Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Masažer za celulit

Pozz. Koji masažer, po mogućnosti električni, preporučujete za celulit? I koja vam se krema pokazala kvalitetnom?
2022 05 10
Ni jedan masazer ne bih preporucila jer popucaju kapilare (to je moje iskustvo). Za celulit iskljucivo i samo ruke. Probala sam sve kreme s efektom hladenja od Eveline i odlicne su mi. One s efektom zagrijavanja izbjegavam jer takoder znaju uzrokovati pucanje kapilara. Uz to piti puno vode, jesti low carb/high protein prehranu s minimalno ugljikohidrata tako da se sto manje vode zadrzava u tijelu i naravno vjezbati svaka 2 dana malo intenzivnije vjezbe poput mrtvog dizanja, iskoraka i sl. Rezultati zagarantirani.
2022 05 11
Hvala. Vježbam već pola godine, dobila sam 7kg po programu trenera...ali nekako mi počeo izbijati celulit nakon 2 mj pauze od vježbanja zbog uganuća zgloba....neki kažu da kad počneš vježbati da se celulit digne pa nakon nekog vremena nestane...
2022 05 17
Takođe preporuka za Evelin kreme za celulit . Ja sam imala u trudnoći strogo mirovanje i jako mi se je nabrao celulit po nogama čak do koljena nakon poroda kupila kremu mažem se ujutro i navečer uz to lagane vježbice za noge i trbuh radim i jako mi se povuklo 😁 koristim 5mj te kreme i više vrsti isprobala i stvarno djeluju 😁 al velim često mazanje i lagane vježbice 😄
2022 05 27
Izbija Vam jer jacate misic koji gura celulit prema gore. To je normalno i po meni ce se ublaziti s vremenom, ali ne znaci da ce ikad u potpunosti nestati. Fali Vam drenaze. Masirajte se sami Eveline kremama 2xdn redovito i to uvijek od koljena prema gore (prema srcu). Noge i guzu tusirajte naizmjenicno u toploj i hladnoj vodi za poticanje cirkulacije. Dobrodosle su i rucne profesionalne masaze, ali ja ni njih osobno ne volim jer ako su prezestoke popucaju kapilare. Na kraju - celulit imaju i balerine i plesacice i sportasice, ako je noga lijepo oblikovana i misicava i bez sala, to je zanemarivo i nebitno tj. normalno 😊 > Laty22: > Hvala. Vježbam već pola godine, dobila sam 7kg po programu trenera...ali nekako mi počeo izbijati celulit nakon 2 mj pauze od vježbanja zbog uganuća zgloba....neki kažu da kad počneš vježbati da se celulit digne pa nakon nekog vremena nestane...
2022 05 27
Vidjela sam u ljekarni ovaj masažer - Beurer cellulite releaZer, od njega ne bi trebale pucati kapilare: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/cda5b2bfec32ba3b73bf5c6d90df01af.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3768bed654a4364e6984fa7dbaaea5d4.jpg) Koristi li ga netko ovdje?
2022 05 28
Hvala cure :) O tom masažeru sam gledala na youtubeu...kažu da je super...
2022 06 02
Taj je trenutno na sniženju u Medikoru.
2022 06 02
Ako još pratiš temu, ja bi samo rekla da je zeleni čaj izvrstan za taj problem, pij do litre dnevno, možeš kombinirati i sa koprivom ako imaš problema sa anemijom, niskim željezom. Također puuno, puno vode, do 3 litre svakodnevno, a ovaj masažer će onda dodatno pomoći. Sretno :)
2022 06 12