Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanja u vezi prodaje

Nisam dugo na krpicama, ali me zanima kako vam idu prodaje? Prodajete li jos gdje osim na krpicama? Imate li koji savjet za prodaju?😁
2022 06 14
Više prodajem na facebook marketplaceu nego ovdje 😁 probajte tamo
2022 06 14
> leli06: > Nisam dugo na krpicama, ali me zanima kako vam idu prodaje? > Prodajete li jos gdje osim na krpicama? > Imate li koji savjet za prodaju?😁 Na vašem profilu se nalaze oglasi koji se ponavljaju i po 4 puta. Na taj način nećete poboljšati prodaju, samo se stranica zatrpava. U redu je nakon nekog vremena obnoviti oglas, ali onda isti taj artikl sa starijim datumom oglasa brišete.
2022 06 14
Hvala na savjetu, pobrisala sam oglase koji se ponavljaju!
2022 06 14
> leli06: > Hvala na savjetu, pobrisala sam oglase koji se ponavljaju! Nema na čemu. Ovako je preglednije. Čini mi se da dosta korisnica već nakon pregleda prve ili druge stranice izgubi volju za daljnji pregled profila kad se neke stvari iznova ponavljaju.
2022 06 14
> AnamariaFunduk: > Više prodajem na facebook marketplaceu nego ovdje 😁 probajte tamo ja isto :-)
2022 06 14
Dosta tog sam se riješila ostalo je samo par komada ali njih nikako, posebno bi željela ovu maturalnu haljinu prodati, ali ne mogu ispod ove cijene jer sam baš snizila max, a ona nikako ni upita kamo li prodaje :(
2022 06 15
Meni u zadnje vrijeme baš i ne ide...neke stvari sam dosta snizila samo da ih prodam, ali i dalje mi samo stoje u ormaru.
2022 06 15
> PetrinOrmarrr: > Dosta tog sam se riješila ostalo je samo par komada ali njih nikako, posebno bi željela ovu maturalnu haljinu prodati, ali ne mogu ispod ove cijene jer sam baš snizila max, a ona nikako ni upita kamo li prodaje :( Objavite na facebook marketplaceu ili u grupama na fejsu
2022 06 15
Meni se čini da bolje ide prodaja onima što imaju više cijene. Što viša cijena, veći broj pratitelja. Nedavno sam primijetila jednu haljinu koja je kod jedne prodavačice bila 80 kn, a kod druge 250 kn i nakon nekog vremena kod ove druge piše prodano, a ova prva i dalje prodaje. Bilo je više takvih primjera.
2022 06 15
Definitivno preporucujem marketplace jer tamo odradim 90% prodaje. Krpice su mi sada vise usput, nek se nade i tu
2022 06 17
Bok, ja sam ovde nova, zanima me, sto znaci kad dobijem poruku u inbox: "ja zelim" i onda link na moj proizvod? Isto tako sam dobila i poruku sa nekog profila koji ima 0 artikala i pratitelja da se javim na Mail u vezi cizama koje prodajem, prevara? Hvala 🙂
2022 06 21
Kada vam dođe poruka “ja zelim”, to znaci da su ljudi zainteresirani za kupnju. Tako započnete razgovor. Koliko sam vidjela ljudi najčešće napišu ispod tog linka (koji pokazuje na koji se proizvod odnosi) neko pitanje koje ih zanima u vezi oglasa. Ako ne pise nista, pitajte osobu sto ju zanima u vezi oglasa. Na mail se ne javljajte, to su prevare.
2022 06 21