Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

PROCEDURA PRIJE SLANJA PAKETA

Lijep pozdrav svima. Zanima me koji su neki vaši "rituali" odnosno procedura koje se držite prije nego li pošaljete paket u smislu dal odjeću prije osvježite, ubacite li neku porukicu u paket itd?. Hvala svima na odgovoru.
2022 05 15
Robu koja je za krpice držim složenu u plastičnim vrećicama u posebnom kutku ormara pa je operem prije slanja ako je duže stajala. Uvijek napišem porukicu zahvale na papiriću i tamo štrapnem malo parfema tako da paket iznutra miriše, a da opet ne pređe na robu. Skoro pa uvijek pošaljem poklončić u vidu testera parfema ili kozmetike, ili pak nakit, čokoladice, kavu.. Ako je riječ o nekom skupljem artiklu, onda kao poklon stavim nešto veće vrijednosti (tipa poklon paket kozmetike i sl.). Robu ne volim poklanjati jer imam osjećaj da samo uvaljujem nekome nešto što ne želi i vjerojatno mu neće ni trebati. Paket uvijek umotam u više vrećica (znam nije ekološki :(..) jer me strah da se ne bi oštetio. I to je više manje to..
2022 05 15
Obično stavim neki tester. a za veći iznos,stavim poklon Ako šaljem nešto osjetljivo, obavezno stavim okolo mjehuriće.
2022 05 16
Odjeću koju prodajem držim odvojeno u ormaru. S obzirom da je uglavnom novo s etiketom, ne radim ništa posebno, a ukoliko je nešto nošeno/prano, onda operem još jednom. Odjeću pakiram u plastične vrećice, a obuću i torbe u papirnate pogotovo ako je u pakiranju skaj (da vrućina+zatvorenost u plastičnoj vrećici ne bi pokrenula proces guljenja skaja). Poklone i porukice samoinicijativno ne stavljam u paket jer ih ja osobno zbilja ne volim dobiti (poruku ću svakako baciti, dodatan poklon ne želim jer volim imati što manje stvari).
2022 05 16
Također odjecu za prodaju drzim u posebnoj kutiji.Dosta je stvari novo s etiketom tako da ih ne perem,ako je nesto bez etikete prozračnim ili osvježim. Što se poklona tiče,imam na profilu neke stvarcice koje poklanjam uz kupnju pa uvijek prije slanja pitam osobu zeli li nesto,ako zeli sama odabere sto. Odjecu pakiram u vrećice i stavljam u kutiju. Poruke ne pišem jer očekujem nakon primitka paketa komunikaciju tako da se tada zahvalim osobi na ukazanom povjerenju. 🤗
2022 05 16
S obzirom da svu robu koju kupim operem prije nego je obučem, računam da i ostali to tako rade, pa mi se čini nepotrebnim da odjeću koja čista i oprana čekala da je netko kupi dodatno perem prije slanja. Grozan mi je običaj nekih prodavalica da krpicu koju šalju namirišuprije slanja, ili špricaju unutrašnjost paketa, pa me čim ga otvorim zapahne miris koji mi se najčešće ne sviđa, a katkada ga je i nemoguće ukloniti provjetravanjem - na primjer s kaputa ili iz torbi koje, jasno, ne perem kad stignu. Porukica me razveseli, pa i dar, makar ga najčešće proslijedim dalje. Uz kupljeni predmet šaljem sitne darove ne ako je to što sam prodala skuplje, nego ako mi je komunikacija s kupcem bila posebno ugodna, ako mi je osoba simpatična.
2022 05 16
> katarinaat: > Lijep pozdrav svima. > Zanima me koji su neki vaši "rituali" odnosno procedura koje se držite prije nego li pošaljete paket Pročitam dobro poruku iz inboxa. Za to vrijeme si smotam duhančić i zapalim cigareticu. Nakon toga provjerim uplatu. Sjednem za računalo, natipkam najavu po principu copy paste. Potom odem po odjećicu koja je u drugoj prostoriji, spremim je u vrećicu i stavim u auto. Ako je dan na izmaku, na Tisak odem sutradan prije ili poslije posla. Niš ne špricam ničime. Jučer sam prvi put speglala odjećicu prije postavljanja novih oglasa. Vidjela sam u zadnje vrijeme kak ženskice imaju tak lijepo posloženu robicu pa sam si dala posla. Glupsa. Nebum više.
