Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Slanje šešira

Pozdrav, kako šaljete šešire? Šešir je 40x40x20cm. Ne bi ga baš pljoštila, iako se vrati oblik nazad. Najveća tisak kutija je 40x30x15 cm, tako da to ispada. Koliko vidim na stranici pošte nemaju ni oni nešto veće kutije za kupiti (https:// www.posta.hr/ambalaza-za-paket-140/140). Znači prvo moram naći kutiju negdje. Onda slanje preko pošte je dosta skupo, koliko ste platili slanje šešira? Ajde srećom barem nije težak. Pošta kalkulator mi kaže 37 kn za paket do 2kg i 100kn vrijednosti. Hvala unaprijed! :)
2022 06 05
Ako tražite u pošti slanje preko paketomata sva slanja su 20 kn, da šeširi su skroz nezgodni za slanje..
2022 06 05
Otprilike odgovarajuću kutiju potražiš besplatno u bilo kojem dućanu, pa iskrojiš na potrebne dimenzije.
2022 06 05
> sanjaurban: > Ako tražite u pošti slanje preko paketomata sva slanja su 20 kn, da šeširi su skroz nezgodni za slanje.. Hvala!
2022 06 05
> NomadOrganic: > Otprilike odgovarajuću kutiju potražiš besplatno u bilo kojem dućanu, pa iskrojiš na potrebne dimenzije. Da to sam razmisljala da pitam obliznji ducan ako ima. Hvala!
2022 06 05
Pošaljite paketomatom 20 kn je slanje, a imaju kutija svih dimenzija😊
2022 06 06
Hvala svima na prijedlozima, poslala sam paketomatom. Bas je jednostavno slanje, ugodno sam iznenadena. Jedino sam morala sama napraviti kutiju posto nemaju tako velike u posti, ali ok, manji problem. :)
2022 06 07