mi se sa 2 osobe..poslala sam im...i dalje nista od odgovora a vidim da nisu ni aktivne
prije 7 dana, 04:10
pokusavam danima odgovorit ženici na poruke ali mi nece ni s moba a sad ni sa kompa nemogu zeni nikako poslat mejl i 13 dana me cekala da joj mogu poslat poruku strasno ispast ce da uzimam podatke šteka li i vama stranica?
prije 3 dana, 16:14
> mjanjic7777: > Nisam znala kako da nazovem temu ali ukratko cu vam objasniti sto se dogodilo.... > Naime prije 8 dana gospođa i ja smo se dogovorili za prodaju...poslala sam joj svoje podatke...i ona se sad ne javlja uopće niti je uplatila > Ne znam što da napravim U tom slučaju najčešće su odustale od kupnje. Svakako sam za to da se javi u slučaju odustajanja ili ako nije sigurna da će uzeti artikl da kaže da će se javiti dok razmisli. Moj prijedlog vam je da u startu kažete da ako nisu sigurni da će 100% uzeti artikl da vam jave kroz 2,3 dana, ako se ne jave u tom periodu da ćete ga vratiti u prodaju. Sretno s daljnjim suradnjama. 😊
prije 3 dana, 18:48