2022 05 16
Ja svu robu koju vise ne nosim operem i ubacim u one vrece za vakumiranje. Kad saljem ubacim je u one male mirisne vrecice, ali imaju bas blag miris skroz njezni. Meni osobno najgora kupnja ovdje je bila kad mi je cura u tajice koje sam kupila ubacila onu mirisnu cocolino vrecicu i to ju je izvadila iz onog celofana. Nista gore u zivotu nisam dobila. Prvo to ie vrecica za cijeli ormar, a ne za to da ju ubacis u jednu stvar, a drugo ne podnosim takve mirise i od njih dobijem migrenu. Ja recimo i parfeme stavljam ispod pazuha bas iz tog razloga(zali boze parfema, al tak mi nije direktno ispod nosa pa ga mogu podnijet). Ubacim i porukicu i poneki pokloncic znam da je lijepo kad nesto kupis i dobijes neki mali znak paznje.
2022 05 16
Procedura koja se zove- ništa posebno. Pregledam stvar, ubacim u vrećicu, napravim najavu i odem do Tiska. Pričekam da se kupilica javi, pobrišem artikl i šajbam dalje. Parfeme ne koristim, sve mi to smrdi, omekšivači također, tako da bolje s tim ne pretjerivati kad ne poznaješ drugu stranu.
2022 05 16
Također budem užasno razočarana kad izvadim robu a ona se osjeti po cigaretama, nepusac sam pa sve osjetim. Ili kad mirise po nekom parfemu a ne podnosim neke mirise i stvaraju mi glavobolje. Još mi je ružno kad stvar samo onako bude stavljena u tisak kutiju bez nekog najlona ili kad mi stigne poštom a obljepljena samo većom za smeće 😔😳 Zaključak, ne spricajte robu parfemima, nemojte je niti prati, ionako ću je oprati kad mi stigne. Doduše,ako je stavljeno u prodaju onda se pod tim smatra da je oprana,poslikana pa negdje spremljena u vrece/ormar i ne nosi se, samim time ni ne očekujem majicu sa flekom od znoja,jel.. Ako već pusite onda ispusite tu cigaretu,operite ruke pa tek onda odite po majicu i spakirajte ju a ne ono,jednom rukom duvan,jednom majicu. Bez uvrede ali mene npr to odbije od neke iduće moguće ponovljene suradnje... Ne trebaju ni pokloni ni poruke, ni neka dodatna nepotrebna roba.. Zadovoljna sam kad mi stvar stigne kao opisana i to je dovoljno.👌☺
2022 05 16
Just for the record, ni mi pušioničari, ljudi drugog reda prema viđenju mnogih, ne volimo kad nam stigne paketić smrdljiv po pepeljarama. Srećom, takva iskustva do sada nisam imala.
2022 05 17
> teehee: > Just for the record, ni mi pušioničari, ljudi drugog reda prema viđenju mnogih, ne volimo kad nam stigne paketić smrdljiv po pepeljarama. Srećom, takva iskustva do sada nisam imala. 👍👍👍😂😂😂Potpisujem! Ja volim da je roba cista i lijepo zapakirana, zamotana u neki papir, volim poruke i poklone ako nisu ^umjesto u koš za smeće... ^ parfemi NIKAKO! Tako volim dobiti i tako i saljem
2022 05 17
> teehee: > Just for the record, ni mi pušioničari, ljudi drugog reda prema viđenju mnogih, ne volimo kad nam stigne paketić smrdljiv po pepeljarama. Srećom, takva iskustva do sada nisam imala. Potpisujem, vjerovali ili ne, i mi koji pušimo ne toleriramo smrdljive stvari 😬
2022 05 17
Roba koju šaljem uvijek je čista i lijepo zapakirana u ukrasni papir. Ako se radi o nečem osjetljivom zamotam u foliju s mjehurićima.
2022 05 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f08305db437c5de8eed9b78c81ff0cc4.jpg) Danas mi je stigao parfem u ovom paketiću a onda u s kutiji. Baš me razveselilo i uljepšao dan. Lijepo je kad se netko stvarno potrudi. Jednom prilikom sam dobila parfem samo ubačen u s paket bez ičega. Sreća pa se nije oštetio.
2022 05 19
1 2 Sljedeći