Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Gate.shop stranica

Pozdrav,jel ima tko iskustva s ovom stranicom? Htjela bi naručiti više stvari pa me zanima
prije 26 dana, 13:40
Ja naručila danas pa se javim kad stigne. : D
prije 26 dana, 19:49
> Desinićka: > Ja naručila danas pa se javim kad stigne. : D Super,javite hvala
prije 26 dana, 20:27
Kolegica s posla kaže da je zadovoljna. Ja sam naručila par basic majica i običnih majica-haljinica za ljeto. Za tu cijenu ne mogu bog zna što očekivati, ali treba mi nešto za po kući/oko kuće pa se nadam da će za to biti ok. Jedino što im je poštarina dosta visoka,
prije 26 dana, 20:33
> Desinićka: > Kolegica s posla kaže da je zadovoljna. > Ja sam naručila par basic majica i običnih majica-haljinica za ljeto. Za tu cijenu ne mogu bog zna što očekivati, ali treba mi nešto za po kući/oko kuće pa se nadam da će za to biti ok. > Jedino što im je poštarina dosta visoka, Da,cijene su zaista pristupačne,pa zato i želim naručiti neke stvari.. Kolika je poštarina? I jel nakon nekog veceg iznosa besplatna?
prije 26 dana, 20:39
40kn je poštarina, besplatna je iznad 300kn.
prije 26 dana, 20:40
> Desinićka: > 40kn je poštarina, besplatna je iznad 300kn. Da,viša je nego kod drugih stranica,ali svakako sam mislila naručivati za veći iznos,naručiti cu pa cu vidjeti
prije 26 dana, 20:43
Preporučujem, naručila sam već nekoliko puta, što se tiče veličina pratite dolje recenzije i sve će biti uredu:)
prije 25 dana, 08:29
Naručivala sam više puta i sad se tjeram da ne gledam više stranicu jer mi se sviđa pun kufer toga, ali ormar uskoro više neću moći zatvoriti :')
prije 25 dana, 12:21
> Valentinee2: > Naručivala sam više puta i sad se tjeram da ne gledam više stranicu jer mi se sviđa pun kufer toga, ali ormar uskoro više neću moći zatvoriti :') Za koliko dana vam je došao paket kada ste naručivali?
prije 25 dana, 13:08
> bokcure: > > Valentinee2: > > Naručivala sam više puta i sad se tjeram da ne gledam više stranicu jer mi se sviđa pun kufer toga, ali ormar uskoro više neću moći zatvoriti :') > Za koliko dana vam je došao paket kada ste naručivali? Za manje od 10 dana, uvijek brzo stigne
prije 25 dana, 14:18
Nisam ni znala za tu stranicu pa kad sam ovo vidjela i ja sam nesto narucila 6 haljina. Vec su jucer poslali pa cemo vidjet koliko ce trebat da stignu, a i kakva je kvaliteta(iako cist sumnjam da je neka za te novce).
prije 22 dana, 11:25
> kkorina: > Nisam ni znala za tu stranicu pa kad sam ovo vidjela i ja sam nesto narucila 6 haljina. Vec su jucer poslali pa cemo vidjet koliko ce trebat da stignu, a i kakva je kvaliteta(iako cist sumnjam da je neka za te novce). Meni je kvaliteta odlična :") bar onoga što sam ja naručila :")
prije 19 dana, 08:09
Moj paket vec dosao, a ne znam sta bi rekla osobno mi i nije neka kvaliteta. Haljine su mi onak vise za doma. Ne bih opet narucila. Brzo dostavljaju i to je plus
prije 18 dana, 20:57